Staff

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
zTN
Începător
Începător
Mesaje: 123
Membru din: Vin Dec 16, 2016 9:18 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Dum Iul 09, 2017 2:15 pm

Nu ai pupat iteme, ai plecat. Asta e cam ce se intampla. Acum ai prins jackpotul cel mare. Si suferi. Gata, hai sa incheiem aici. Sa i lasam si pe restu sa vedem ce pareri au.
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Dum Iul 09, 2017 2:17 pm

Ba daca e sa ne luam dupa pro contra si eu am avut 16-17 pro si 7-8 contra, tu iti dai seama ca nu conteaza alea ci mai mult interviul, zTN ai fost in staff, vad ca nu te mai duce capul
Imagine
Avatar utilizator
Rop2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 240
Membru din: Joi Sep 29, 2016 7:24 pm

Dum Iul 09, 2017 2:21 pm

zTN scrie:Nu ai pupat iteme, ai plecat. Asta e cam ce se intampla. Acum ai prins jackpotul cel mare. Si suferi. Gata, hai sa incheiem aici. Sa i lasam si pe restu sa vedem ce pareri au.
Stai linistit ca nu e chestia aici de iteme ... nu primeste nici un item daca e cu mine ... ea a facut cerere pentru intrare in staff ... a fost acceptata si de aici voi trebuie sa o tratati ca pe un membru staff ... deoarece aveti nevoie de ajutorul ei ...ea a intrat sa va ajute ... nu sa va bateti joc de ea si sa ii faceti Reclamatii si sa vorbiti de rau de ea
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Roonie
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 191
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 7:17 pm

Dum Iul 09, 2017 2:23 pm

xRoonie
Nici mie nu mi se pare normal, cerereaa mea a avut 11 pro si 1 contra, si am intrat in echipa, iar ea cu doar 4 ..
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Dum Iul 09, 2017 2:47 pm

4 Pro-uri, 2 contra, Juuzou a avut o cerere staff cu peste 30 de raspunsuri, nu cred ca a avut mai mult de 2 contra-uri, o cerere impecabila si tot a fost respins. Ceva e dubios la mijloc, dar na, aia e, daca staff-ul a decis ca e apta pentru post ..
De asta sustin ca ar fi mai bine ca la Acceptat/Respins sa se zica si MOTIVUL, ca nu prea e drept sa ai o cerere buna,
lumea sa-ti dea pro si sa iei un RESPINS fara o justificare sa iti dai seama ce ai facut gresit.
Imagine
Avatar utilizator
Hammer Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 276
Membru din: Vin Ian 29, 2016 9:29 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: useyourbrain

Dum Iul 09, 2017 4:34 pm

Iar sunteti rautaciosi? :)) Ca sa zic asa pe direct domnisoara Lisette nu era cu paul dinainte sa intre in staff,a cucerit o Paul dupa ce a intrat. :)) Si in staff nu se intra pe pile,serios voi iar incepeti cu lucruri de genul?Nu va convine nimicc nimic nimic,am luat interviuri cu playeri in confa,cu voi in confa,si ati vazut cum se desfasoara un interviu,ca acum revenim la capitolul "In staff se intra pe pile".... Si va referiti la fete observ,si asa sunteti in general de fapt,ca acum un an jumate si eu imi luam dume de genul si uite ca...mna mi-am vandut casa si i am dat banii lui Blue sa ma tina aici in staff vreo 2 ani :)) Lasand gluma,Daca o fata din staff are un caracter mai indiferent sau e mai "cu nasul pe sus" eu nu cred ca odata ce e in staff va arata asta voua intr un mod exagerat ca si cum ea ar fi peste voi,nu,toti suntem egali,oameni,si etc.Numai fiti rautaciosi...Oferiti o sansa si un respect fiecarui om care incearca sa va ajute.Si putin conteaza ca x e cu y si etc,atata timp cat isi face treaba isi pot da si caprita in map1. :))
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Hammer Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 276
Membru din: Vin Ian 29, 2016 9:29 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: useyourbrain

Dum Iul 09, 2017 10:33 pm

Topic inchis.
Imagine
Imagine
Închis