BlackTerror

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Zeno
Începător
Începător
Mesaje: 148
Membru din: Vin Mar 03, 2017 11:43 am

Joi Noi 02, 2017 6:13 pm

Dati TC.
Sa nu mai comenteze fanii.
Avatar utilizator
Gabrelus
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:23 pm

Joi Noi 02, 2017 6:34 pm

Prietene, nu te mai asocia cu AllStars, pentru ca pe al doilea OG te-ai lasat dupa o saptamana si ceva la lv 60.
Sa nu mai zic ca tu nu esti nici macar in confa breslei AllStars, care a fost infintata pe Shiro3..stiu asta din surse sigure:))))))))
Avatar utilizator
Ak3nr1
Începător
Începător
Mesaje: 66
Membru din: Dum Iun 18, 2017 12:38 pm
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Noi 02, 2017 6:38 pm

Khalesia scrie:
Paipher scrie:
Khalesia scrie:
Paipher scrie:
Khalesia scrie:BĂ DA AICI NU TREBUIE SĂ VĂ CERTAȚI PENTRU CĂ DICI NU CRED CĂ D ASTA A FĂCUT TOPICU FACEPALM
Eh ..... Daca erau oameni ...eram şi eu
unii nu prea știu ce i aia omenie. nu trebuie să te pui la mintea tuturor că sincer, n are rost..
Ma distrez cum pot ,hai pe joc :>
plecată..;(
Khalesia, nu e vorba de omenie aici. Pana cand nu a inceput sa latre aiurea la noi, sa comenteze aiurea, sa se dea perfectiunea intruchipata si sa-i critice pe altii, nu i-a spus nimeni nimic. Iar tu, Paipher nu iti mai da suferinte si nu mai incerca sa faci pe victima, pentru ca tu ti-ai cautat scandal cu noi. Stii foarte bine ca pana in momentul in care ai inceput sa comentezi, m-am comportat foarte frumos cu tine si n-am avut nici o treaba.
Dar mna. Metinul ne permite tuturor sa ne dam titani, sa ne dam frumosi, smecheri, mafioti, etc. In real nu prea va mai permiteti din astea. Aici fiecare poate fi pui de infractor sau de mafiot pentru ca da, nu poate sti nimeni ce rapandula de copil se afla in spatele monitorului. Vi se da o tastatura si un pc, si voi credeti ca ati primit super puteri, pokemonilor. Eu zic sa va calmati putin cu astea, ca nu e chiar asa. Terminati cu suferintele pls. Hai noroi.
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Joi Noi 02, 2017 7:22 pm

Ak3nr1 scrie:
Khalesia scrie:
Paipher scrie:
Khalesia scrie:
Paipher scrie:
Khalesia scrie:BĂ DA AICI NU TREBUIE SĂ VĂ CERTAȚI PENTRU CĂ DICI NU CRED CĂ D ASTA A FĂCUT TOPICU FACEPALM
Eh ..... Daca erau oameni ...eram şi eu
unii nu prea știu ce i aia omenie. nu trebuie să te pui la mintea tuturor că sincer, n are rost..
Ma distrez cum pot ,hai pe joc :>
plecată..;(
Khalesia, nu e vorba de omenie aici. Pana cand nu a inceput sa latre aiurea la noi, sa comenteze aiurea, sa se dea perfectiunea intruchipata şi sa-i critice pe altii, nu i-a spus nimeni nimic. Iar tu, Paipher nu îţi mai da suferinte şi nu mai incerca sa faci pe victima, pentru ca tu ti-ai cautat scandal cu noi. Stii foarte bine ca pana în momentul în care ai inceput sa comentezi, m-am comportat foarte frumos cu tine şi n-am avut nici o treaba.
Dar mna. Metinul ne permite tuturor sa ne dam titani, sa ne dam frumosi, smecheri, mafioti, etc. în real nu prea va mai permiteti din astea. Aici fiecare poate fi pui de infractor sau de mafiot pentru ca da, nu poate sti nimeni ce rapandula de copil se afla în spatele monitorului. Vi se da o tastatura şi un pc, şi voi credeti ca ati primit super puteri, pokemonilor. Eu zic sa va calmati putin cu astea, ca nu e chiar asa. Terminati cu suferintele vă rog. Hai noroi.
Nu te mai frustra , am zis ca Maite a urata si nu are cum sa castige miss ,am avut dreptate ,de asta nu mai puteti vota voi playerii la concurs.Bineinteles cand am zis ce-am gandit ati sarit ca v-ati frustrat ,nu vorbi de titani si d-astea ...Ai niste buze botoxate copile...si cica noi ne dam smardoi si nu stiu ce ca ne credem perfecti . Voi aveti efectul de turma ,dar sa fiti sănătoși ,mereu o sa zic ce gandesc ca o sa comentați voi sau ca nu.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Noi 02, 2017 7:24 pm

[SA]Kepe scrie:
MrDici scrie:Salut ,vreau sa dezbat un subiect legat de BlackTerror şi de mine personal pentru ca face parte din mine BlackTerror. Tot aud ca ne-am format pe acest server (Last Fight) ,nu dragii mei ,daca dati un search pe YT Soky sau BlackTerror vezi gasi rezultate de pe RO ,eu fiind copil 16-17 jucam cu TheGodFather şi UlSan pe Sagitta insa pe parcurs mi-am dat seama sa-mi personalizez numele cu Dici sau MrDici sau iDici. Cine ma stie ma cunoaste. BlackTerror are o experienta de 6 ani în categoria metin2,niciodata nu ne-am considerat nr1, playerii pe LF au trecut multi pe la noi(apa trece pietrele raman) şi pot confirma printre care şi un player cu care am câştigat evente,va intrebati cine e ăla nu ? Este Kepe (daca mint eu sa recunoasca el),şi ce credeti a favorizat ? Nu ,din contra ,am fost banati pe capete pentru motive intemeiate pentru ca da ,suntem niste playeri şi exageram. în concluzie nu ne-am format pe LF ,suntem o breasla unita de pe RO de aceea suntem cunoscuti pe pvm-uri ca BlackTerror sau AllStars dar la ce multi suntem ,multi zic ca ne-am unit cu X şi Y insa doar un membru BlackTerror poate spune ce inseamna o conferinta BT :))) (50+)sa numai zic sutele de iteme site date pe LF prin evente şi concursuri date din cantat pe skype. în concluzia astia suntem ,media de vârsta fiind 19 (atentie ce inseamna medie) jucam impreuna de pe RO 70% restu de pe LF şi ce pot sa zic ,nu ne-am considerat nr 1 niciodata insa am demonstrat ca putem inchide guri la bresle ce se credeau nr 1 pe Romania(FuckLogic,SexIepuresc) Nu vreau sa fiu egoist şi sa zic ca BT e nr 1 RO insa consider ca ne clasam top 5 atat PVM cat şi PVP. (Mai ales PVM ,AllStars & BlackTerror :ymparty: )
Intr-adevar, am fost şi eu un membru al acestei bresle în trecut. Pot spune ca impresia pe care acesti baieti mi-au lasat-o a fost una cu mult peste foarte buna. Unitatea lor este destul de rar intalnita în randul breslelor pe Metin2, lucru ce merita apreciat pe deplin. Voi, cei din afara de multe ori exagerati. Va grabiti şi trageti concluzii fără sa priviti situatia din ansamblu şi astfel, apar tot felul de zvonuri gen "staff-ul favorizeaza BT" ; "BT-ul este favorizat"...etc. Atat eu (fost membru al acestei bresle) cat şi colegii mei, niciodata nu am savarsit şi nu vom savarsii niciodata vreun act de favorizare. Mai mult de atat, multi dintre membrii acestei bresle au fost banati permanent chiar de mine. după cum bine stiti, LF-ul sta în picioare cu 300 jucători ONLINE de mai bine de 2 ani de zile, lucru care nu cred ca il poate face chiar orice owner. Nu o sa incep sa dau exemple de owneri care isi deschid server cu scopul de a strange cativa bani pentu un telefon, pc, masina..etc. iar apoi inchid serverul urmand sa-l deschida iar cand raman fără bani, evident cu restart la conturi. Cei care ati jucat şi alte servere, stiti foarte bine despre ce vorbesc. Va rog sa nu mai aruncati cu pietre în Blue sau în staff doar din motive banale. Blue a tinut şi tine serverul ONLINE de 2 ani fără absolut nici un restart la conturi. Doar acest fapt ar trebui sa va dea de gândit inainte sa aruncati cu noroi. Imi cer scuze ca am deviat de la subiect dar voiam demult sa pun în evidenta aceasta problema şi nu am avut ocazia pana acum. în incheiere, vreau sa-i urez succes lui Dici şi intregii bresle BlackTerror pe mai departe.


Multumim frumos Darius pentru parere.
Avatar utilizator
Laila
Jucător
Jucător
Mesaje: 20
Membru din: Joi Mar 24, 2016 9:18 pm

Joi Noi 02, 2017 7:33 pm

Paipher scrie:
Laila scrie:Cine sloboz e Paipăr asta de va pupa-n cur atât de mult , aveți admiratoare și nu știu eu ?
Tu cine esti ma anonima ?=))))))))))0
Anonima pe un joc? Să te scuip?
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Joi Noi 02, 2017 7:39 pm

Laila scrie:
Paipher scrie:
Laila scrie:Cine sloboz e Paipăr asta de va pupa-n cur atât de mult , aveți admiratoare și nu știu eu ?
Tu cine esti ma anonima ?=))))))))))0
Anonima pe un joc? Să te scuip?
Domnisoara adevarata ,sau preferi sa iti zic țiganca in loc de domnisoara ?=)))))))
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
MrRedKnight
Jucător
Jucător
Mesaje: 45
Membru din: Lun Feb 13, 2017 3:51 pm

Joi Noi 02, 2017 7:40 pm

Aia-i bro. #BT Nr1 #RED Nr1
Imagine
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Joi Noi 02, 2017 7:42 pm

Acest topic nu a fost facut pentru cearta.
T/C
Imagine
Închis