Faywder - amatoru de pe LF .

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
DasKybombaa
Jucător
Jucător
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Ian 28, 2017 1:56 am

Joi Mar 09, 2017 11:42 am

Astăzi vreau să vă prezint cel mai ratat jucător de mental =))))))))

Deci , omul a dat pe strigă că vrea un mental la set templu si am acceptat provocarea . Am ajuns frumos , aur , pose , triton , a ajuns la scoru de 2-0 si după 2-2 . La 2-2 a spus să punem bratara suflet =))))))))))))) - Dovadă:
După ce că vrea să jucăm cu cristal are si tritonu cu critică si tot eu sunt amator =)))))))) Bravo sclav , 10-2 ..Mai invata:3
Dovadă:
Fişiere ataşate
0309_114145.jpg
0309_114145.jpg (255.2 KiB) Vizualizat de 3565 ori
Avatar utilizator
Faywder
Începător
Începător
Mesaje: 122
Membru din: Joi Ian 12, 2017 11:46 pm

Joi Mar 09, 2017 11:50 am

In primu rand dupa vocabular esti un pripas de copil de 14-15 ani care nu are o viata sociala si traieste inchis in casa ca in pestera .
In al doilea rand tin sa precizez ca da joc la critica , si critica face parte din Metin si poti juca cum vrei tu .
In al 3 lea rand tu pari genul de copil distrus care striga "Ba tu joci cu auto " ,ca si auto si critica face parte din joc dar numai ca unii inapoiati mintal ca tine acuza acest lucru .
Ti-am specificat din prima ca am bratara suflet cristal pe mine si cu ea joc , dar dupa 2-0 ai insistat sa joc cu aur si am acceptat . La scor de 2-2 intradevar am zis sa jucam cu suflet ca tu in ambele duele ai dat 3/4 critice si tu ma acuzi pe mine ca joc la critica :))
Ai pus poza cu Triton-ul meu ca sa ce ? 98 % De pe LF joaca cu astfel de triton , dar tu ca esti asa de prost nu iti poti face iteme cu trebuie .
Si in ultimul rand tu joci cu aur pe tine , ptr ca dupa ce dai 1 duel fugi in toata camera sa iei 1 skill. Amice trebuia sa-ti faci un ninja arc daca joci in halul asta . Oricum nu stau sa-ti dezbat tie aici cu ce joc eu , ptr ca tu oricum nu vei intelege la 2ani de Metin care ii ai tu . Hai salpa .
Ca sa iti dai seama cat de frustarat poti fi , in timp ce eu ma jucam C.s tu stateai sa ii explici astuia ,care e la fel ca tine un ''dezastru'' de copil :))
Esti penibil omule , tu zici de mine ca abandonez si dupa scor de 2-2 n-ai mai vrut sa faci duel :)))) Du-te vere si joaca-te Mario ca Metin-ul nu e de tot copii frustrati care dupa ce schimbi un item renunta si incep sa planga :)) .Rekt .
Avatar utilizator
DasKybombaa
Jucător
Jucător
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Ian 28, 2017 1:56 am

Joi Mar 09, 2017 12:56 pm

Auzi la el , 98% ..
In primul rand , da , am 16 ani . Ai vreo problemă? La cum joci nu-ti dau 13ani mare jucător de mental ce esti .
In al doilea rand , esti un cordit care joacă la critică si nu stie să joace la hit , joci cu bratara cristal in pose si triton .. GG amator mic ce esti .
In al treilea rand , e nevoie să-ti mai zic că prin screenu făcut de tine tot tu te faci de rahat?

PS: Nu joacă 98% cu tritonu ala , te bat pe orice rasă prăduitor mic ce esti
Avatar utilizator
Faywder
Începător
Începător
Mesaje: 122
Membru din: Joi Ian 12, 2017 11:46 pm

Joi Mar 09, 2017 1:00 pm

Ma bati pe orice rasa ?Bai amatorule la 2-2 nu ai mai continuat ai abandonat , si tu zici ca mi-ai dat 10-2 :))) Se cunoaste varsta esti un pripas de copil abuzat sexual si batut in cap cu tigaia de mic ,care nu stie pe ce lume traieste . Cat despre print-ul ala l-am facut sa vada si altii cat de frustrat esti , eu eram pe C.s si tu ii explicai aluia =)))) Si stai linistit in legatura cu varsta iti mai trebuiesc inca 4 ani si jumatate sa faci varsta mea :)) Tu cauta sa numai traiesti virtual si la orice lucru sa devii un maimutoi ambulant care se frustreaza din orice . Mai iesi la lumina zilei sa-ti mai revii umpic .
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Joi Mar 09, 2017 2:04 pm

Va puteați certa in privat fără a crea atâta scandal și un topic pentru asta. Părerea mea :)
Imagine
Avatar utilizator
iMjioo
Începător
Începător
Mesaje: 52
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:57 pm

Joi Mar 09, 2017 3:24 pm

allexa69 scrie:Va puteați certa in privat fără a crea atâta scandal și un topic pentru asta. Părerea mea :)
Lasă-i că e fain să-i vedem, e viaţa mai interesantă ;) nu mă mai plictisesc
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Joi Mar 09, 2017 5:33 pm

Cearta, uuu, pop-corn boys 8-)
Imagine
Avatar utilizator
DasKybombaa
Jucător
Jucător
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Ian 28, 2017 1:56 am

Joi Mar 09, 2017 7:55 pm

Esti smardoi pe metin si retele de socializare . Ai tastele lipite de degete , vrei să te mint?
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Joi Mar 09, 2017 8:10 pm

Parerea mea este ca fiecare joaca asa cum vrea si cum stie. In plus nu inteleg de ce va certati pentru un set amarat.. mi se pare stupid sa gasesti motiv de cearta din asta:))
Poate intr-adevar nu e la fel de bun, dar mai are timp sa invete. Nu vad de ce atata rautate pentru un set, si pentru un joc :)
N-aveti decat sa ma injurati. Mi-am spus parerea ^^
Imagine
Avatar utilizator
Faywder
Începător
Începător
Mesaje: 122
Membru din: Joi Ian 12, 2017 11:46 pm

Vin Mar 10, 2017 12:45 pm

DasKybombaa scrie:Esti smardoi pe metin si retele de socializare . Ai tastele lipite de degete , vrei să te mint?
Stai linistit cand jucam eu Metin tu te bateai cu ratele pe dude esti nebun ? Numai incerca sa fii o persoana care nu esti . Suferinte de Metin asta esti tu si multi altii .
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Lun Mar 13, 2017 12:11 pm

Topic închis!
Închis