Ambulanta Neagra

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Bogdan
Începător
Începător
Mesaje: 124
Membru din: Vin Aug 12, 2016 10:33 pm
Oraş: virtual
Status: Om simplu;
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Mar Sep 27, 2016 7:53 pm

Ba lasa-ma,ce naiba mai e si ambulanta Neagra asta? Al naibii :))) ca nu inteleg
Avatar utilizator
MotanelNR1
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Feb 20, 2016 4:20 pm

Mie Sep 28, 2016 8:06 am

Niste oameni care n au ce face au răspândit niste zvonuri cum ca ar fi o ambulanță ce răpește copii in București, desigur, pozele si filmuletele ce au apărut pe net arată niste ambulante ce aparțin un, ui spital, sau ceva de genul, nu am citit in totalitate sunt 2 astfel ambulante, de aia au si 005 pe ele in loc de 112
Avatar utilizator
Knox.
Începător
Începător
Mesaje: 70
Membru din: Mie Aug 31, 2016 3:24 pm

Mie Sep 28, 2016 8:53 am

"Când am auzit cele spuse despre Ambulanţă, am rămas înmărmurit. Eu sunt unul dintre şoferii de pe ambulanţă. Nu, nu aparţinem de 112. Au fost maşini pentru maşini speciale. Au fost pentru coloana premierului şi a preşedintelui. Ni s-a impus de la SPP să nu le inscripţionăm. Această ambulanţă aparţine Centrului Medical de Dianosticare şi Tratament Ambulatoriu. Este cel mai mare centru medical ambulatoriu din România", a declarat unul dintre şoferii de pe ambulanţa neagră care a creat isterie pe internet.
Poftim raspunsul :)
Avatar utilizator
Bogdan
Începător
Începător
Mesaje: 124
Membru din: Vin Aug 12, 2016 10:33 pm
Oraş: virtual
Status: Om simplu;
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Mie Sep 28, 2016 3:51 pm

Knox. scrie:"Când am auzit cele spuse despre Ambulanţă, am rămas înmărmurit. Eu sunt unul dintre şoferii de pe ambulanţă. Nu, nu aparţinem de 112. Au fost maşini pentru maşini speciale. Au fost pentru coloana premierului şi a preşedintelui. Ni s-a impus de la SPP să nu le inscripţionăm. Această ambulanţă aparţine Centrului Medical de Dianosticare şi Tratament Ambulatoriu. Este cel mai mare centru medical ambulatoriu din România", a declarat unul dintre şoferii de pe ambulanţa neagră care a creat isterie pe internet.
Poftim raspunsul :)
Am apelat la 005 , numărul nu e în serviciu,m-am informat si eu din cele spuse,vreau dovezi concrete ca aceasta ambulanta este falsa,sau ca chiar e adevărată
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mie Sep 28, 2016 4:16 pm

Cauți răspunsul în locul nepotrivit.
Avatar utilizator
Rebekah
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 189
Membru din: Vin Iul 01, 2016 9:25 am

Mie Sep 28, 2016 5:12 pm

Ambulanța neagră este o mașină. Cu ea se fură copiii, îi omoară și le ia organele și le vînd :)).
Avatar utilizator
MotanelNR1
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Feb 20, 2016 4:20 pm

Mie Sep 28, 2016 6:18 pm

Rebekah scrie:Ambulanța neagră este o mașină. Cu ea se fură copiii, îi omoară și le ia organele și le vînd :)).
Nu, nu este adevarat, in momentul de fata ambulanta neagra este o gluma proasta, menită să sperie lumea, intr-adevar in trecut au fost si astfel de cazuri raportate care s-au dovedit adevărate, dar în prezent nu s-au raportat astfel de răpiri, si nu au fost găsite cadavre de copii cărora sa le lipsească vreun organ, plus ca politia capitalei a clarificat ca totul este o farsa. În concluzie, totul este fals, există ambulante de culoare neagra dar aparțin unui serviciu privat, de aceea nu este 112 pe mașină ci 005, iar 005 nu este un numar de urgenta ci are rol sa diferențieze ambulanțele de stat de cele negre.
Avatar utilizator
Rebekah
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 189
Membru din: Vin Iul 01, 2016 9:25 am

Mie Sep 28, 2016 6:35 pm

MotanelNR1 scrie:
Rebekah scrie:Ambulanța neagră este o mașină. Cu ea se fură copiii, îi omoară și le ia organele și le vînd :)).
Nu, nu este adevarat, in momentul de fata ambulanta neagra este o gluma proasta, menită să sperie lumea, intr-adevar in trecut au fost si astfel de cazuri raportate care s-au dovedit adevărate, dar în prezent nu s-au raportat astfel de răpiri, si nu au fost găsite cadavre de copii cărora sa le lipsească vreun organ, plus ca politia capitalei a clarificat ca totul este o farsa. În concluzie, totul este fals, există ambulante de culoare neagra dar aparțin unui serviciu privat, de aceea nu este 112 pe mașină ci 005, iar 005 nu este un numar de urgenta ci are rol sa diferențieze ambulanțele de stat de cele negre.
Eu una aşa am auzit la ştiri. :))
Avatar utilizator
MotanelNR1
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Feb 20, 2016 4:20 pm

Mie Sep 28, 2016 7:17 pm

Rebekah scrie:
MotanelNR1 scrie:
Rebekah scrie:Ambulanța neagră este o mașină. Cu ea se fură copiii, îi omoară și le ia organele și le vînd :)).
Nu, nu este adevarat, in momentul de fata ambulanta neagra este o gluma proasta, menită să sperie lumea, intr-adevar in trecut au fost si astfel de cazuri raportate care s-au dovedit adevărate, dar în prezent nu s-au raportat astfel de răpiri, si nu au fost găsite cadavre de copii cărora sa le lipsească vreun organ, plus ca politia capitalei a clarificat ca totul este o farsa. În concluzie, totul este fals, există ambulante de culoare neagra dar aparțin unui serviciu privat, de aceea nu este 112 pe mașină ci 005, iar 005 nu este un numar de urgenta ci are rol sa diferențieze ambulanțele de stat de cele negre.
Eu una aşa am auzit la ştiri. :))
Nu ar trebui să crezi tot ce auzi pe la televizor sau pe net=)) Mai totul este făcut pentru manipularea oamenlior=)
Avatar utilizator
55Hz
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 176
Membru din: Vin Apr 29, 2016 11:57 pm

Mie Sep 28, 2016 8:25 pm

Ne vand la bucata astia, csf.
Tu scuipa gloante eu ma calesc
Ca sunt blindat si nu ma feresc
Atatia hateri nu reusesc
Sa-mi stinga focul ce il iubesc
Imagine
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Mie Sep 28, 2016 8:29 pm

Copii ,stati in casa daca nu vreti sa ramaneti fara organe . Aia sigur is de la GameForge ,sperie copiii sa stea in casa sa se apuce iar de ro ,is sigur 100% .
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
55Hz
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 176
Membru din: Vin Apr 29, 2016 11:57 pm

Mie Sep 28, 2016 11:17 pm

Tu scuipa gloante eu ma calesc
Ca sunt blindat si nu ma feresc
Atatia hateri nu reusesc
Sa-mi stinga focul ce il iubesc
Imagine
Avatar utilizator
Drogatu
Jucător
Jucător
Mesaje: 23
Membru din: Mie Sep 21, 2016 8:24 pm

Joi Sep 29, 2016 9:36 pm

Nu aici găsești răspunsul .
Avatar utilizator
Rebekah
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 189
Membru din: Vin Iul 01, 2016 9:25 am

Vin Sep 30, 2016 11:38 pm

Topic închis.
Închis