Kiroshi cerere voturi pentru Miss/Mister.

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
C.Eduard
Jucător
Jucător
Mesaje: 24
Membru din: Lun Aug 22, 2016 9:20 pm

Dum Aug 28, 2016 10:48 am

Imagine
ce faci fratele meu ? aduci utilizatori dupa alta comunitate sa te voteze?
Nu meriti !
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Dum Aug 28, 2016 10:57 am

Mda. Dovada asta chiar mi-a schimbat părerea despre el. Mă abțin să comentez mai mult.
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Dum Aug 28, 2016 11:22 am

Esti tu 100% sigur ca eu am postat acel mesaj? Sa nu uitam ca exista si hateri care intotdeuna vor sa faca de ras o persoana. Am doar un lucru sa-ti zic: informeaza-te si apoi ai dreptul sa acuzi! O zi buna in continuare.







Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
C.Eduard
Jucător
Jucător
Mesaje: 24
Membru din: Lun Aug 22, 2016 9:20 pm

Dum Aug 28, 2016 11:27 am

HamatoYoshi scrie:Esti tu 100% sigur ca eu am postat acel mesaj? Sa nu uitam ca exista si hateri care intotdeuna vor sa faca de ras o persoana. Am doar un lucru sa-ti zic: informeaza-te si apoi ai dreptul sa acuzi! O zi buna in continuare.







Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Am luat legatura cu creatorul acelei comunitati,si ti-a verificat ip-ul,asa ca,ghici ce? El a stuidat putin,si ti-a aflat si tie ip-ul,m-a convins,si ghici ce?Tu esti acea persoana.
M-am interesat inainte,cauta-l pe Donici Catalin si o sa te lamureasca,pana atunci,nu meriti nici o functie pe server,cerestor esti,cersetor vei fi,nu cred ca un "Hecker" cum zici tu,ar face reclama la cineva?si-ar face singur.
Asa ca,ramai timid,parerea mea s-a schimbat despre tine.
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Dum Aug 28, 2016 11:28 am

Sa-ti zic ceva? Parerea altora despre persoana mea este egala cu 0, poate chiar pe minus. Conteaza sa fiu eu multumit de mine.








Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Dum Aug 28, 2016 12:12 pm

HamatoYoshi scrie:Esti tu 100% sigur ca eu am postat acel mesaj? Sa nu uitam ca exista si hateri care intotdeuna vor sa faca de ras o persoana. Am doar un lucru sa-ti zic: informeaza-te si apoi ai dreptul sa acuzi! O zi buna in continuare.







Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Taci bă dracu că cerşeşti voturi peste tot, şi pe server şi pe dw şi pe skype, acum şi pe forumuri, al dracu milog.
Dovadă: http://i.epvpimg.com/bLRJh.png
Şi ieri pe metin când spuneai tu cu Nonei că aveți baieți care să te voteze pe tine la mister, concluzia e că eşti un disperat vere, nu ştiu cum te votează lumea.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Dum Aug 28, 2016 12:17 pm

Pe skype da, nu pe comunitati =)) Am trimis mesaju ala la cunoscuti, si careva s-o fi gandit sa-l dea mai departe. Fiecare cu parerea lui :)









Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Dum Aug 28, 2016 12:24 pm

HamatoYoshi scrie:Pe skype da, nu pe comunitati =)) Am trimis mesaju ala la cunoscuti, si careva s-o fi gandit sa-l dea mai departe. Fiecare cu parerea lui :)









Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Pe comunități nu? Asta ce e? http://epvpimg.com/Uf7ld.png
Pe J4M ai postat de vreo 8 ori acelaşi subiect.
http://i.epvpimg.com/G6MAb.png
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Dum Aug 28, 2016 12:41 pm

Si asta te doare pe tine ,mai Eduard? Mie unu chiar nu-mi pasa cine castiga si totusi particip ,stiu ca voi lua locul 3 ,nu-mi pasa , gandeste-te ca e si un bonus prin ceea ce face ,adica reclama pentru server si poate unii vor ramane pe server daca tot intra sa-l si voteze.
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Dum Aug 28, 2016 1:36 pm

Shady scrie:Si asta te doare pe tine ,mai Eduard? Mie unu chiar nu-mi pasa cine castiga si totusi particip ,stiu ca voi lua locul 3 ,nu-mi pasa , gandeste-te ca e si un bonus prin ceea ce face ,adica reclama pentru server si poate unii vor ramane pe server daca tot intra sa-l si voteze.
Wow, măi Shady măi, bună glumă.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Dum Aug 28, 2016 2:20 pm

Jawwad scrie:
Shady scrie:Si asta te doare pe tine ,mai Eduard? Mie unu chiar nu-mi pasa cine castiga si totusi particip ,stiu ca voi lua locul 3 ,nu-mi pasa , gandeste-te ca e si un bonus prin ceea ce face ,adica reclama pentru server si poate unii vor ramane pe server daca tot intra sa-l si voteze.
Wow, măi Shady măi, bună glumă.
Unde-i gluma ?
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Dum Aug 28, 2016 2:50 pm

M-am interesat si eu putin si vad ca adresa ta de skype este dany_gh0st . Pe metin ai un caracter la blue cu numele izbitor de asemanator cu ala de la skype. Un hater doar nu cersea voturi cu numele ala , facea si el cu numele tau de la metin daca voia sa iti faca rau. Tu ai facut asta sa nu bata la ochi dar te-a dat de gol adresa de skype. A da, cand facea set Kandalf cu Kazi de pe cont de la tine se tinea unul dupa noi Gh0stDany care are numele izbitor cu adresa ta de skype dany_gh0st, ciudata coincidenta.

Off topic: Vorador rupe in tine la greu. Cred ca i-ai facut si lui cum mi-ai facut si mie nu? Bagi alti oameni pe cont :)) .
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Dum Aug 28, 2016 3:13 pm

qDanik scrie:M-am interesat si eu putin si vad ca adresa ta de skype este dany_gh0st . Pe metin ai un caracter la blue cu numele izbitor de asemanator cu ala de la skype. Un hater doar nu cersea voturi cu numele ala , facea si el cu numele tau de la metin daca voia sa iti faca rau. Tu ai facut asta sa nu bata la ochi dar te-a dat de gol adresa de skype. A da, cand facea set Kandalf cu Kazi de pe cont de la tine se tinea unul dupa noi Gh0stDany care are numele izbitor cu adresa ta de skype dany_gh0st, ciudata coincidenta.

Off topic: Vorador rupe in tine la greu. Cred ca i-ai facut si lui cum mi-ai facut si mie nu? Bagi alti oameni pe cont :)) .
offtopic: csfcsf 3-1 cu vorada =)) + martori. i-am dat sansa sa ma egaleze, l-am chemat la 5 seturi, a refuzat, treaba lui, ramane 3-1.






Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Dum Aug 28, 2016 3:15 pm

Vad ca nu negi faptul ca tu ai fost tipul care cersea voturi.

Bafta un continuare
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Dum Aug 28, 2016 3:24 pm

Cata cearta pentru un grad si un costum. :)) :)) :))
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Dum Aug 28, 2016 3:26 pm

Acesti Kiroshi este un copil. Ne cere pe skype să-l votăm.
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Dum Aug 28, 2016 3:42 pm

Shady scrie:Cata cearta pentru un grad si un costum. :)) :)) :))
Nu e vorba de asa ceva. Ori castigi pe pu** ta ori deloc. Asa si in set-uri, cat si la concursuri. Daca esti ofticat normal ca trisezi.
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Dum Aug 28, 2016 3:55 pm

of kasumi
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Dum Aug 28, 2016 4:12 pm

qDanik scrie:
Shady scrie:Cata cearta pentru un grad si un costum. :)) :)) :))
Nu e vorba de asa ceva. Ori castigi pe pu** ta ori deloc. Asa si in set-uri, cat si la concursuri. Daca esti ofticat normal ca trisezi.
Adevărat!
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
C.Eduard
Jucător
Jucător
Mesaje: 24
Membru din: Lun Aug 22, 2016 9:20 pm

Dum Aug 28, 2016 9:12 pm

Adevarul e adevar,nimeni nu poate sa il schimbe !
Închis