"Critica alunga playerii!!!"

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Dum Aug 28, 2016 12:21 am

Dupa cum stiti "Critica alunga playerii!!!" Aceasta copilandra supraponderala are dreptate. Dorinta i-a fost îndeplinită. In urma cu un an un sura dădea 10k critica, acum 10k critica cu full site pe el. Eu mă las de Last Fight ca simt ca nu mai are rost ..am trecut cu vederea unele lucruri dar deja s-a ajuns culmea. Sa rămână cei cu pose si epice pe server care nu stiu cum arata un accesoriu site. Bineinteles nu sunt singuri care ma las. Multi au fost nemulțumiți din aceasta cauza si mi-au zis ca si ei se lasa..playeri care sunt cunoscuti pe server bineinteles, nu cei care joaca de o săptămână. Mi-am facut multi prieteni extraordinari pe acest server.
Va doresc mult succes in viata reala, sănătate! Si succes lui MrBlue in continuare cu serverul!
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Dum Aug 28, 2016 12:31 am

Bafta.
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Dum Aug 28, 2016 11:02 am

Consider că nu a fost o schimbare atât de drastică. Este vorba doar de 5%. Nu s-a scăzut din dmg, nimic. Doar au fost scoase lovitura pătrunzătoare și lovitura critică. Unii au fost încântați, alții nu. După cum am mai spus, cine știe cum să vă mai mulțumească pe voi. E greu să ajungi la un numitor comun într-o comunitate atât de mare. Oricum, multă baftă-n real :).
Avatar utilizator
C.Eduard
Jucător
Jucător
Mesaje: 24
Membru din: Lun Aug 22, 2016 9:20 pm

Dum Aug 28, 2016 11:11 am

Iti urez succes.
O zi frumoasa.
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Dum Aug 28, 2016 11:26 am

Parerea mea este ca a fost o decizie buna, dar nu completa, ar trebuii eliminata si roua rosie (20% critica) ca sa fie complet, dar e un inceput. Oricum iti urez multa bafta in viata reala, ne-am inteles bine pe parcursul duratei amandurora de joc, si sper sa pastram legatura :) Salutare.








Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Dum Aug 28, 2016 3:59 pm

Sincer să fiu de când a băgat sursa aia 40k a apărut multe probleme, gen dmg-u la war dădeai 17k cu triton. Sura am e dezavantajat cu 4k critica pe risipă trebuie să folosim lamă de bm să dăm 6k maxim pe risipă cum se făcea pe pvm-uri "Cine avea lamă de bm perfectă era nr1"
Dmg-u la ninja era foarte bun având în vedere că se apropia de celelate rase de dmg, acum au rămas pe ninja să dea doar ninja vs ninja şi când vine pvp-u o să se plângă că i-a dat un war aură 14k 12k şi el abea de dădea 2k. Baftă raul.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Dum Aug 28, 2016 6:59 pm

xRussoN1 scrie:Sincer să fiu de când a băgat sursa aia 40k a apărut multe probleme, gen dmg-u la war dădeai 17k cu triton. Sura am e dezavantajat cu 4k critica pe risipă trebuie să folosim lamă de bm să dăm 6k maxim pe risipă cum se făcea pe pvm-uri "Cine avea lamă de bm perfectă era nr1"
Dmg-u la ninja era foarte bun având în vedere că se apropia de celelate rase de dmg, acum au rămas pe ninja să dea doar ninja vs ninja şi când vine pvp-u o să se plângă că i-a dat un war aură 14k 12k şi el abea de dădea 2k. Baftă raul.
Adevărat. Apa de critică s-a scos, de la 20% s-au făcut 5%, acum s-au scos şi ăstea. Baftă Raul!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mar Ian 31, 2017 9:46 am

Topic închis!
Închis