Danik vs HamatoYoshi si Kawind

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mar Iul 12, 2016 3:20 pm

Hamato imi dai pm pe joc, Dokita cand esti pregatit pentru urmatorul set.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mar Iul 12, 2016 3:26 pm

Junn scrie:
HamatoYoshi scrie:
Dokita scrie:App, ca vb de seturi, te mai astept la 3 seturi, am 2-0 set.
Felicitari.
Junn scrie:Bai Kasumi, cine nu stie sa piarda ma?=]] Tu iti pui puncte din burta si le iei pe ale altora si te crezi bun. Da-i ma drumu pe afara. Nu mai sta 24/24 in casa pls. Prea zmeu te crezi. Esti paralel cu orice rasa. Te bate oricine. Tu imi faci mie faze ca ai 10-3, da nu`mi treci de 5 la set. Esti un copil no-lifer, n-ai o treaba cu viata sociala. Ai arfe de maimutoi oparit . Cand inveti sa joci si sa fii corect, atunci mai lauda-te ca bati. Pana atunci tot un mare 0 esti. Salut!
Raissen ( lAdam ) era cu noi in desert cand am dat set. Acesta poate confirma. Te conduceam cu 7-2, si ai inceput sa scazi puncte de la mine si sa bagi la tine.. Ai sarit de la 7-2 la 6-5.. Si nu stiu de unde. Ai mai luat un duel, deci a fost 7-3, apoi ai zis ca ai 10-0 pe motivul ca "fur scor". Esti un terminat paralel si cu war-ul, si cu ningeak-ul. Tin sa-ti aduc aminte ca dupa ce ai abandonat la 7-3 si s-a facut 10-3 pentru mine, ai inceput sa injuri, dupa cum se poate vedea aici viewtopic.php?f=24&t=3549 . Deocamdata, la war vs war avem 2-2 seturi ( Ajin vs Ak3 ), iar pe ninja am 2-0 seturi ( HamatoYoshi vs Junn ). Repet, Raissen poate confirma tot ce am spus eu. Salve!




Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
BINE CA SPUI CA FAC EU CEEA CE FACI TU AMATORULE. NU`MI TRECI DE 5 VERE. ERA 7-5 CU PUNCTE FURATE DE TINE. SI LA 7 RAMANEAI. INVATA SA JOCI MENTAL SI MA CAUTI. NU AI DREPT LA REPLICA IN FATA MEA, COPILE. ESTI UN PARLIT. Adam nici nu era atent la scor, a fost si afk odata. te bat sub 5 cand vrea inima ta. Esti mare war mental cu bugu critica. Astept ss-urile cu scoru, asa cum te laudai tu. Esti paralel cu orice rasa te salut. [ SI IN SS VORBEAM CU Andrei AKA rTN, dar faci si tu ss sa te bagi in seama cand n-ai dume sa mi le intorci vii pe saman sau faci reclamatii. Nici nu ma mira de ce stateai pe Kasumi si te iubeai cu Bogdanel. Esti o fetitza cu mustata si putsa.]
Nu-ti trec de 5, dar ai luat 10-3, cum vine asta? Intelege odata, ai pierdut, Adam era martor, te-ai ofticat si atat. Sunt peste tine le orice rasa, da-mi pm cand mai vrei sa te fac la seturi. Si pe ninja, si pe war. Si aducem si martori, sa nu zici ca e adam AFK cand pierzi :))))))))))))))))))



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Junn
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Joi Apr 21, 2016 5:39 pm

Mar Iul 12, 2016 7:09 pm

HamatoYoshi scrie:
Junn scrie:
HamatoYoshi scrie: Felicitari.


Raissen ( lAdam ) era cu noi in desert cand am dat set. Acesta poate confirma. Te conduceam cu 7-2, si ai inceput sa scazi puncte de la mine si sa bagi la tine.. Ai sarit de la 7-2 la 6-5.. Si nu stiu de unde. Ai mai luat un duel, deci a fost 7-3, apoi ai zis ca ai 10-0 pe motivul ca "fur scor". Esti un terminat paralel si cu war-ul, si cu ningeak-ul. Tin sa-ti aduc aminte ca dupa ce ai abandonat la 7-3 si s-a facut 10-3 pentru mine, ai inceput sa injuri, dupa cum se poate vedea aici viewtopic.php?f=24&t=3549 . Deocamdata, la war vs war avem 2-2 seturi ( Ajin vs Ak3 ), iar pe ninja am 2-0 seturi ( HamatoYoshi vs Junn ). Repet, Raissen poate confirma tot ce am spus eu. Salve!




Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
BINE CA SPUI CA FAC EU CEEA CE FACI TU AMATORULE. NU`MI TRECI DE 5 VERE. ERA 7-5 CU PUNCTE FURATE DE TINE. SI LA 7 RAMANEAI. INVATA SA JOCI MENTAL SI MA CAUTI. NU AI DREPT LA REPLICA IN FATA MEA, COPILE. ESTI UN PARLIT. Adam nici nu era atent la scor, a fost si afk odata. te bat sub 5 cand vrea inima ta. Esti mare war mental cu bugu critica. Astept ss-urile cu scoru, asa cum te laudai tu. Esti paralel cu orice rasa te salut. [ SI IN SS VORBEAM CU Andrei AKA rTN, dar faci si tu ss sa te bagi in seama cand n-ai dume sa mi le intorci vii pe saman sau faci reclamatii. Nici nu ma mira de ce stateai pe Kasumi si te iubeai cu Bogdanel. Esti o fetitza cu mustata si putsa.]
Nu-ti trec de 5, dar ai luat 10-3, cum vine asta? Intelege odata, ai pierdut, Adam era martor, te-ai ofticat si atat. Sunt peste tine le orice rasa, da-mi pm cand mai vrei sa te fac la seturi. Si pe ninja, si pe war. Si aducem si martori, sa nu zici ca e adam AFK cand pierzi :))))))))))))))))))



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Esti sub oricine la toate rasele. nu`mi treci de 5, stii bine. Lauda-te cu ce nu o sa poti nicioadata. Doar asta stii sa faci. Esti un copil mort, iti traiesti viata intre 4 pereti. 3-1 la seturi pana inveti salut.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mar Iul 12, 2016 7:32 pm

Hamato, cred ca asa raman seturile :lol:
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mar Iul 12, 2016 8:28 pm

Junn scrie:
HamatoYoshi scrie:
Junn scrie: BINE CA SPUI CA FAC EU CEEA CE FACI TU AMATORULE. NU`MI TRECI DE 5 VERE. ERA 7-5 CU PUNCTE FURATE DE TINE. SI LA 7 RAMANEAI. INVATA SA JOCI MENTAL SI MA CAUTI. NU AI DREPT LA REPLICA IN FATA MEA, COPILE. ESTI UN PARLIT. Adam nici nu era atent la scor, a fost si afk odata. te bat sub 5 cand vrea inima ta. Esti mare war mental cu bugu critica. Astept ss-urile cu scoru, asa cum te laudai tu. Esti paralel cu orice rasa te salut. [ SI IN SS VORBEAM CU Andrei AKA rTN, dar faci si tu ss sa te bagi in seama cand n-ai dume sa mi le intorci vii pe saman sau faci reclamatii. Nici nu ma mira de ce stateai pe Kasumi si te iubeai cu Bogdanel. Esti o fetitza cu mustata si putsa.]
Nu-ti trec de 5, dar ai luat 10-3, cum vine asta? Intelege odata, ai pierdut, Adam era martor, te-ai ofticat si atat. Sunt peste tine le orice rasa, da-mi pm cand mai vrei sa te fac la seturi. Si pe ninja, si pe war. Si aducem si martori, sa nu zici ca e adam AFK cand pierzi :))))))))))))))))))



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Esti sub oricine la toate rasele. nu`mi treci de 5, stii bine. Lauda-te cu ce nu o sa poti nicioadata. Doar asta stii sa faci. Esti un copil mort, iti traiesti viata intre 4 pereti. 3-1 la seturi pana inveti salut.
Este 2-2 la seturi pe war, iar pe ninja te conduc cu 2-0, si punct! Nu mai plange ca plangi degeaba. Adam e martor, du-te linge un castravete si lasa-ne.
Dokita scrie:Hamato, cred ca asa raman seturile :lol:
Stai linistit ca inca joc. Mi-am schimbat ip-ul si joc cu numele Kiyoshi. Nu scapati de nr1 ningeac :))



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mar Iul 12, 2016 8:40 pm

Ce rapid vă intitulaţi voi nr1 ningea :lol:
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
KingNinj
Începător
Începător
Mesaje: 87
Membru din: Mar Iul 05, 2016 4:23 pm

Mar Iul 12, 2016 8:41 pm

Nr1 ninja?!? In templu tu ai venit sa facem duel. Mai stii scoru cu care a fost infrant nr1 ninja de un amator ca mine? 10-6 10-2 si 5-2 si aveai cu 1.5k viata mai multa ca mine. Si mi-ai mai zis ca sunt si amator.
Avatar utilizator
Metin2 Player
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Mie Feb 03, 2016 5:47 pm

Mar Iul 12, 2016 9:18 pm

nr1 ninja e aici aţi venit să cereţi lecţii ?
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mar Iul 12, 2016 9:22 pm

Poent scrie:nr1 ninja e aici aţi venit să cereţi lecţii ?
Pe astia nici lectiile nu-i ajuta frate...



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mar Iul 12, 2016 9:35 pm

Hamato, eu desi fiind sura, daca imi fac ninja si te bat, te lasi de sv?
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mar Iul 12, 2016 9:49 pm

Dokita scrie:Hamato, eu desi fiind sura, daca imi fac ninja si te bat, te lasi de sv?
Dam 3 seturi, daca iei 2 din ele, ma las.



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mar Iul 12, 2016 9:51 pm

Ok, asa vom face, si sper sa nu vi cu alte conturi sa urli ca esti nr1 ninja.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mar Iul 12, 2016 11:05 pm

Provocare :lol:
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mie Iul 13, 2016 12:07 am

Adv, provocare, nu le am eu pe ninja, dar tot am eu potential sa-l fac.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Mie Iul 13, 2016 9:53 am

Poate vreti sa luati lectii pe ninja de la mine cand eu conduc peste jumatate din ninja la set-uri.
Opa, se pune de o provocare. Dar mie de ce nu imi faceti din astea pe ninja cu care pierde se lasa de server? Eh.. Cred ca nu aveti sanse.
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mie Iul 13, 2016 12:25 pm

qDanik scrie:Poate vreti sa luati lectii pe ninja de la mine cand eu conduc peste jumatate din ninja la set-uri.
Opa, se pune de o provocare. Dar mie de ce nu imi faceti din astea pe ninja cu care pierde se lasa de server? Eh.. Cred ca nu aveti sanse.
E bine ca nu ma aflu in aceea jumatate din moment ce e 6-6 la seturi :))))))))))




Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Mie Iul 13, 2016 12:42 pm

HamatoYoshi scrie:
qDanik scrie:Poate vreti sa luati lectii pe ninja de la mine cand eu conduc peste jumatate din ninja la set-uri.
Opa, se pune de o provocare. Dar mie de ce nu imi faceti din astea pe ninja cu care pierde se lasa de server? Eh.. Cred ca nu aveti sanse.
E bine ca nu ma aflu in aceea jumatate din moment ce e 6-6 la seturi :))))))))))




Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
O sa fii si tu, stai chill
Avatar utilizator
KingNinj
Începător
Începător
Mesaje: 87
Membru din: Mar Iul 05, 2016 4:23 pm

Mie Iul 13, 2016 1:35 pm

:)))) ce copii sunteti mă =)))))))))))) sa mă feresc de voi ca asa v-ati născut cu neinsufletitele in mana si pose pe voi.. :( cam periculosi copilasii la varsta de 14-16 anisori in ziua de azi. Intr-adevăr aveti un suflet de ninja adevărat. 10-0 la seturi dati la tot serverul. Va temeti de niste pixeli ahahahah
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mie Iul 13, 2016 1:39 pm

KingNinj, eu desi fiind sura, vreau sa incerc ninja (amator) vs 'NR1 HamatoYoshi" :lol: daca vrei, dau un set si cu tine.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
KingNinj
Începător
Începător
Mesaje: 87
Membru din: Mar Iul 05, 2016 4:23 pm

Mie Iul 13, 2016 2:36 pm

Stai linistit ca nu-s de ala dar daca vrei facem oricând. El a venit la mine sa facem duel 10-6 10-2 5-2 toate pentru mine. Si ma mai face si amator. Asta e :)) nu ma pot compara cu copilasi de 15 ani "nr1 ninja"..o sa mor amator :( trist
Închis