Părerea jucătorilor despre echipa Metin2LF

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului.
[TM]Manu
Team Manager
Team Manager
Oraş: Koblenz, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: -

Joi Sep 12, 2019 6:21 pm

Bună ziua tuturor,
în acest topic fiecare jucător/membru staff își poate spune părerea despre fiecare membru al echipei LF. Jignirile sau caterinca la adresa unui membru al echipei, nu sunt permise și se vor sancționa cu ban permanent pe forum! În acest topic se pot da și sfaturi, ce credeți voi că trebuie să facă membrul X pentru a aduce un mai mare folos comunității. Nu se acceptă UP în acest topic.

(Owner) - [TEH]MrBlue :

(Team Manager) - [TM]Manu :

(Super Game Master) - [SGM]Andra :

(Game Master) - [GM]Yoke :

(Helper) - [H]Dr3ameR :
☄️
Pentru probleme sau întrebări legate de server, puteți să mă contactați pe WhatsApp sau Skype.

Imagine +49 172 266 1422

Imagine live:b876ab27fa91f1c8
[SGM]Andra
Super Game Master
Super Game Master
Oraş: 12.04.2019
Status: ♥ ஐ லவ் யூ மனு ♥
Breaslă: Disηeγ

Joi Sep 12, 2019 7:07 pm

(Owner) - [TEH]MrBlue : O persoana care a muncit din greu la server si care in ciuda tuturor neplacerilor traite nu s-a lasat si nu a abandonat munca pe care a depus-o in acesti ani
(Team Manager) - [TM]Manu : Un om special din viata mea :x
(Super Game Master) - [SGM]Andra : astept parerile voastre, ca sa nu ma autocaracterizez
(Super Game Master) - [SGM]AkaStress : O persoana care stie sa-si faca treaba si care stie sa faca diferenta intre momentele serioase si cele amuzante.
(Game Master) - [GM]Dr3ameR : Un om care desi nu e relativ de multa vreme in staff si totusi si-a facut treaba foarte bine si continua sa o faca din ce in ce mai bine, o persoana de incredere si care lucreaza la ceea ce-si propune.
Când vă răspundem la o cerere vă rugăm să ne răspundeţi şi voi ca să ştim dacă este ok!
Nu îmi cereţi în PM avatare/ semnături/ logos/ resurse @};-
Faceti o cerere si raspund acolo, deocamdata nu-mi permite timpul sa ma ocup
@};-
[Lady]Kardash
Membru avansat
Membru avansat
Oraş: Berlin, Germania.
Status: [Lady]
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: [Ladys]

Joi Sep 12, 2019 9:41 pm

(Owner) - [TEH]MrBlue :
Un [Owner] care s-a implicat din greu pentru acest server. Se vede că a depus suflet și multă muncă. Îți doresc mult succes pe viitor și sper să aduci în continuare tot ce este mai bun pentru server!

(Team Manager) - [TM]Manu :
Un om mai ”aspru„ pot spune.. te rog să nu iei în nume de rău, dar nu îmi place cum acționezi uneori. Dar în rest ca persoană ești destul de ok, singurul lucru care nu îmi place, este faptul că ești prea aspru, uneori, bineînțeles. Mult succes în continuare și sper că vei ajunge unde îți propui.

(Super Game Master) - [SGM]Andra :
Sinceră să fiu, eu consider că meritai un rang mai înalt. Dacă aș spune că te descurci de minune, ar fi prea puțin spus, te descurci excelent, zici că ai fost născută să coordinezi totul și ești foarte sigură pe tine și pe tot ceea ce faci, admir acest lucru foarte mult. Îți doresc mult succes în continuare!

(Super Game Master) - [SGM]AkaStress :
Noi am avut multe discuții pe server, din câte am observat ești un om foarte respectos, cu bun simț și multă pozitivitate. Ca om în sine, nota 10, n-am ce spune. Ca [SGM] ești foarte calculat și coordonat. N-am ce reproșa, decât numai bine. Îți doresc mult succes în continuare!

(Game Master) - [GM]Ionut :
Nu prea știu multe despre tine, dar am urmărit munca ta de [GM] și pot spune că te descurci de minune. Îți doresc mult succes în tot ceea ce vei face!

(Helper) - [H]Crina :
Nu te prea cunosc, ești nouă în echipă, iar pe server ca player nu te-am văzut, totuși, mult succes în continuare!

În final aș dori să vă mulțumesc tuturor, pentru că ați muncit cot la cot pentru un server minunat ca acesta. Felicitări!
Ultima oară modificat Mie Sep 18, 2019 1:05 am de către [Lady]Kardash, modificat de 2 ori în total.
Imagine
Aroska
Instagram: aedetha
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BT #NR1

Joi Sep 12, 2019 10:57 pm

(Owner) - [TEH]MrBlue :Este un baiat de treaba. Chiar ii multumesc destul de mult ca am facut parte din echipa Metin 2 LastFight , am ras , m-am distrat in confe cu echipa .

(Team Manager) - [TM]Manu : De Manu pot spune doar ca de atunci cu faza cu Albert nu te mai suport . Cand un jucator iti spune sa raspunda un membru anume tu de ce te bagi , doresti sa apafa numele tau ?

(Super Game Master) - [SGM]Andra : N-am informatii despre tine, da good luck

(Super Game Master) - [SGM]AkaStress : AkaStress zis si Grasu, te pup fratemiu ne mai auzim pe skype
. Succes incontinuare
(Game Master) - [GM]Dr3ameR : Nu te cunosc .Succes si tie
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
Scrie răspuns