Reclamatie [SGM]Reaper

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
BlothJr
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mar Apr 04, 2017 3:51 pm

Mie Apr 12, 2017 10:21 am

► Exemplu ◄
Numele tău din joc:BlothJR
Numele inculpatului: [SGA]Reaper
Motivul reclamaţiei:Ban Permanent
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:Nu am ce dovada sa pun !
Alte detalii (Opţional): In urma cu cateva ore am primit ban permanent pentru ca am creat un caracter cu numele ''MamaLuiHidro'' si nu inteleg de ce ,injuraturile sau jignirile de orice tip adresate unui jucator nu se sanctioneaza cu ban permanent!
Ultima oară modificat Mie Apr 12, 2017 10:29 am de către BlothJr, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mie Apr 12, 2017 10:29 am

5. Caracterele sau breslele facute in special pentru a batjocori un jucator / membru staff sunt impotriva regulamentului.



Orice încălcare a regulamentului din aceasta secțiune se pedepsește cu ban permanent, fără avertisment.
Ai utilizat caracterul pentru a insulta alt jucator. In consecinta, contul a fost blocat permanent.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mie Apr 12, 2017 10:36 am

[SGM]Reaper scrie:
5. Caracterele sau breslele facute in special pentru a batjocori un jucator / membru staff sunt impotriva regulamentului.



Orice încălcare a regulamentului din aceasta secțiune se pedepsește cu ban permanent, fără avertisment.
Ai utilizat caracterul pentru a insulta alt jucator. In consecinta, contul a fost blocat permanent.
Nu ai ținut cont de avertismentele și sancțiunile membrilor staff. Apoi ți-ai făcut un cont pentru a-l batjocori pe jucătorul cu care te aflai în conflict. Prin urmare, sancțiunea este justificată.

Contul rămâne banat.
Topic închis!
Închis