Reclamatie [H]Vorador

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Joi Dec 22, 2016 12:03 am

Numele tău din joc: Iluzionistul
Numele inculpatului: [H]Vorador
Motivul reclamaţiei: Pai, eram la duel pe site si la scorul de 1 - 0 in favoare mea, am remarcat ca adversarul meu are grup, i-am spus sa sparga grupul si [H]Vorador a zis sa se reia tot setul de la 0 - 0, la terminarea acestui set i-am spus helperului sa astepte sa fac print sa ii fac reclamatie si el in a doua secunda m-a trimis map 1.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: Nu am dovada, deoarece m-a trimis map 1.
Alte detalii (Opţional): -
Avatar utilizator
PvM Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 366
Membru din: Mie Noi 11, 2015 6:00 pm

Joi Dec 22, 2016 12:07 am

Consider ca aceasta reclamatie nu este una relevanta si nu contine nici o dovada clara. (plangere nefondata)
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Joi Dec 22, 2016 12:58 am

Nu contine nici o dovada, deoarece m-ai trimis map 1 inainte sa fac acel print.
Avatar utilizator
PvM Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 366
Membru din: Mie Noi 11, 2015 6:00 pm

Joi Dec 22, 2016 1:31 am

Treaba sta in felul urmator, tot ce ai precizat tu mai sus nu este adevarat si nu este nici fondat. Dupa ce mi-ai spus sa faci un print ( chiar daca era inutil, doarece o reclamatie solida trebuie sa aiba la baza un video ), nu te-am trimis direct map 1, pentru ca nu sunt absurd. Ai fost trimis map 1 doar dupa ce te-am rugat a doua oara sa o faci, prima data refuzandu-ma. Legat de scor, cand am observat ca adversarul tau are grupa ti-am cedat punctul si i-am cerut sa sparga grupa. Nu inteleg de ce ai facut aceasta reclamatie. Nu ai nici macar o dovada clara pentru ca aceasta reclamatie sa fie valida.
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Joi Dec 22, 2016 1:35 am

Bai omule, cum mi-ai cedat punct ca ai luat scorul de la 0 - 0 si cand mi-ai zis map1, ti-am spus stai 1 minut sa fac print, iar in clipa urmatoare m-ai trimis map1.
Avatar utilizator
PvM Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 366
Membru din: Mie Noi 11, 2015 6:00 pm

Joi Dec 22, 2016 1:37 am

Nu stiu unde vrei tu sa ajungi, dar mi se pare ca ma acuzi pe nedrept, asta fiind impotriva regulamentului.
Avatar utilizator
V0r7ek
Jucător
Jucător
Mesaje: 44
Membru din: Sâm Aug 13, 2016 3:45 pm

Joi Dec 22, 2016 2:46 pm

Ceto are dreptate! si mie mi-a facut asa si are limbaj vulgar cum sa iei playeri cu coaie si cu prost, ii faci prosti fara motiv.
 ! Mesaj de la: Diana
Ai primit avertisment
Dacă ai dovadă în această privință, poți face de unul singur o reclamație.
5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Avatar utilizator
PvM Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 366
Membru din: Mie Noi 11, 2015 6:00 pm

Joi Dec 22, 2016 2:53 pm

Te asigur ca nu m-am adresat niciodata in felul asta unui player. Daca aveti personal ceva cu mine, doar spuneti-mi, nu veniti cu minciuni de genu` asta.
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Joi Dec 22, 2016 8:50 pm

Avand in vedere faptul ca nici macar nu ai o dovada care sa-ti sustina afirmatia, consider ca Vorador a procedat corect. Nu zice chestii de genul "m-a trimis map1 si nu am putut face print". Atat ce s-a vorbit in PM cat si ce s-a vorbit pe chat ramane chiar si dupa teleportare. Daca chiar aveai o dovada, faceai print.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis