RECLAMATIE

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
ZoneHell
Jucător
Jucător
Mesaje: 16
Membru din: Joi Ian 14, 2016 6:52 pm

Mie Oct 19, 2016 3:52 pm

Numele tău din joc: ZoneHell
Numele inculpatului: [GM]Diana
Motivul reclamaţiei: Pentru ca asta nu e un motiv de blocare.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): Si nu ii normal asa ceva ca vai doamne cine ii ea si imi da mute pentru un motiv asa banal. Multumesc pe data viitoare :*
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mie Oct 19, 2016 4:04 pm

Eu nu accept să fiu luată la mișto. Ți-am atras odată atenția, nu direct, ce-i drept. Odată ce fac acest lucru o dată, am pretenția ca a doua oară să nu se mai întâmple. În caz contrar, sancționez conform regulamentului.
Ai fost sancționat conform regulamentului.
9. Apelarea la un membru staff fără motiv de 2 sau mai multe ori este strict interzisă.
În funcție de număr, se poate sancționa chiar și cu blocarea chat-ului timp de 24 de ore.
12. Luarea peste picior sau la mișto a unui membru staff nu este tolerată.
Astfel de infracțiuni se pedepsesc cu blocarea chat-ului sau a contului în funcție de situație.
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Mie Oct 19, 2016 4:05 pm

[GM]Diana scrie:Eu nu accept să fiu luată la mișto. Ți-am atras odată atenția, nu direct, ce-i drept. Odată ce fac acest lucru o dată, am pretenția ca a doua oară să nu se mai întâmple. În caz contrar, sancționez conform regulamentului.
Ai fost sancționat conform regulamentului.
9. Apelarea la un membru staff fără motiv de 2 sau mai multe ori este strict interzisă.
În funcție de număr, se poate sancționa chiar și cu blocarea chat-ului timp de 24 de ore.
12. Luarea peste picior sau la mișto a unui membru staff nu este tolerată.
Astfel de infracțiuni se pedepsesc cu blocarea chat-ului sau a contului în funcție de situație.
Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis