Reclamatie Jawwad ( Forum )

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Dum Aug 07, 2016 3:48 pm

Numele tău din joc: Hiroshi
Numele inculpatului: Jawwad
Motivul reclamaţiei:Avertisment nefondat
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: http://i.epvpimg.com/Fyg1d.jpg
Alte detalii (Opţional): Am comentat in acest topic viewtopic.php?f=34&t=4182 cu un citat din regulament ( [quote="Jawwad"]
9. Topicul poate să rămână deschis 1 săptămână, alegerea unei lucrări, prin purtarea acesteia duce la închiderea topicului.[/quote] ) deoarece AxelT a folosit ca poza de profil una din creeatiile puse in comentarii, iar asta duce la inchiderea topicului. Am cerut t/c de la un designer iar domnul Jawwad mi-a sters reply-ul, a sters si tc-ul lui mnk720p si mi-a dat avertisment. Cer sa fie retras avertismentul.






Cu multa stima si respect, HamatoYoshi. [/b]
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Dum Aug 07, 2016 3:57 pm

Ai mai răspuns o dată în acel subiect, ţi-am şters răspunsul, văd că ai răspuns iar, ai primit avertisment.
9. Topicul poate să rămână deschis 1 săptămână, alegerea unei lucrări, prin purtarea acesteia duce la închiderea topicului.
Topicul lui Bogdan a fost deschis astăzi (7 august), nu a trecut nici de cum o săptămână de la deschiderea topicului. Şi din moment ce la acel topic a răspuns un singur designer, presupun că şi-a pus avatarul acela temporar, a specificat că el aşteaptă lucrări şi de la alţi designeri, din moment ce eu nu am închis subiectul, asta înseamnă că îi făceam şi eu avatarul şi îl postam.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Dum Aug 07, 2016 4:39 pm

Jawwad scrie:Ai mai răspuns o dată în acel subiect, ţi-am şters răspunsul, văd că ai răspuns iar, ai primit avertisment.
9. Topicul poate să rămână deschis 1 săptămână, alegerea unei lucrări, prin purtarea acesteia duce la închiderea topicului.
Topicul lui Bogdan a fost deschis astăzi (7 august), nu a trecut nici de cum o săptămână de la deschiderea topicului. Şi din moment ce la acel topic a răspuns un singur designer, presupun că şi-a pus avatarul acela temporar, a specificat că el aşteaptă lucrări şi de la alţi designeri, din moment ce eu nu am închis subiectul, asta înseamnă că îi făceam şi eu avatarul şi îl postam.
Regulamentul e regulament. Purtarea unei lucrari duce la inchidere topicului. Daca chiar vroia si alte lucrari trebuia sa nu aleaga niciuna. Repet, avertisment nefondat.




Cu multa sitma si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mie Aug 10, 2016 9:49 am

Avertismentul rămâne. Acesta expiră în 15 zile de la primirea acestuia.
Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis