RECLAMATIE STAFF (MEMBRU ACUZAT MrBlue)

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Helenne
Jucător
Jucător
Mesaje: 43
Membru din: Lun Mai 02, 2016 2:36 pm

Lun Mai 02, 2016 2:52 pm

Membrul din acest staff mi-a dat ban datorita faptului ca am evidentiat un video mai exact de la predau69 in care sunt niste poze cu acest membru...Ideea este ca nu cred ca meritam ban ip ci mute doar mute-ele pt aces lucru e pt a numai vb mai exact o pedeapsa.
Cred cu tarie ca eu acest gen de pedeapsa merit nu sa mi se dea ban ip...Ban ip pentru ce??? pt ca am zis ca e blue in poza cu o pisica si teracota?
Tin sa mentionez ca tot serverul stie si toti barfesc... in fine daca asa zisul membru este acela sau pretinde ca e el de ce il enerveaza asa tare fiecare suntem speciali in modul nostru eu intr-un fel il apreciez pt munca depusa la acest server insa nu sunt de acord sa iau ban pt o conversatie ACEASTA RECLAMATIE MERITA PEDEPSITA CU MUTE NU CU BAN IP PT CA NU AM FURAT SAU AM INSELAT LUME...din auzite blue si predau s-au impacat culmea e ca predau e cel care a distribuit acea filmare si acum se inteleg bine?:\ dar lasa
ca0mi da mie ban...PREFER 10000 DE ORE MUTE DE CAT BAN SI INCA ODATA ZIC CA ACEST MOTIV NU TREBUIE PEDEPSIT CU BAN IP CI CU MUTE !!! VA MULTUMESC STAFF !!! ASTEPT MESAJ REPET !!!!!! NU MERITAM BAN INSA MUTE
DA...
VA PUP SPER CA MA INTELEGETI :\ AS DORI CA KEPE SAU MEDEEA MEMBRII CORECTI SA
VIZUALIZEZE ACEASTA PLANGERE SAU RECLAMATIE!!! :|
Avatar utilizator
Aacayipsin
Începător
Începător
Mesaje: 141
Membru din: Vin Feb 12, 2016 5:02 pm
Oraş: Am 4 vile 4 orase.
Status: I'm omnipotent.
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: NingeaGad

Lun Mai 02, 2016 3:09 pm

Ban amatoareo hahaha, mai ai putin si plangi mormor. :lol:
nr1 ningea intergalactique va las aici trofeele:
ImagineImagine
astept adveresar pe ningea, veniti 2vs1, ca 1vs1 n-aveti sanse, va dau sub 0.
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Lun Mai 02, 2016 3:40 pm

Reclamatie nefondata, nu ai urmat modelul.

Aacayipsin ai ban 3 zile pe forum pentru nerespectarea regulamentului "Reclamatii Echipa"

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis