Reclamatie Florin

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Lun Apr 18, 2016 7:58 pm

1. Numele tau din joc : MrDici
2. Numele inculpatului: [GM]Florin
3. Motivul reclamatiei: Abuz de putere,da mute fara un motiv concret
4. Postarea unei dovezi cat de cat incriminatiorii (Obligatoriu de tip video) : Imagine
5. Alte detalii(Optional) : Nu cred ca am jignit pe cineva,plus de asta dupa ce mi-a dat mute am intrat pe alt cont si l-am intrebat daca e gelos pe ouale mele,si iar mute 1h. Ce facem aici , ne jucam bambilici ?
Avatar utilizator
Florin5555
Jucător
Jucător
Mesaje: 39
Membru din: Sâm Noi 14, 2015 12:31 am

Lun Apr 18, 2016 8:19 pm

Deodată ce aduci injurii asupra STAFF-ului odată și mai intrii și pe un al2-le-a cont și intrebi "Cine imi pune măna pe ouă",in plus că puteai să intrebi oriunde,dar nu pe strigă. Eu zic că am fost domn de am dat doar 1h pentru injurii si 30m pentru limbaj neadecvat. Și duce ce trece mute-ul revii iar cu:
Ultima oară modificat Lun Apr 18, 2016 8:24 pm de către Florin5555, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Lun Apr 18, 2016 8:23 pm

Arata-mi te rog frumos ce injurii am adus eu asupra stafului,chiar sunt curios. Si nu cred ca am jignit pe cineva ca am zis "cine imi pune mana pe oua" ,poate ma refer la ouale de paste pervers mic,numai la prostii te gandesti.
Avatar utilizator
Florin5555
Jucător
Jucător
Mesaje: 39
Membru din: Sâm Noi 14, 2015 12:31 am

Lun Apr 18, 2016 8:25 pm

Chiar nu puteam să fac ss la tot ce a fost acolo,nici nu m-am gândit că ar intrăzni vreunul să comenteze.
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Lun Apr 18, 2016 8:30 pm

4.8 In cazul in care il luati "la misto" GM-ul are dreptul sa va sanctioneze cu mute sau ban 24h in functie de gravitate.


Tu intr-un fel l-ai si jignit nu doar l-ai luat "la misto". Am vazut tot chat-ul si am vazut cat "misto" ai facut impreuna cu tovarasii. Mi-ar fi fost rusine sa fac reclamatie.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis