Reclamatie MrBlue

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
SoulShadow
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Apr 02, 2016 5:26 pm

Sâm Apr 02, 2016 5:35 pm

1. Numele tau din joc : WildAngel
2. Numele inculpatului: [MrBlue]
3. Motivul reclamatiei:Favorizari +ban permanent degeaba.
4. Postarea unei dovezi cat de cat incriminatiorii (Obligatoriu de tip video) :Cine s-a gandit ca imi va trebui in acest caz.
5. Alte detalii(Optional):Da "domnule"Blue as vrea sa vorbim putin despre turneul de ieri si despre runda mea a-2-a de la turneul pvp.Mi-ai administrat 2 duel-uri unu in care nici nu ai fost de fata si a fost 2-0 pentru mine si am avut norocu ca acel baiat sa fie de treaba si s-a dus singur in mapa.Bineinteles tu m-ai si intrebat ce-am facut daca am castigat sau nu.Spre surprinderea mea m-ai crezut e bun.A-2-a runda a fost cu un war aura nu i-am retinut numele din breasla Yakuza.O breasla cu un exemplu bun demna de urmat pentru ca este favorizata.Ai fost de fata atunci cand am dat duel si s-a terminat 2-0.Pana si adversaru nu ia venit sa creada si se pregatea sa plece map1 dar 3 membri din Yakuza au sarit cu gura pe blue si a zis "ninja a bagat red" si bineinteles la cat de atent ai fost la duel m-ai pus sa repet duel-ul.Drept dovada cat de bine iti faci treaba si cum zicea un fost membru staff si anume Kepe asculti de vocea poporului.Nimeni n-a stiut cine ii pe cont nici tu nici Medeea si nimeni altcineva ca pe acel cont WildAngel este fostul [GM]Attero sau [GM]SoulShadow.Puteam si eu usor sa fac favorizari sub nasul tau cu Medeea si alegeam eu cu cine sa ma puna si asa mai departe fara ca tu sa stii vreodata.Cand ti-am zis ca eu sunt pe cont si te-am intrebat "Care sunt sansele ca eu sa nu joc corect si sa bag red si ai fost si tu de fata?Nu ti-a pasat".Pentru cei care nu stiu de ce [GM]Attero nu mai este in staff este pentru faptul ca Blue spune ca nu-mi dau interesul.Ei bine daca nu-mi dadeam interesu nu stiu daca mai avea rezultate cu negot-uri raspuns la pm-uri block-uri ajutor la event-uri duel-uri etc.Da Blue interesu tau in acest pvp s-a dovedit care este.Respect celor care au spus ca nu am bagat red dupa acel duel.Iar apoi motivu banarii contului meu care este??.Eu,Medeea,zTN,BarryJe,Ionut.A fost un val numeric de persoane demne de aceste functii oameni extraordinari toti maturi cu capul pe umeri cu varste intre 18-20 de ani care chiar isi dadeau interesu si chiar sanctionam conform regulamentului.De Kepe si restu toate respectele mele pentru ei mai ales zTN si Kepe pentru ca ei te-au ajutat cel mai mult si n-ai stiut sa apreciezi.Medeea este singura ramasa din acel val de persoane.Daca eu nu mi-am dat interesu de ce te ajutam la bagat iteme noi la facut teste cu pescuit la dat idei sa o pun pe Medeea sa te sune ca uita-i de ox sa le faci la playeri de donatii si asa mai departe.L-ai banat pe zTN pentru ce?Ca a fost prost ca s-a intors in staff si ca te-a ajutat?Da asta e.La fel ai ascultat de vocea poporului fiind din Yakuza si este om ca toti ceilalti ia scapat unu din aceeasi breasla care a injurat si la fel ai ascultat de vocea poporului.Nu stii sa apreciezi Blue si nu stii sa respecti.Atat staff-ul care face tot ce poate si cat poate cat si playerii care iti joaca pe server.Sunt multe de zis care sunt trase de dupa cortina unele cu dovezi altele fara.Probabil o sa-mi stergi mesaju neputand vedea altii.Vreau putina dreptate daca tot conduci un server si niste raspunsuri in legatura cu pvp-ul la care am participat.Nu vreau sa-mi debanezi conturile vreau doar niste raspunsuri daca ai unele.

Ai putea sa nu mai dai ban-uri Ip degeaba si sa nu mai stergi mesajul.Vreau un raspuns ori aici ori pe skype daca tot nu vrei aici.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Apr 02, 2016 9:22 pm

Daca tu consideri ca favorizez,nu te mai juca baiatule.
Eu nu favorizez pe nimeni,sunt egal cu toti.
Nu te obliga nimeni sa te joci,daca chiar consideri ca se fac magarii,vii cu DOVEZI CLARE, NU CU ROMANE.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis