Reclamatie

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
M6Raw
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 415
Membru din: Dum Noi 29, 2015 8:59 am

Dum Mar 20, 2016 11:38 pm

1. Numele tau din joc : Stil
2. Numele inculpatului: Jawwad
3. Motivul reclamatiei: Domnul Ztn nu mai e designer de cam 2 saptamani ( de cand am facut eu o reclamatie la adresa activitati lui pe forum ) , intre timp a devenit si GM . De ce mai figureaza ca fiind designer ?
4. Postarea unei dovezi cat de cat incriminatiorii (Obligatoriu de tip video) :
viewtopic.php?f=33&t=1721
http://i.imgur.com/zCuMLJ0.png
5. Alte detalii(Optional) : Doresc un avertisment pentru acest designer pentru ca din cate vad topicul e facut de el , deci ca urmare el trebuie sa se ocupe de aceasta parte a echipei de designeri .
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Lun Mar 21, 2016 7:06 am

Wow, frate e doar un topic, tu faci reclamaţie pentru orice acum?
Ai primit avertisment pentru că te bagi mai în toate topicurile, şi asta se numeşte "post-hunt", unde ai văzut tu până acum că membri forumului au postat cu "UP" la alţii în subiect?
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
M6Raw
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 415
Membru din: Dum Noi 29, 2015 8:59 am

Lun Mar 21, 2016 11:38 am

Cam cate persoane diferite au dat up ? viewtopic.php?f=42&t=1882 . Pana la urma tu esti un simplu designer , imi cer scuze ca te-am intrebat de ce am luat avertisment , nu esti tu atat de important incat sa sti aceste lucruri . Pai ti se pare normal sa apara un GM pe lista de Designeri ? Totusi au trecut atatea zile ( 2 saptamani ) si tu tot nu ai observat ? Pana la urma imi zici mie de post-hunt , dar crezi ca daca nu as da reply la majoritatea topicelor ar mai fi asa activitate pe forum ? Uita-te doar cate propuneri am facut si cam cate au fost practicate .Cu toate astea eu stiu ca post-hunt e cand scrii PRO , CONTRA , Sall si etc . dar uita-te un pic la toate reply-urile mele , toate sunt gandite si dezvoltate . Pana la urma nu am de ce sa fac ,, post-hunt ,, nu am cum sa fiu BM sau alt grad pentru ca eu am spus tot ce am avut de spus si nu m-am abtinut din a zice verde-n fata . Daca pupam stafful crede-ma ajungeam unde voiam eu , dar nu acesta este subiectul . Cum am spus si mai sus , am sa vorbesc direct cu Blue , tu nu ai cum sa ma lamuresti . Subiectul este aceasta reclamatie . Zici ca e doar un topic ? Pai ce ar fi daca Blue nu ar mai actualiza lista cu GM ? Eu zic ca este destul de important si nu e foarte greu sa fii cat de cat atent . Ca sa nu zic de activitatea ta ca designer . Cred ca am lamurit tot ce era de lamurit .
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Lun Mar 21, 2016 1:32 pm

Stil7 scrie:Cam cate persoane diferite au dat up ? viewtopic.php?f=42&t=1882 . Pana la urma tu esti un simplu designer , imi cer scuze ca te-am intrebat de ce am luat avertisment , nu esti tu atat de important incat sa sti aceste lucruri . Pai ti se pare normal sa apara un GM pe lista de Designeri ? Totusi au trecut atatea zile ( 2 saptamani ) si tu tot nu ai observat ? Pana la urma imi zici mie de post-hunt , dar crezi ca daca nu as da reply la majoritatea topicelor ar mai fi asa activitate pe forum ? Uita-te doar cate propuneri am facut si cam cate au fost practicate .Cu toate astea eu stiu ca post-hunt e cand scrii PRO , CONTRA , Sall si etc . dar uita-te un pic la toate reply-urile mele , toate sunt gandite si dezvoltate . Pana la urma nu am de ce sa fac ,, post-hunt ,, nu am cum sa fiu BM sau alt grad pentru ca eu am spus tot ce am avut de spus si nu m-am abtinut din a zice verde-n fata . Daca pupam stafful crede-ma ajungeam unde voiam eu , dar nu acesta este subiectul . Cum am spus si mai sus , am sa vorbesc direct cu Blue , tu nu ai cum sa ma lamuresti . Subiectul este aceasta reclamatie . Zici ca e doar un topic ? Pai ce ar fi daca Blue nu ar mai actualiza lista cu GM ? Eu zic ca este destul de important si nu e foarte greu sa fii cat de cat atent . Ca sa nu zic de activitatea ta ca designer . Cred ca am lamurit tot ce era de lamurit .
Tu chiar delirezi? :lol:
Omule, sunt un simplu designer, avertismentul a fost primit în sectiunea "Design".
Activitatea mea ca designer? Dacă nu observi eu sunt cel mai activ designer pentru cei care fac cererile pe forum, nu ştiu de ce te deranjează pe tine cum activez eu pe forum sau cum îmi fac eu treaba, spui tu că e o muncă uşoară, nu e chiar așa.
Doar așa că te-ai legat tu de activitatea mea, să vedem cine îţi mai rezolvă ţie cererile, să-l lăsăm pe celălalt designer să activeze şi el.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Be3p
Jucător
Jucător
Mesaje: 34
Membru din: Mar Mar 08, 2016 10:59 pm

Lun Mar 21, 2016 2:06 pm

Jawwad scrie:Wow, frate e doar un topic, tu faci reclamaţie pentru orice acum?
Ai primit avertisment pentru că te bagi mai în toate topicurile, şi asta se numeşte "post-hunt", unde ai văzut tu până acum că membri forumului au postat cu "UP" la alţii în subiect?
Nu s-a bagat.Eu i-am cerut sa dea UP pentru ca stau cu cererea aia de aproape 4 zile si am zis ca poate asa o luati si voi in seama.A primit avertisment pe nedrept si pe langa asta Stil nu are de ce sa faca hunt post pentru ca oricum el este activ pe forum mai mereu.
Avatar utilizator
zTN22
Începător
Începător
Mesaje: 80
Membru din: Mar Dec 08, 2015 2:22 pm

Mar Mar 22, 2016 10:31 am

In acest topic ati facut din tantar armasar. Jawwad ar fii la prima gafa. Da s-a gresit. Nu trebuia sa se intample asta. Topicurile cu listele de GM si Designeri se vor edita astazi.
Închis