Reclamatie zTN

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
NuttelaAGAIN
Jucător
Jucător
Mesaje: 11
Membru din: Vin Mar 04, 2016 9:20 pm

Sâm Mar 19, 2016 10:55 pm

1. Numele tau din joc :NuttelaAGAIN
2. Numele inculpatului:[GM]zTN
3. Motivul reclamatiei:Ala face reclama si zTN nu face nimica
4. Postarea unei dovezi cat de cat incriminatiorii (Obligatoriu de tip video) :[img=http://s27.postimg.org/z8m3todwf/Untitled.jpg]
5. Alte detalii(Optional) :CSF.N-ai cu cine
Avatar utilizator
zTN22
Începător
Începător
Mesaje: 80
Membru din: Mar Dec 08, 2015 2:22 pm

Sâm Mar 19, 2016 11:08 pm

Imi pare rau ca acest zTN este singur si e foarte greu sa se ocupe de 400 de persoane care sunt Online. Si sa administrez nemultumirea fiecaruia. Puteai frumos sa faci screen si sa faci reclamatie. Fiind un singur GM e foarte greu sa fii in mai multe parti. Duele site / Negoturi/ Evente / Chat. Mi-as dorii sa fii o zi in locul meu si sa vezi cat de dificil este pana sa iti dai cu parerea. Imi cer scuze pentru aceasta greseala "ingrozitoare" si astept raspunsul superiorului. Multumesc !

Bogdanel warn oricum primesti ca nu erai implicat in acest topic. Asta e sunt degeaba. Aduceti voi un GM care sa va faca pe plac si eu plec bucuros ^_^


Mersii reincarnatul :))..

Draga domnule NLA. De dragul banilor ? Eu nu vreau sa fiu platit si nici nu va fii asa pentru ce fac. Fac asta pentru ca-mi place, problema ta acum este ca ai luat ban si incerci sa faci tot posibilul sa te scoti din asta. O zi buna.
Ultima oară modificat Dum Mar 20, 2016 11:52 am de către zTN22, modificat de 4 ori în total.
Avatar utilizator
bogdanel
Jucător
Jucător
Mesaje: 44
Membru din: Joi Dec 10, 2015 8:32 pm

Sâm Mar 19, 2016 11:18 pm

=)))zTn e degeaba in staff, asa a fost si prima data :)))) singurul lucru care stie sa il faca e faptul sa se planga ca e singur si nu e ajutat de nimeni =))) + ca din cate stiu eu ca sa intri in staff trebuie o cerere pe forum, cel putin eu nu am vazut nimic :))) Asta spune multe, mi-am asumat sa scriu asta chiar daca probabil o sa primesc warn :))
Avatar utilizator
Easy Metin2 Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 306
Membru din: Dum Feb 07, 2016 7:28 pm
Oraş: China
Status: Anita
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Dum Mar 20, 2016 7:24 am

acuma vezi?:))
@};- Anita @};-
Chinezu
Începător
Începător
Mesaje: 68
Membru din: Mie Noi 11, 2015 9:07 pm

Dum Mar 20, 2016 9:26 am

Bai dar voi ce visati noaptea aia faceti ziua ? Anita sa nu iti aduc aminte ca tu nu stii macar sa respecti un regulament , si ai niste ani de care nici nu dai dovada, dar asa stii sa te uiti sa vezi care si cum greseste , tu bai bogdanel ti s-a urat cu binele ? Unde nu isi face treaba? Ca e cel mai activ GM in prezent ? Si raspunde la pm-uri si participa la dueluri pe site ? Daca sunteti atat de buni si credeti ca vedeti tot, faceti fiecare din voi doi cate o cerere pentru GM. Dar sa si fiti singuri la 400+ playeri mai ales in weekend si sa va vad atunci frustratilor .
Imagine
Avatar utilizator
reincarnatul2
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Feb 02, 2016 10:34 pm

Dum Mar 20, 2016 10:32 am

E adevarat,e cel mai activ,dar e cel mai nesimtit "prieten" din cati au existat vreodata.
De la mine ai un "NU"fiinda stai toata ziua de vorba si nu-ti faci treaba,nush cum ai intrat in STAFF la 16 ani dar na...
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Mar 20, 2016 4:12 pm

zTN isi face treaba cat poate + ca era singur in acea zi
Iar tu NuttelaAGAIN,puteai macar sa-i lasi un PM.
Oricum,jucatorul a primit BanIP.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis