Reclamatie [SGM]Andra

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 237
Membru din: Joi Aug 04, 2016 11:31 am
Status: Only God Can Judge Me
Regat: Roşu
Caracter: Sura

Mar Sep 03, 2019 8:02 pm

Numele tău din joc: Tymati
Numele inculpatului: [SGM]Andra
Motivul reclamaţiei: M-a amenintat cu ban fara nici un motiv, si apoi mi a dat 12 ore mute fara sa o fii jignit.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): Asa dai tu ban si mute ma ? 12 ore fara nici o injurie asupra ta, fara nici o jignire. Ma ameninti tu pe mine cu ban cand poate nu ti am vazut mesajele si m a scos si ti am explicat frumos chestia asta , dar vad ca nu se intelege chestia asta
Imagine Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Servers
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 247
Membru din: Sâm Noi 24, 2018 3:20 pm
Oraş: 12.04.2019
Status: ♥ ஐ லவ் யூ மனு ♥
Breaslă: Disηeγ

Mar Sep 03, 2019 8:06 pm

6. Un jucător are obligația de a răspunde în cazul în care un membru al staff-ului i se adresează.
În unele cazuri, acest lucru poate duce chiar la ban permanent.


Ai mai sus si regula incalcata de tine!



Aici ti-am scris primul mesaj

Imagine

Imagine

Aici se vede clar ca ti-am mai scris inca o data, iar apoi a 3-a oara am actionat foarte corect, se vede pe chat ca tu vorbesti cu restul, ceea ce-mi arata ca esti la pc si ca esti ONLINE.

Imagine

Aici se vede ca esti pe leu, nu am facut ss, pentru ca eram preocupata sa ii scriu lu' Blue despre ceea ce se intampla, insa se vede clar ca esti tu, pe leu map 1

Imagine
Nu îmi cereţi în PM avatare/ semnături/ logos/ resurse @};- Pentru probleme sau întrebări legate de server, puteți să mă contactați pe WhatsApp sau Skype. Imagine 0754240680

Imagine live:c72fc2c2bbe6b9ab
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Mar Sep 03, 2019 8:08 pm

Ai fost întrebat cum te-ai urcat pe leu în map1. nu i-ai răspuns în timp ce te mișcai. După te-ai hotărât să îi răspunzi. I-ai răspuns într-un mod foarte ciudat, [SGM]Andra a procedat corect, mai ales că ne-a întrebat pe noi prima dată. Nu ai cum să vorbești așa cu un membru al echipei, care te întreabă de 3 ori ce ai făcut să te urci pe mount. Puteai să primești chiar 24h mute. Te rog să îmi lași răspunsul în privat mie sau la Blue, la întrebarea “cum te-ai urcat pe mount în map1?” Skype-ul meu îl găsești puțin mai jos de acest comentariu.

Topic Closed!
Închis