Reclamatie [GA]Albert

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Adeia
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Dum Apr 21, 2019 6:34 pm
Oraş: n-ai tu trb
Status: Ciamancule
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: din brs mea

Vin Iul 12, 2019 4:27 pm

Numele tău din joc: Adeia
Numele inculpatului: [GA]Albert
Motivul reclamaţiei: Mute fara motiv/Acesta este comportament de membru staff?
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:


Alte detalii (Opţional): Tin sa precizez ca in pm-urile in care nu am vorbi foarte frumos el mi-a dat primul mesaj, i am raspuns la fel.
In timp ce imi da 5 h mute doar pentru ca i-am zis in timp ce era transformat in Azrael in map1 ca e mai frumos asa decat de obicei , in timp ce el imi da pm si imi spune ca am tag de cacat.
Si mai este o poza in care i-am sugerat sa adauge uriel in map1 in cerc la ox-ul cu premu cufar king deoarece erau multi on, si mi-a raspuns asa in scarba, sper sa luati masuri
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Vin Iul 12, 2019 4:38 pm

În primul rând nu eu sunt cel care încep cu mişto-urile , bine doar în cazul acesta îmi rescunosc vina, dar nu se mai repetă. De acum la cea mai mică gluma fiecare din voi dacă o să facă vreo glumă ce nu-mi convine mie este sancţionat. În al doilea rând, ss-urile acestea nu sunt de azi sunt cu vreo 1 săptămână în urmă.
Imagine
Imagine
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Vin Iul 12, 2019 4:45 pm

I-am atras atenţia la [GA]Albert şi mi-a promis că nu se mai întâmplă aşa ceva. Este prima abatere pe care o are de la regulamentul staff. Ce este în primul ss, se vede că este între prieteni dacă îmi dau seama bine. [SGM]Ionut ţi-a dat mute din ce mi-a spus Blue. Mute-ul o să fie scos, şi ne cerem scuze pentru neplăcerile create, nu se mai repetă niciodată. Le-am spus la toată echipa să nu mai facă aşa ceva. Dar de acum orice mişto adus la adresa noastră, o să fie sancţionat. Lasă-mi te rog numele caracterului pe care o să scot mute-ul.

Topic Closed!
Închis