Reclamație - Designer - Alesz.

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Dum Iun 09, 2019 7:55 pm

Numele tău pe forum: [Lady]Artemis
Numele inculpatului: Alesz, lider al grupului designerilor.
Motivul reclamaţiei: Mi-a închis cererea de avatar și de semnătură, deși e prima cerere făcută în această lună.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:

Alte detalii (Opţional): Îți sugerez să fii mai atentă la acea zonă, dragă.
PS: Am văzut fițele tale de pe chat, fițele se țin acasă, păpușă.
Sper să fii scoasă din echipa designerilor, deoarece nu ești capabilă de nimic.


Doresc răspunsul unui [Server Administrator] sau MrBlue, deoarece [SGM]Albert e pe mână cu ea.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Easy PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 374
Membru din: Mie Aug 15, 2018 7:00 pm
Oraş: Rm.Vâlcea
Status: #♥ | actual goddess

Dum Iun 09, 2019 8:29 pm

Deci, ți-am închis cererile pentru umrătorul motiv:

Cererile se notează [1/7], tu nu ți-ai notat cererile, de asta ți-am închis cererile. Le-am marcat eu când ți-am respins cererile. Ai dreptul la 7 cereri pe lună la fiecare secțiune, dacă nu știi să citeși regulamentul, nu mai face reclamații aiurea, nu doresc vreun răspuns de-al tău, doresc un răspuns de-al unui membru STAFF, iar el va decide dacă eu am greșit sau nu, dar regulamentul este scris de mine și nu este nimic greșit. ;) Indiferent că-i prima și a doua, a 3-a cerere, se notează, regulamentul a fost actualizat.
Eu nu am fițele tale scumpa mea și nu mă lua pe mine cu "păpușă", că nu mă impresionezi, tu-ți cauți motive de ceartă cu majoritea persoanelor, făcând reclmații aiurea uneori, nu ești mai presus; dacă Albert e prieten cu mine și și-a spus punctul de vedere, e pe mână cu mine? Dacă-s prietenă cu Răzvan și mă-nțeleg foarte bine cu el și-și spune punctul de vedere, e pe mână cu mine? Și dacă sunt scoasă de la categoria DESIGN, stai liniștită, că nu mor pentru un grad, dar oricum tu nu o să fii acceptată în echipă din cauza comportamentului pe care-l ai și nu numai față de mine ci și de colegii mei.
REPET, nu doresc un răspuns de la tine, ci aștept un răspuns din partea unui coleg de-al meu.
Nu îmi cereţi în PM avatare/ semnături/ logos/ resurse/ etc.. Faceţi cerere!
TUMBLR: https://iamalesz.tumblr.com
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Dum Iun 09, 2019 8:35 pm

Alesz scrie:
Dum Iun 09, 2019 8:29 pm
Deci, ți-am închis cererile pentru umrătorul motiv:

Cererile se notează [1/7], tu nu ți-ai notat cererile, de asta ți-am închis cererile. Le-am marcat eu când ți-am respins cererile. Ai dreptul la 7 cereri pe lună la fiecare secțiune, dacă nu știi să citeși regulamentul, nu mai face reclamații aiurea, nu doresc vreun răspuns de-al tău, doresc un răspuns de-al unui membru STAFF, iar el va decide dacă eu am greșit sau nu, dar regulamentul este scris de mine și nu este nimic greșit. ;) Indiferent că-i prima și a doua, a 3-a cerere, se notează, regulamentul a fost actualizat.
Eu nu am fițele tale scumpa mea și nu mă lua pe mine cu "păpușă", că nu mă impresionezi, tu-ți cauți motive de ceartă cu majoritea persoanelor, făcând reclmații aiurea uneori, nu ești mai presus; dacă Albert e prieten cu mine și și-a spus punctul de vedere, e pe mână cu mine? Dacă-s prietenă cu Răzvan și mă-nțeleg foarte bine cu el și-și spune punctul de vedere, e pe mână cu mine? Și dacă sunt scoasă de la categoria DESIGN, stai liniștită, că nu mor pentru un grad, dar oricum tu nu o să fii acceptată în echipă din cauza comportamentului pe care-l ai și nu numai față de mine ci și de colegii mei.
REPET, nu doresc un răspuns de la tine, ci aștept un răspuns din partea unui coleg de-al meu.
Ai primit deja răspunsul. Iar legat despre ce ai spus tu de [SGM]Albert, aștept dovezi. Altfel asta se încadrează la acuzații nefondate și o să fii sancționată pentru asta.

Topic Closed!
Închis