Reclamatie [SGM]Albert

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Rux
Începător
Începător
Mesaje: 81
Membru din: Mie Feb 27, 2019 6:59 pm
Oraş: Constanta
Status: idgaf anymore
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: I'm hopeless

Mar Iun 04, 2019 10:34 pm

Numele tău din joc: [Baby]Rux
Numele inculpatului: [SGM]Albert
Motivul reclamaţiei: Mute dat pe degeaba, nu s-a respectat regulamentul.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:

Alte detalii (Opţional): Din cate stiu eu trebuie sa apara tot ss-ul, sa apara si numele serverului (reclamatie facuta de mine anulata pentru ca nu aparea toata conv: raspunsul lui albert:
alta reclamatie anulata pentru ca nu aparea numele serverului: ,raspunsul :
O SA PUN SI REGULAMENTUL DACA S-A UITAT CA PRIN MINUNE: Modelul trebuie urmat cu precizie. Dacă numele dumneavoastră din poză nu corespunde cu cel din reclamație, veți fi ignorat. (in ss ma certam cu kassid nu cu andrada)
1. Dovada, indiferent că este de tip poză sau video, trebuie să conțină întreaga fereastră de joc. (nu apare toata fereastra, e ss taiat)
HM? ORICE REGULĂ ÎNCĂLCATĂ SE SANCŢIONEAZĂ CONFORM REGULAMENTULUI! ce zice aici

Albert, cum poti sa te contrazici singur? Nu apare metin2 lf in screen-ul ei, e taiata conv ca sa nu se vada cine a inceput. Stiu ca cel mai probabil o sa se dea respins, oricum a trecut 1 ora, nu mi se pare corect ce se intampla in staff-ul asta, daca faceam aceeasi reclamatie mi se respingea. Razvan a fost de fata a vazut cine a inceput si tot el i-a pus sa faca reclamatie si ca prin minune am luat mut pe reclamatie in care nu apare numele sv, kick si alte cele (se vede in log-uri). Urat ca se fac favorizari pe sv asta, nu aveti cum sa nu negati ca se stie bine si faza dintre cearta mea cu Andrada pe insta si cine ii lua apararea fara sa stie cum a inceput totul.. domnul Razvan. Nu vreau sa fie nimeni sanctionat, vreau doar sa se discute si sa se respecte 2 reguli clare pe sv asta, fara favorizari si sa se accepte doar reclamatiile valide, nu cred ca v-ar conveni voua sa stati 1h afk aiurea cand nu se vede toata conv, am sus toate dovezile foarte clare. E clar ca aveti ceva cu mine, nu ma deranjeaza oricum, dar nu vreau sa se faca favorizari. S-a schimbat cumva regulamentul? Se poate vedea in log-uri cine a inceput si asa.
Propun ca cea care a facut reclamatia sa fie sanctionata conform regulamentului.

SUNT CURIOASA CE RASPUNS O SA AVETI CAND AVETI TOATE SS-URILE SI REGULILE INCALCATE IN FATA.
Parerea mea e ca mute-ul a fost dat pe degeaba. :ymapplause:
ALBERT N-AM NIMIC CU TINE, AM DOAR CU MODUL TAU DE A SANCTIONA
Va pupiki :*

~cuz a hoe never gets cold~
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Mar Iun 04, 2019 10:48 pm

În primul rând, m-am mai uitat pe forum în trecut şi au mai fost reclamaţii de genul şi s-au aprobat.
În al doliea rând, de acum încolo reclamaţiile care nu conţin în ss '' Metin2 LastFight '' nu vor fi luate în considerare. Probabil am greşit când te-am sancţionat, dar de acum încolo orice reclamaţie trebuie să aibă chat-ul larg deschis şi să conţină în ss-ul respectiv '' Metin2 LastFight '' dacă nu aceasta va fi respinsă.Sper că te-am lămurit, aştept răspunsul unui coleg cu grad mai mare decât al meu.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Rux
Începător
Începător
Mesaje: 81
Membru din: Mie Feb 27, 2019 6:59 pm
Oraş: Constanta
Status: idgaf anymore
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: I'm hopeless

Mar Iun 04, 2019 10:53 pm

[SGM]Albert scrie:
Mar Iun 04, 2019 10:48 pm
În primul rând, m-am mai uitat pe forum în trecut şi au mai fost reclamaţii de genul şi s-au aprobat.
În al doliea rând, de acum încolo reclamaţiile care nu conţin în ss '' Metin2 LastFight '' nu vor fi luate în considerare. Probabil am greşit când te-am sancţionat, dar de acum încolo orice reclamaţie trebuie să aibă chat-ul larg deschis şi să conţină în ss-ul respectiv '' Metin2 LastFight '' dacă nu aceasta va fi respinsă.Sper că te-am lămurit, aştept răspunsul unui coleg cu grad mai mare decât al meu.
\nu ma deranjeaza 1h albert, ma deranjeaza ca s a facut o micuta favorizare (nu ma contraziceti ca stiti si voi despre ce este vorba, s-a mai intamplat cand eram in staff cu aceeasi persoana ;) ) si sper sa nu mai existe asa cv pe viitor ca playerii fug de asa cv, kisses :ymapplause: :ymapplause:
Vorba lui N1gga, nu exista prietenii pe metin2. ;)
Imagine
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Mar Iun 04, 2019 11:02 pm

Știu care e ideea ta, dar atăta timp cât ai înjurat și pui toată echipa metin2 LF să se complice doar, colegul meu [SGM]Albert a procedat cât se poate de corect. Știu deja firea ta dinamică, oricum am vorbit cu echipa, pentru a avea în evidență caracterul tău. Tu te legi de toată lumea, egal că a greșit sau nu, chestie pe care eu unul nu o suport, de asta am avut și decizia de a te înlătura din echipa Metin2LF!
Topic Closed!
Închis