Reclamatie [H]Rux

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
SelleRoyal
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 162
Membru din: Lun Ian 04, 2016 5:45 pm
Oraş: Ninjania
Status: Inegalabil
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Prominent

Vin Mai 31, 2019 11:47 pm

Numele tău din joc: SelleRoyal
Numele inculpatului: [H]Rux
Motivul reclamaţiei: Pai am fost banat de aceasta incepatoare pe motive nefondate, pentru ce? ca am distribuit un video pe ytb? eu n-am zis nimic de server. Eu zic sa-i dati remove deoarece abuzeaza de aceste comenzi aiurea, nu o zic doar o zic si mai multi. Astept sa vina domnisoara Rux cu ss-uri unde merit eu BAN IP.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional):
Avatar utilizator
Rux
Începător
Începător
Mesaje: 81
Membru din: Mie Feb 27, 2019 6:59 pm
Oraş: Constanta
Status: idgaf anymore
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: I'm hopeless

Vin Mai 31, 2019 11:56 pm

Ti-am zis de 2 ori sa te potolesti, chiar de 3. Ca ai suferințe ca ti-am dat mut ca injuri aiurea e fix problema ta. Stii si tu ce ai zis si ce ai facut, citeste regulamentul si ai sa aflii singur dc ai ban. :p
Imagine
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Vin Mai 31, 2019 11:58 pm

5. Răspândirea de informații false ce au ca scop pătarea imaginii serverului este strict interzisă. De asemenea, acuzațiile nefondate aduse staff-ului nu sunt tolerate.
Aceasta se vor sancționa cu blocarea permanentă a contului de joc sau chiar al protocolului de internet (adresei IP).

11. Luarea peste picior sau la mișto a unui membru staff nu este tolerată.
Astfel de infracțiuni se pedepsesc cu blocarea chat-ului sau a contului în funcție de situație.

15. Postarea de imagini, clipuri care au caracter jignitor și/sau denigrator, care fac referire sau aduc atingere vieții personale a oricărui membru al staff-ului Metin2LastFight se sancționează cu ban IP pe site și/sau joc. Se aplică și la alte informații cum ar fi numărul de telefon. Această regulă nu se aplică in cazul jucătorilor.

16. Amenințările referitoare la viața reală a oricărui membru al echipei Metin2 LastFight se sancționează cu ban IP; Această regulă nu se aplică in cazul jucătorilor.

Contul rămâne blocat pe ip.
Topic Closed!
Închis