Reclamatie [H]Rhayna

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Bennii
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Joi Ian 24, 2019 5:13 pm
Oraş: Sibiu
Status: Fuck ur mom
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: PulaMea

Joi Ian 24, 2019 5:20 pm

Numele tău din joc:Bennii
Numele inculpatului:[H]Rhayna
Motivul reclamaţiei:Abuzare de comanda de mute + dezinteres
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional):Era o zi urata de iarna in care i-am dat mesaj acestei fiinte intreband-o cand se face pvp , si i-am raspuns zic eu bine , adica poate am folosit urat cuvantul " incompetent " dar eu zic ca un membru staff trebuie sa stie sa raspunda si la intrebari , nu doar sa probeze costume personalizate prin map 1 , odata ce i-am spus asta , am apreciat raspunsul ca m-a informat in legatura cu calendarul ( nu stiam ca exista asa ceva) , dar din pacate mi-a dat mute 12 ore , 12 ORE , adica wtf ? 12 ore eu stau cu mute pentru ce ? ce am zis ? te-am injurat de mama ? propun eliminarea ei din staff.
Avatar utilizator
Metin2 Rop
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 242
Membru din: Vin Mai 12, 2017 12:35 am
Status: ꜱᴀᴛᴀɴ'ꜱ ʟɪʟ ɢɪʀʟ

Joi Ian 24, 2019 5:31 pm

Sunt întrebată de 100 de ori pe zi când se face ox, pvp, hide. Majoritatea întreabă de evenimentele sponsorizate. Crezi că eu ştiu când vor da playerii niște iteme pentru a vă oferii şi vouă şansa de a câştiga ceva? Şi nu de abia ai aflat despre acest calendar. M-ai mai întrebat despre el şi mereu mi-ai dat pm să nu uit să fac evenimentele. Nu îţi convine că ai luat mute? Dacă nu cunoști regulamentul, îţi sugerez să te uiţi aici: REGULAMENTUL JOCULUI la "comportament". Cine te pune să vorbeşti așa? Limbajul tău lasă de dorit şi în reclamaţia făcută.
Imagine
Avatar utilizator
Bennii
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Joi Ian 24, 2019 5:13 pm
Oraş: Sibiu
Status: Fuck ur mom
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: PulaMea

Joi Ian 24, 2019 5:37 pm

[H]Rhayna scrie:
Joi Ian 24, 2019 5:31 pm
Sunt întrebată de 100 de ori pe zi când se face ox, pvp, hide. Majoritatea întreabă de evenimentele sponsorizate. Crezi că eu ştiu când vor da playerii niște iteme pentru a vă oferii şi vouă şansa de a câştiga ceva? Şi nu de abia ai aflat despre acest calendar. M-ai mai întrebat despre el şi mereu mi-ai dat pm să nu uit să fac evenimentele. Nu îţi convine că ai luat mute? Dacă nu cunoști regulamentul, îţi sugerez să te uiţi aici: REGULAMENTUL JOCULUI la "comportament". Cine te pune să vorbeşti așa? Limbajul tău lasă de dorit şi în reclamaţia făcută.
fata mea , mi-ai dat mute 12 ore , asta inseamna o zi intreaga , in care eu nu pot face barbut si nimic altceva . SI VREAU DOVADA CAND TI AM MAI TRIMIS EU MESAJ IN LEGATURA CU EVENIMENTE. Ti-am zis doar o singura data de pvp , si esti staff in **** mea , de-asta esti acolo , ca sa raspunzi la intrebari , sunt de 2 zile pe server , imi place serverul , dar sunteti prea toxici si ignoranti , e plin de pile , daca nu esti "cineva " nu ai voie nici sa intrebi cand se face pvp :))))))) iti spun sincer ca nu stiam de calendar , faza ca ti-am dat de nuj cate ori e doar in imaginatia ta . Repet , propun eliminarea acestui esesc . "M-ai intrebat de el mereu si mi-ai dat pm sa nu uit sa fac evenimentele " - minciuna mai mare nu am mai auzit ma jur , vreau dovada pentru asta . Chiar vreau sa stiu cand ti-am dat mesaj , oi fi avand eu tulburari de somn , m-am trezit noaptea si ti-am dat mesaj . + ca eu in viata mea nu am auzit de evenimente sponsorizate , fiind nou nu stiam de asa ceva , credeam ca se face in fiecare luna un eveniment pe rase , ca pe oricare alt server , esti jalnica.
Ultima oară modificat Joi Ian 24, 2019 5:42 pm de către Bennii, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Bennii
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Joi Ian 24, 2019 5:13 pm
Oraş: Sibiu
Status: Fuck ur mom
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: PulaMea

Joi Ian 24, 2019 5:39 pm

Si faza cu incompetenta , e adevarata , nu e o jignire , e un adevar , nu se face asa ceva . Daca nu o sa se rezolve , eu cat si breasla mea , o sa ne mutam pe alt pvp . PWP
Avatar utilizator
Yoke
Începător
Începător
Mesaje: 130
Membru din: Lun Aug 20, 2018 1:40 am

Joi Ian 24, 2019 5:48 pm

Este interzisă jignirea în orice fel direcționată către jucători sau staff, indiferent de relația cu aceștia. Aluziile ofensatoare sunt de asemenea interzise. Prescurtările vor fi interpretate mereu precum ar avea un înțeles negativ.
Trebuie sa te bucuri ca nu ti-a dat mute 24h, citeste regulamentul.
Topic inchis.
Imagine
Închis