Reclamatie Astralis

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
florinvalentin
Jucător
Jucător
Mesaje: 35
Membru din: Lun Ian 04, 2016 4:58 pm

Sâm Ian 12, 2019 1:37 am

Numele tău din joc: [RYDER]Klein
Numele inculpatului: [GA]Astralis
Motivul reclamaţiei: Am primit ban ip fara nici un motiv. Prima data am primit mute 12h fara ca eu sa injur echipa staff. Dupa ce mi a dat mute 12h ii dau pm si dupa nu imi mai rapsunde. Apoi ii spun " boss dar vezi ca in regulament scrie clar ca esti obligat sa raspunzi la pm uri" , iar el nu a raspuns si a venit la mine si mi a dat ban ip.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: Nu am avut de unde sa stiu ca imi da ban ip.
Alte detalii (Opţional): Din cate am observat ... pe sv se da mute asa ... cand li se scoala membrilor staff , ban tot asa ... cand le vine ... imi place. Tot asa tovarasilor.
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Sâm Ian 12, 2019 1:51 am

Klein, eu spun că nu ai de ce sa te plangi. Sa nu uitam de cate ori m-ai înjurat și m-ai luat peste picior si ai scapat tot cu mute, esti singurul player care și-a permis cam multe si care a tot continuat. Sa nu uitam de amenințările pe care mi le-ai adus, de intrebarile tale stupide cu cartofii, de vorbele si înjurăturile aruncate "Toate tarancile intra mai nou in staff", acesta afirmație a fost făcut atat la adresa mea cat si a Rhaynei.
Avatar utilizator
Metin2 Rop
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 242
Membru din: Vin Mai 12, 2017 12:35 am
Status: ꜱᴀᴛᴀɴ'ꜱ ʟɪʟ ɢɪʀʟ

Sâm Ian 12, 2019 1:55 am

Klein, din câte ştii şi tu prea bine, nu ai luat mute o singură dată, ci de n ori şi din partea mea şi din partea Cristinei. Spui de noi că nu cunoaștem regulamentul, dar văd că nici tu nu îl cunoști. Ai tot fost avertizat ultima oară să te potoleşti pentru că vei lua ban la următoarea abatere. Nu mai plânge acum din cauza greșelilor tale şi asumă-ţi. Măcar pe viitor lasă miştoul şi "superioritatea" asta ce crezi că o ai, pentru că nu eşti tu în măsură să ne verifici cunoştiinţele şi să spui de noi că suntem ţărănci şi așa mai departe. Dacă erai mai bun decât noi de ce nu ai intrat în staff?
Imagine
Avatar utilizator
DamwonKia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 157
Membru din: Dum Mai 28, 2017 11:50 pm
Oraş: Phenian
Status: Ruined King
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Challenger

Sâm Ian 12, 2019 2:45 am

Ti-ai primit raspunsul.
Topic inchis!
Imagine
Imagine
Imagine
Închis