Reclamatie [H]Ionut

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
SelleRoyal
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 162
Membru din: Lun Ian 04, 2016 5:45 pm
Oraş: Ninjania
Status: Inegalabil
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Prominent

Dum Ian 06, 2019 10:22 pm

Numele tău din joc: SelleRoyal
Numele inculpatului: [H]Ionut
Motivul reclamaţiei: Pai treaba sta in felul urmator, m-a bagat in arena cu un mental lGODlArtemis si cand sa inceapa duelul imi baga solara. Ionut a spus ca n a fost atent cand a inceput, ca se uitase la 2 duele odata. Bai fratilor daca tineti de regulament tineti de el. N-am nimic cu Ionut dar nu e corect frate sa ies pe nesimtirea altora. Oricum nu rezolv nimic cu acest topic dar na pt Blue. Dovada n-am ca m-a trimis direct map1 drq din 2 skiluri. Dar Ionut poate comfirma ca asta a zis. Se putea opri PVP imediat cum s a mai si facut de fel dar na "NU E VOIE" si topicu' asta nu arata nimic pentru ca nu se vor lua masuri si tot eu is ala care a pierdut PVP aiurea si nu e prima data cand se intampla asta, dar voi aveti dreptate nu noi...
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional):
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Dum Ian 06, 2019 10:39 pm

Salut, nu ma pot uita la 2 arene deodata, nu te bati doar tu la PvP.
Avatar utilizator
Yoke
Începător
Începător
Mesaje: 130
Membru din: Lun Aug 20, 2018 1:40 am

Dum Ian 06, 2019 10:41 pm

Dupa cum ai spus si tu, Ionut era atent la doua duele odata, nu le poate urmarii pe amandoua cand incep, arena nu puteam sa o inchid pentru ca mai era o runda si dupa era semifinala, jucatorul acela a fost descalificat si trimis in map1.
Topic inchis.
Imagine
Închis