Reclamație - [SA]eXploit

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Luke
Începător
Începător
Mesaje: 145
Membru din: Mar Mar 20, 2018 7:27 pm
Oraş: Germania.
Status: Rege.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Equilibrium

Mie Ian 02, 2019 1:46 am

Numele tău din joc: Luke (Regele serverului LF)
Numele inculpatului: [SA]eXploit
Motivul reclamaţiei: Ne-a descalificat pe mine și pe [DIVA]Ai de la concurs pe nedrept!
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
EDIT:
POFTIM VIDEO: Astept niste scuze pentru acuzatiile false.

1. Imagine

Ți-am explicat cum am dat acel dmg, vrei să îți fac video să vezi că funcționează?
Nu am folosit nici o ploaie de săgeți! Cum ai spus tu în acest topic: Re: Eveniment Top DMG (Post by [SA]eXploit #117907)
Imagine
Zilele astea am să fac un VIDEO cu dmg-ul dat, după aștept niște scuze din partea ta pentru astfel de acuzații, domnișorule eXploit.

Alte detalii (Opţional):
Dacă tot premiezi pe cei care fac bug-uri, doar pentru că ei au donat să știi că este o bătaie de joc.
Nu poți să îți bați joc de oameni doar că așa ai tu chef, clar? O să revin cât de curând cu video,
că să vă învăț puțin metin2, pentru cei care nu știu să dea dmg. Atât am avut de spus.
Poți da t/c. sau delete topic, că știu că asta urmează când vii se dă cu dovezile peste nas.


Te miri de ce iti moare serveru? Pentru astfel de nedreptati si arfe de diva
Ultima oară modificat Mie Ian 02, 2019 3:36 am de către Luke, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Metin2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 268
Membru din: Lun Noi 19, 2018 3:25 pm
Oraş: Buzău, România.
Status: :-*
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: [BossBitch]

Mie Ian 02, 2019 1:51 am

Eh, o sa revin cu edit când recunoaște Dici ca a folosit bug deși a fost premiat.
Avatar utilizator
Luke
Începător
Începător
Mesaje: 145
Membru din: Mar Mar 20, 2018 7:27 pm
Oraş: Germania.
Status: Rege.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Equilibrium

Mie Ian 02, 2019 1:52 am

[DIVA]Ai scrie:
Mie Ian 02, 2019 1:51 am
Eh, o sa revin cu edit când recunoaște Dici ca a folosit bug deși a fost premiat.
Toti au folosit bug, dar pe ei ii premiaza


Si ma acuza ca am folosit bug ploaie de sageti, cand i am explicat in ss ca am folosit aura pe mental de am dat acel dmg, dar se pare ca nici nu a citit
Avatar utilizator
Metin2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 268
Membru din: Lun Noi 19, 2018 3:25 pm
Oraş: Buzău, România.
Status: :-*
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: [BossBitch]

Mie Ian 02, 2019 1:56 am

Luke scrie:
Mie Ian 02, 2019 1:52 am
[DIVA]Ai scrie:
Mie Ian 02, 2019 1:51 am
Eh, o sa revin cu edit când recunoaște Dici ca a folosit bug deși a fost premiat.
Toti au folosit bug, dar pe ei ii premiaza


Si ma acuza ca am folosit bug ploaie de sageti, cand i am explicat in ss ca am folosit aura pe mental de am dat acel dmg, dar se pare ca nici nu a citit
Bătaie de joc, și chiar și asa, la ce te aștepți sunt donatori
Avatar utilizator
Luke
Începător
Începător
Mesaje: 145
Membru din: Mar Mar 20, 2018 7:27 pm
Oraş: Germania.
Status: Rege.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Equilibrium

Mie Ian 02, 2019 2:13 am

Sa nu mai punem faptul ca a schimbat totul pe parcursul evenimentului, ce bine este ca, eu mereu am dovezi:
Imagine
Din 12 a bagat 6.... adica doar cei care au donat, ce sa mai zici
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 268
Membru din: Lun Noi 19, 2018 3:25 pm
Oraş: Buzău, România.
Status: :-*
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: [BossBitch]

Mie Ian 02, 2019 2:15 am

Luke scrie:
Mie Ian 02, 2019 2:13 am
Sa nu mai punem faptul ca a schimbat totul pe parcursul evenimentului, ce bine este ca, eu mereu am dovezi:
Imagine
Din 12 a bagat 6.... adica doar cei care au donat, ce sa mai zici
Imagine
Doar că să nu câștigăm noi, la fel și premiile au fost schimbate
Avatar utilizator
Luke
Începător
Începător
Mesaje: 145
Membru din: Mar Mar 20, 2018 7:27 pm
Oraş: Germania.
Status: Rege.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Equilibrium

Mie Ian 02, 2019 3:37 am


POFTITI DOVADA, astept sa da ti edit la topul de dmg.
Deoarece faza cu aura a folosit o si kenya pentru a urca locu1 in top la cel pe hit
Avatar utilizator
Metin2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 268
Membru din: Lun Noi 19, 2018 3:25 pm
Oraş: Buzău, România.
Status: :-*
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: [BossBitch]

Mie Ian 02, 2019 1:13 pm

Okey, deci Kenya primeste md-uri indiferent ca folosește bug-uri, nu? Aaa da doar ea e împreună cu un donator.

Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mie Ian 02, 2019 2:08 pm

1. Serverul nu moare. Nu cred ca esti constient cati au spus ca moare in 4 ani de zile.
2. Nu impresionezi pe nimeni daca pui "regele serverului" langa numele tau si nici daca arunci cu vorbe in vant. Reclamatiile la adresa echipei se fac intr-un mod respectuos. Am tot dreptul sa iti inchid aceasta reclamatie si sa te pun sa o rescrii fara "clar?" si rahaturi de genul.
3. Daca spuneti acelasi lucru continuu unul dupa altul nu rezolvati nimic. Aveti noroc ca sunt baiat bun si nu va dau warn pentru post hunt.

EDIT: 4. Din 12 locuri s-au pus 6 pentru ca initial ne-am gandit sa facem si un clasament pentru PvM. Nu mai vorbiti rahat daca nu stiti despre ce este vorba.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Luke
Începător
Începător
Mesaje: 145
Membru din: Mar Mar 20, 2018 7:27 pm
Oraş: Germania.
Status: Rege.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Equilibrium

Mie Ian 02, 2019 2:14 pm

[TM]Reaper scrie:
Mie Ian 02, 2019 2:08 pm
1. Serverul nu moare. Nu cred ca esti constient cati au spus ca moare in 4 ani de zile.
2. Nu impresionezi pe nimeni daca pui "regele serverului" langa numele tau si nici daca arunci cu vorbe in vant. Reclamatiile la adresa echipei se fac intr-un mod respectuos. Am tot dreptul sa iti inchid aceasta reclamatie si sa te pun sa o rescrii fara "clar?" si rahaturi de genul.
3. Daca spuneti acelasi lucru continuu unul dupa altul nu rezolvati nimic. Aveti noroc ca sunt baiat bun si nu va dau warn pentru post hunt.
Am oferit respect, dar se pare că nu a fost reciproc.
Mai ales după acuzațiile primite din partea lui [SA]eXploit
Nu poți acuza oamenii de alte fapte când îți explică EXACT cum s-a petrecut totul, de asta am făcut și acel VIDEO, ca pe viitor să nu se mai ajungă aici.
Dacă tot premiați jucătorii care abuzează la fel de bug-uri, în special Kenya, să nu mai spun că regulile și informațiile concursului au fost schimbate pe parcursul acestuia, atunci de ce nu oferiți md-uri la toți jucătorii? Dacă tot oferim premii celor care nu merită.
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Mie Ian 02, 2019 3:47 pm

Dragii mei, aici nu e chat.. va spun asa ca si fapt divers.
În plus, eu spun sa nu vorbesti de sus cu "domnisorule" ca daca ma apuc eu sa iti vorbesc de sus nu o sa iti placă.
Si da, atat eu, cat si Blue, si multi, mulți alții susținem ca v-ati folosit de un bug pentru acest eveniment.
Dacă nu e asa, nu ai decat sa vii cu videoclipul de care ai spus În reclamație.
Veniti cu dovezi, nu doar cu acuzații.
Sa stiti ca ati ajuns rau, mult prea rau. Am inteles ca eu sunt GA si nu am experienta in domeniu, am inteles ca vai, Rhayna nu stie regulamentul si fiecaruia din staff ne-ati adus acuzații și ne-ati jignit, dar daca ati ajuns sa faceti reclamații si sa-i vorbiti lui BLUE de sus, omul care munceste pentru acest server și pe care voi il jucați, ati ajuns rau de tot.

Topic inchis!
Închis