Reclamatie [H]Rhayna

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Sk1lzz
Începător
Începător
Mesaje: 109
Membru din: Sâm Aug 18, 2018 6:29 pm
Oraş: Confidential
Status: Solo
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Arges

Mar Ian 01, 2019 2:43 pm

Numele tău din joc:Sk1lzz
Numele inculpatului:[H]Rhayna
Motivul reclamaţiei:Imi da mute si nu am jignit-o nicaieri tare...:(
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional):[SEF]l1StVlad face reluare cu [DM$]Shweek la panou dar , cand cere DM$ Shweek reluare nu vor ca el e cineva pe server si practic si-o pierdut 125 lei degeaba DM$ Shweek . Si nu mi se pare corect sa faci chestia asta ca voi sunteti cineva in staff si faceti reluare cand vreti voi
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Rop
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 242
Membru din: Vin Mai 12, 2017 12:35 am
Status: ꜱᴀᴛᴀɴ'ꜱ ʟɪʟ ɢɪʀʟ

Mar Ian 01, 2019 3:02 pm

În primul rând, aseară [DM$]Shweek m-a chemat pentru a îi face un barbut. Pentru că nu am putut să îl trag, mi-a spus să mergem deşert centru, acolo aţi venit 3. Nu este vina mea că el își cheamă prietenii. Când v-am întrebat câte mâini, care primul, care al doilea, el a răspuns că vrea 15/2, tu 15/1. Acel tip [SEF]l1lStVlad nu a spus nimic pentru că nu ştia ce se întâmplă. După ce v-am făcut panoul, Shweek câştigase şi aţi început să râdeţi că vezi Doamne faceţi mişto, că aţi glumit şi dădeați vina pe mine că am greşit eu. Da, am greşit că nu v-am întrebat de 2 ori cine dă.. Am refăcut barbutul, pentru că aşa era normal şi aşa a zis şi Shweek. Când a câştigat [SEF]l1lStVlad, niciunuia nu v-a convenit, pentru că evident, câştigase el. Tu ai început să înjuri şi să spui că facem favorizări, tot staff-ul, iar Shweek a început să mă tot ia la mişto. Am zis să nu vă dau mute, dar tu tot ai continuat. La fel şi azi. Nu mai plângeți pentru greşelile voastre. În plus, Ionuţ era de faţă şi a văzut tot. Nu poţi spune că minţim noi acum, doar ca să te scuzi tu şi prietenul tău.

Imagine
Sk1lzz
Începător
Începător
Mesaje: 109
Membru din: Sâm Aug 18, 2018 6:29 pm
Oraş: Confidential
Status: Solo
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Arges

Mar Ian 01, 2019 3:08 pm

De ce incercati sa mintiti?O spus ca eu primu daca nu vedeti nu este vina noastra ,si ati dat cu mine deci este vina dumneavoastra ,si daca o punem asa mai bine ziceati sa plecam. De ce nu ai pus cand o injurat vlad?:))
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mar Ian 01, 2019 7:15 pm

Da, staff-ul nu are ce face decat sa isi piarda timpul cu jocurile astea prostesti pe care vi le imaginati voi. Nu va pune nimeni sa dati barbut la panou. Din poza pe care ai dat-o tu meriti mute 24h pentru acuzatii nefondate.

t/c
Imagine
Imagine
Imagine
Închis