RECLAMATIE - [GA]CRISTINA !

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 268
Membru din: Lun Noi 19, 2018 3:25 pm
Oraş: Buzău, România.
Status: :-*
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: [BossBitch]

Dum Dec 30, 2018 11:51 pm

Numele tău din joc:[DIVA]Ai
Numele inculpatului:[GA]Cristina
Motivul reclamaţiei:PE LANGA CA LIMBA ROMANA PE CARE O FOLOSESTE CA UN [GA] M-A ACUZAT SI DESCALIFICAT DE LA PvP FARA DOVEZI CONCRETE, CARE SA DOVEDEASCA CA AM INCALCAT O ANUMITA REGULA (CEEA CE NU AM FACUT).
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional):Deci pentru inceput draga mea, [GA]Cristina un [GA] ar trebuii sa stie ca trebuie sa detina dovezi pentru ceea ce face, eu ti-am zis cum s-a intamplat, deci - El probabil m-a cautat in afara arenei sa vada ce rasa si ce arme am in mana, m-a vazut probabil cu lame in mana, dupa aceasta el a plecat, eu in afara arenei dupa care mi-am pus arcul si dupa 30 secunde l-am dat jos si am ramas fara arma, dupa 2 minute am intrat in arena cu el, si cand m-a tras in arena nu aveam nimic in mana, dupa care am pus arcul si am dat rapid (dupa 1-2 sec) invizibilitate (probabil ai avut lag sau ceva si nu ai putut observa, ma rog nu te invinovatesc) si probabil dupa cum a vazut el in afara arenei credea ca joc LAME, dar defapt a avut sansa de a vedea de 2 ori ca jucam arc, timp in care el probabil nu era atent la mine dupa care pierde, si dupa cum ai zis si tu ' ti-a dat PM '' in care scria '' a schimbat armele '' si alte porcarii; probabil a fost nervos ba chiar invidios ca l-am batut. Dupa care tu m-ai trimis map1, pe nedrept ;fara sa iti trimita dovezi concrete.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Asa incepe conversatia - DUPA CARE AM ASTEPTAT 7 MINUTE SA IMI RASPUNDA !
Dupa care ma acuza si sustine ca '' chiar am trisat '' pe baza unor vorbe, serios ?
, pai asa iti zic si eu ca Tech a trisat fara dovezi tu il descalifici, ia vezi, de acum inainte sa ai si dovezi draga .



Fiti atenti, imi zice ca am trisat, nu stiu ce, ca am '' avut pumnale '' am '' schimbat arma '' iar dupa imi zice sa aduc tot eu dovezi, draga esti [GA], trebuie sa ai dovezi pentru ceea ce faci ( repet ), nu mai esti
[H]sa faci anumite greseli, -

parca un player cand face cerere [ECHIPA JOCULUI] trebuie sa detina experienta.


Draga, daca ma acuzi tu pe mine de ce sa vin tot eu cu dovezi ?
Daca m-ai acuzat adu dovezi pentru acuzari, sau poate nu ai pentru ca eu nu mint ? , si a fost real ceea ce am zis ;-?
- Aici discutia cu Rhayna, daca tot ai zis s-o pun in reclamatie.

Dupa cum am zis si aici, toata lumea stie ca joc arc.




sper sa nu iti mai pui rolul de [GA] in mana unui player mincinos de alta data!







PS ; ALEG BLUE !
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Lun Dec 31, 2018 12:38 am

Să începem cu începutul, scumpa mea.
Eu m-am uitat la duel, tu practic mă faci proastă în faţă, dar fie ca tine..trec cu vederea încă o dată peste comportamentul ş limbajul tău de prost gust.
Tu crezi că le ştii pe toate, daca e aşa de ce nu eşti tu în staff?Eh..nici nu o să fi la felul în care eşti în momentul de faţă.
Spui că nu am dovezi?Îmi pare rău, nu stau să filmez tot pvp-ul pentru o persoană ca tine care se crede bună că trişează. Spuneai că băiatul respectiv era invidios că a pierdut.. singura persoană invidioasă de aici eşti TU, eşti genul de persoană care are treabă cu toată lumea şi niciodată tu nu greşeşti, nu-i aşa? Cum se face că nimeni nu te place? Cred ca ai oferit prea multă înţelegere şi bunătate, d-asta, nu?
Acum să revenim la subiectul pricipal al reclamatiei, cum ti-am spus si pe joc, eu m-am uitat destul de bine la duelul tău, şi ştii care a fost prostia ta? Fix înaintea ta a mai făcut cineva exact aceeaşi chestie, dar probabil nu ai observat şi mna, ai fost descalificată. În primul rând, dacă eşti arcaş, ce cauti cu skill-urile de aproape?
În al doilea rând, de ce intri cu lame şi te bagi în camuflaj şi pui arcul?
În al treilea rând, eu cred că tu-l consideri pe acel băiat destul de prost, te vede arcaş şi isi pune setul cu pumnal ca să-i dai tu 3k şi ceva pe săgeată, nu-i aşa?
Pe lângă aceste întebări, ştii destul de bine ceea ce ai făcut, o bagi pe Rhayna în chestia asta, credeai că te va scoate din ea?
Dacă spui că eu greşesc, întreabă-ţi oponentul, oare el ce spune? E invidios nu? Dar Yoke, el de ce ar fi invidios pe tine? Că tu eşti DIVĂ şi el e SGM, nu? Stai calmă, nimeni nu te invidiază, pentru că nu avem de ce să te invidiem.
Ai venit cu ss-uri din conversatia cu mine?Ce ai dovedit? că ştiu tot ce am spus..deci, ai cam greşit reclamatia.
Un mic sfat, arfele ăstea de DIVĂ nu prea ţin la mine, să ştii de acum.
Acum să aşteptăm răspunsul unui superior de al mel, căci după cunoştiinţele tale, cei cu gradul de H au voie să inchidă şi reclamatia lui [SA]Blue, din nou ai greşit, fetită dragă.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Dec 31, 2018 1:16 am

[GA]Cristina scrie:
Lun Dec 31, 2018 12:38 am
Să începem cu începutul, scumpa mea.
Eu m-am uitat la duel, tu practic mă faci proastă în faţă, dar fie ca tine..trec cu vederea încă o dată peste comportamentul ş limbajul tău de prost gust.
Tu crezi că le ştii pe toate, daca e aşa de ce nu eşti tu în staff?Eh..nici nu o să fi la felul în care eşti în momentul de faţă.
Spui că nu am dovezi?Îmi pare rău, nu stau să filmez tot pvp-ul pentru o persoană ca tine care se crede bună că trişează. Spuneai că băiatul respectiv era invidios că a pierdut.. singura persoană invidioasă de aici eşti TU, eşti genul de persoană care are treabă cu toată lumea şi niciodată tu nu greşeşti, nu-i aşa? Cum se face că nimeni nu te place? Cred ca ai oferit prea multă înţelegere şi bunătate, d-asta, nu?
Acum să revenim la subiectul pricipal al reclamatiei, cum ti-am spus si pe joc, eu m-am uitat destul de bine la duelul tău, şi ştii care a fost prostia ta? Fix înaintea ta a mai făcut cineva exact aceeaşi chestie, dar probabil nu ai observat şi mna, ai fost descalificată. În primul rând, dacă eşti arcaş, ce cauti cu skill-urile de aproape?
În al doilea rând, de ce intri cu lame şi te bagi în camuflaj şi pui arcul?
În al treilea rând, eu cred că tu-l consideri pe acel băiat destul de prost, te vede arcaş şi isi pune setul cu pumnal ca să-i dai tu 3k şi ceva pe săgeată, nu-i aşa?
Pe lângă aceste întebări, ştii destul de bine ceea ce ai făcut, o bagi pe Rhayna în chestia asta, credeai că te va scoate din ea?
Dacă spui că eu greşesc, întreabă-ţi oponentul, oare el ce spune? E invidios nu? Dar Yoke, el de ce ar fi invidios pe tine? Că tu eşti DIVĂ şi el e SGM, nu? Stai calmă, nimeni nu te invidiază, pentru că nu avem de ce să te invidiem.
Ai venit cu ss-uri din conversatia cu mine?Ce ai dovedit? că ştiu tot ce am spus..deci, ai cam greşit reclamatia.
Un mic sfat, arfele ăstea de DIVĂ nu prea ţin la mine, să ştii de acum.
Acum să aşteptăm răspunsul unui superior de al mel, căci după cunoştiinţele tale, cei cu gradul de H au voie să inchidă şi reclamatia lui [SA]Blue, din nou ai greşit, fetită dragă.
[GA]Cristina are deplina dreptate si a procedat si sanctionat foarte corect.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis