albertosabie ce mai nume e si asta

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
ala1234
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Lun Dec 17, 2018 11:21 pm
Oraş: vaslui
Status: rape
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: ceamaitare

Sâm Dec 22, 2018 5:35 pm

Numele tău din joc: RapDevil
Numele inculpatului: AlbertoSabie parca asa il cheama
Motivul reclamaţiei: am facut si eu un post si mi la mutat de unde lam facut in arhiva da eo lam pus acolo ca erau discuti generale putem sa vb despre orice wtf
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: tare
Alte detalii (Opţional): am pus eu 2 poze acolo findca vroiam sa arat cat de gospodari is oameni in moldova si faceam reclama intrun fel poate mergea cnv si cumpara muraturi de la baba aia si din cauza lui ca mia mutat topicu nu mai poate vedea lumea
stiti ce cred eu ca albertosabiescurta asta sau cum il cheama e turc sau vreun refugiat emigrant din asta si vrea sa ne traga pe sfoara pe noi romani deja vad ca pe voi va pacalit iati dat grad
am mai observat ca doar cateodata isi face el treaba de moderator intra intrun topic care nu trebea sa fie acolo comentaza pe acolo si nu face nik si dupa vine alt moderator si inchide topicu favorizari clar ce sa mai
haideti sa nu ne batem joc de stramosi nostri stefan cel mare bogan voda mircea cel batran si alti care au scris istorie luptanduse cu turci sau vreti sa fie islamizarea romaniei sau musulmanizarea cum a fost romanizarea nu? numa ca astia naduc nik bn sa stiti fetele voi mai ales trb sa luptati cu barbati cot la cot sau mai rau findca voi o sa aveti de suferit cel mai mult no sa va mai machiati no sa faceti ce vreti no sa puteti fi independente ganditiva o sa va maritati cu unu de nici nul cunoasteti are inca mai are 2 soti si pe ele le iubeste mai mult si pe dvs va neglijeaza dar asta e asa trb sa traiti findca daca o sa incercati vreodata sal inselati ca na si dvs aveti nevoi trupesti stiti ceo sa patiti o sa va omoare cu pietre asta o sa patiti o sa umblati toata ziulica invelite in cearceafuri negre no sa va faceti unghile nu machiaj nu nik o sa fiti niste urate o sa faceti dus doar o data la o luna o sa puta dupa voi doamne
cred ca am spus destule haideti sa facem demersurile necesare sa nu se ajunga la asa cv o sa credeti ca eu vb baliverne dar sau intamplat o gramada de chesti de cand e lumea asta asa de la cv marunt IMPREUNA PUTEM SCHIMBA LUMEA ORICE E POSIBIL SA VA AMINTITI ASTA MEREU CAND AJUNGETI INTR O SITUATIE IMPOSIBILA
deci da in concluzie trb sa scapam de el urgent
Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 264
Membru din: Mie Aug 15, 2018 4:01 am

Sâm Dec 22, 2018 5:41 pm

1. Reguli generale de postare a mesajelor:
Folosiţi limba română cât mai corect (cratima, virgule, cuvinte întregi), nu folosiţi alte combinaţii de cuvinte cu limba engleză/franceză etc.
Nu tolerăm topicurile care sunt făcute în bătaie de joc.
Sunt interzise mesajele ce au ca obiectiv jignirea/batjocura unui utilizator.

6. Alte reguli importante:
Orice jignire/batjocură adusă asupra unui membru al echipei Metin2LastFight (Administratori, Moderatori, Designeri etc) se sancționează cu ban. Nu se discută. Dacă nu ne puteți respecta, nici noi nu trebuie să vă ținem pe forum.
Imagine
Avatar utilizator
ala1234
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Lun Dec 17, 2018 11:21 pm
Oraş: vaslui
Status: rape
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: ceamaitare

Sâm Dec 22, 2018 5:44 pm

AlbertoSabie scrie:
Sâm Dec 22, 2018 5:41 pm
1. Reguli generale de postare a mesajelor:
Folosiţi limba română cât mai corect (cratima, virgule, cuvinte întregi), nu folosiţi alte combinaţii de cuvinte cu limba engleză/franceză etc.
Nu tolerăm topicurile care sunt făcute în bătaie de joc.
Sunt interzise mesajele ce au ca obiectiv jignirea/batjocura unui utilizator.

6. Alte reguli importante:
Orice jignire/batjocură adusă asupra unui membru al echipei Metin2LastFight (Administratori, Moderatori, Designeri etc) se sancționează cu ban. Nu se discută. Dacă nu ne puteți respecta, nici noi nu trebuie să vă ținem pe forum.
TU NU FACI REGULI LA NOI IN TARA MA FALE ACOLO LA TN IN ARABIA SAUDITA
Imagine

Imagine
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Sâm Dec 22, 2018 5:46 pm

1. Reguli generale de postare a mesajelor:
Folosiţi limba română cât mai corect (cratima, virgule, cuvinte întregi), nu folosiţi alte combinaţii de cuvinte cu limba engleză/franceză etc.
Nu tolerăm topicurile care sunt făcute în bătaie de joc.
Sunt interzise mesajele ce au ca obiectiv jignirea/batjocura unui utilizator.

6. Alte reguli importante:
Orice jignire/batjocură adusă asupra unui membru al echipei Metin2LastFight (Administratori, Moderatori, Designeri etc) se sancționează cu ban. Nu se discută. Dacă nu ne puteți respecta, nici noi nu trebuie să vă ținem pe forum.

Pe lângă acestea, după părerea mea această reclamație e facuta in bataie de joc, ai deviat mult de la subiect vorbind de ceva lipsit de logică.

Ca urmare, fiind la prima abatere vei fi sanctionat cu warn pe forum.

Topic inchis!
Închis