Reclamatie

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
M6Raw
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 415
Membru din: Dum Noi 29, 2015 8:59 am

Lun Feb 29, 2016 2:53 pm

1. Numele tau din joc : Stil
2. Numele inculpatului: Jawwad
3. Motivul reclamatiei: Acest membru din echipa forumului crede ca aici e pe vrute ci nu pe facute .
4. Postarea unei dovezi cat de cat incriminatiorii (Obligatoriu de tip video) :
viewtopic.php?f=35&t=1677
5. Alte detalii(Optional) : Cum adica imi rezolva cererea daca doreste ? Pai el pentru ce e pus acolo daca nu vrea sa faca avatare/semnaturi . etc ? Avand in vedere ca activitatea pe forum e medie ( de ce sa nu recunoastem ) nu cred ca are 10 cereri pe zi ( sunt 12 cereri de avatare de cand e forumul ) . Nu cred ca e normal cu 3 Designeri pe un forum cu o activitate medie sa dau UP la o cerere pt o semnatura ( mi-a spus in alta cerere ca nu are timp , pai daca nu ai timp fa-ti sau lasa-te de aceasta profesie , multi asteapta aceasta ocazie iar tu zici ca nu ai timp ? ) . Si acum , ca sa fiu si eu nesimtit , cu toate ca faceti asemenea arogante mai faceti si propunere cum ca designerii ar trebui sa primeasca si niste ~atentii~ . Ati ajuns intr-o functie si deja nu va mai vedeti lungul nasului .
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Lun Feb 29, 2016 3:03 pm

Să ştii că dacă deţin acest grad pe forum nu trebuie să rezolv fiecare cerere exact după 1 minut ce ai făcut topicul, am şi eu o viaţa personală de care trebuie să mă ocup, nu stau toată ziua pe forum cu ochii în secțiunea de design.
În mare parte doar eu rezolv cererile de pe forum, şi dacă tu ne-ai luat peste picior cu "UP. Domnişioarelor" am spus şi eu ce am avut de spus nu? Consideră ce am scris acolo ca un mic avertisment, nu e nicio aroganţă, dacă eram atât de arogant fii sigur că nu-ţi făceam accea semnătură.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
M6Raw
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 415
Membru din: Dum Noi 29, 2015 8:59 am

Lun Feb 29, 2016 3:11 pm

A fost vina mea ca am spus domnisoarelor ( nu eram la curent cu schimbarile Designerilor , inca credeam ca Ella B e designer , atunci in echipa erau mai multe fete ) . Avand in vedere ca faci parte din echipa forumului trebuie sa fii impartial , nu sa dai replica daca primesti replica . Zici ca nu stai toata ziua on pe forum sa rezolvi cererile , pai domnul meu ( daca nu te supara si de data asta exprimarea ) ti se pare ca intre data/ora Sâm Feb 27, 2016 10:02 pm si Dum Feb 28, 2016 10:29 pm e 1 minut ? E fix timpul in care am voie sa dau UP . Daca nu ai timp atunci de ce te-ai angajat sa fii designer ? Si sa fim seriosi , faci doar daca doresti ? Pai unde te crezi ? Aici esti pus sa ,, muncesti ,, neconditionat nu sa ,, muncesti ,, daca iti doresti .
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Lun Feb 29, 2016 4:55 pm

Stil7 scrie:A fost vina mea ca am spus domnisoarelor ( nu eram la curent cu schimbarile Designerilor , inca credeam ca Ella B e designer , atunci in echipa erau mai multe fete ) . Avand in vedere ca faci parte din echipa forumului trebuie sa fii impartial , nu sa dai replica daca primesti replica . Zici ca nu stai toata ziua on pe forum sa rezolvi cererile , pai domnul meu ( daca nu te supara si de data asta exprimarea ) ti se pare ca intre data/ora Sâm Feb 27, 2016 10:02 pm si Dum Feb 28, 2016 10:29 pm e 1 minut ? E fix timpul in care am voie sa dau UP . Daca nu ai timp atunci de ce te-ai angajat sa fii designer ? Si sa fim seriosi , faci doar daca doresti ? Pai unde te crezi ? Aici esti pus sa ,, muncesti ,, neconditionat nu sa ,, muncesti ,, daca iti doresti .
Omule, înţelege că eu rezolv cererile cât pot de repede, şi sunt pus să muncesc necondiţionat? Pot face şi eu ca ceilalți designeri să las cererile 10 zile şi după să răspund la cerere.
Mulţumeşte-te că ţi-am făcut semnătura.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Feb 29, 2016 7:20 pm

Stil,treaba sta in felul urmator
Tu l-ai provocat sa-ti rasplateasca cu aceeasi moneda
"UP Domnisoarelor", din cate stiu echipa Design face parte din fete si baieti,nu doar fete.
Deci te-ai exprimat la toata echipa Design.
Impacati-va si nu mai fiti rautaciosi unii cu altii

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis