Reclamaţie Rierys

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mar Noi 27, 2018 8:38 am

Numele tău din joc: JJawwad
Numele inculpatului: [H]Riierys
Motivul reclamaţiei: Fac reclamaţie unui jucător şi ea închide topicul pe motivul că chatul nu este deschis în totalitate? :))
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: Reclamaţie
Alte detalii (Opţional): Vreau să văd şi eu unde scrie că chatul trebuie să fie deschis în totalitate :))
1. Dovada, indiferent că este de tip poză sau video, trebuie să conțină întreaga fereastră de joc.
2. Dovada trebuie să fie clară și incontestabilă astfel încât să se poată trage o concluzie cât mai rapid.
7. Injurii / limbaj vulgar
Infomații adiționale: prescurtările pe chat-ul normal nu se sancționează; cuvintele obscene se sancționează doar pe strigă
Dovadă de tip: Imagine / Video
Nu văd nicăieri unde scrie ce a zis ea.
Chat-ul nu este deschis în totalitate, în urmare nu pot sancționa această reclamație.
Din moment ce eu am făcut reclamaţie unui jucător şi în print se vede că jucătorul respectiv înjură, cum dracu nu poţi sancţiona reclamaţia? :)) Sau tu te iei după ce zice un player la reclamaţie?
Poftim reclamaţii în care chatul nu este deschis în totalitate şi totuşi sancţiunea a fost dată:
Reclamație - TataTuturor.
Reclamatie Gerasim
Aşa că aştept să-i dai mute ;;)
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Noi 27, 2018 10:16 am

Dupa cum se poate observa in topicul următor —> Reclamatie jucatori, jucătorul reclamat a avut drept de raspuns privind reclamația asupra sa. Eu i-am spus lui Rierys cum sa procedeze in cazul acesta.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis