Reclamatie [GM]Achen

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Figurant
Jucător
Jucător
Mesaje: 47
Membru din: Vin Mar 10, 2017 11:33 am
Oraş: Bucuresti
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Oskury

Lun Oct 15, 2018 1:25 pm

Numele tău din joc: Krous
Numele inculpatului: [GM]Achen
Motivul reclamaţiei:Favorizeaza breasla bt ,ei dau waruri de puncte de 3 ori pe zi nu le da ban niciodata,mute nici atat,sta in confe cu toti membrii breslei el fiind in staf.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: viewtopic.php?f=29&t=17024 asa comentariu sa-mi dea un gm la postare despre o breasla el fiind in staff nu mi s-a intamplat niciodata de cand joc metin2 e una dintre multele abateri de la regulament ,asta e cea mai recenta si d-asta am pus link ul.
Alte detalii (Opţional): Sa-l scoateti din staff.
Avatar utilizator
ScreamForMe
Jucător
Jucător
Mesaje: 17
Membru din: Lun Mar 12, 2018 11:32 am
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: StayDown

Lun Oct 15, 2018 1:30 pm

Pro, un membru staff nu se amesteca in divergentele jucatorilor
Avatar utilizator
Leucemie
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Lun Oct 15, 2018 1:31 pm
Oraş: Petrila
Status: Ma doare-n pl
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Oskury

Lun Oct 15, 2018 1:33 pm

Pro, a intrat si cu mine pe skype si ma înjură Achen, nu e demn de locul pe care îl are.
Avatar utilizator
Hesat
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Lun Oct 15, 2018 1:19 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Albastru
Caracter: Sura
Breaslă: Oskury

Lun Oct 15, 2018 1:38 pm

PRO

Un GM nu trebuie sa favorizeze pe nimeni , trebuie sa fie impartial !
Avatar utilizator
Anfeliss.
Începător
Începător
Mesaje: 128
Membru din: Vin Iun 15, 2018 1:49 pm
Regat: Albastru
Caracter: Şaman
Breaslă: Oskury

Lun Oct 15, 2018 1:40 pm

Pro, a fost membru BT de cand a intrat in staff si tot membru ramane
La fiecare war de puncte dat de Dici pentru a urca pe locul 1 si 2 in top breslele BlackTerror si Ma.tii, Achen a trecut cu vederea si i a ajutat, s a facut ca nu este niciun war de puncte. Nu este normal sa fie primit in staff o persoana care a intrat in staff fix cu anumite intentii, in cazul lui de a isi proteja breasla din care face parte.
90% din war urile de puncte date de Dici s au tinut numai cand Achen a fost on
Cand i s a facut observatie de fiecare data a zis ca a verificat ip urile fiecaruia si ca niciunul din breasla facuta pt puncte nu este membru bt, dar tot metinul stie ca isi impart membrii jumate-jumate, pe conturi anonime si dau war nu e nimeni prost :)) e bine sa ai un membru din breasla in staff, n ai stres
Ultima oară modificat Lun Oct 15, 2018 1:49 pm de către Anfeliss., modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
tab
Jucător
Jucător
Mesaje: 20
Membru din: Sâm Apr 09, 2016 1:33 pm

Lun Oct 15, 2018 1:45 pm

PRo
Avatar utilizator
Achenn
Începător
Începător
Mesaje: 74
Membru din: Mie Mai 02, 2018 4:15 pm
Oraş: Panama
Status: Robo-Sapiens
Regat: Galben
Breaslă: -

Lun Oct 15, 2018 2:28 pm

Nu stiu cu ce am favorizat aici Krous daca tu crezi ca eu am favorizat cu ceva data trecuta cu Zio la fel ai spus eu ti-am dat partajare si ti-am verificat ip-urile celor din BT pe partajare si ce conturi mai au ei pe ip-urile alea care sunt ip-uri total diferite.Tu cu post-ul ala ai zis ca fac favorizari eu facand o gluma dar tu te-ai simtit atacat degeaba ca fac favorizari mi-ai spus de ''n'' ori ca favorizez BT-ul si toate astea dar nu mi-ai adus nici o doavada clara de a da BT-ul war de puncte cand ti-am spus sa imi dai filmare ca tu ai filmat BT-ul ca a dat war de puncte ai spus ca eu sunt un nimeni in Staff pe vremea aia eram [H] si ai spus ca ii dai filmarea lui [SA]MrBlue nici in zi de azi nu a ajuns nici o filmare cu BT-ul cu war de puncte , da si tot server-ul stie ca BT-ul isi face 2 bresle 10vs10 si da war dar ala nu e war de puncte cand toata lumea are iteme pe ei.Si in final vreau sa inchei cu asta: De ce tu ai ban pentru war de puncte si nu au cei din BT pentru ca ei nu au dat niciodata war de puncte dar tu ai fost prins de mai multe ori ca ai dat war de puncte si tot tu imi spui mie ca fac favorizari la waruri.
Imagine
Avatar utilizator
joker20
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Dum Oct 14, 2018 12:52 pm
Oraş: Buzau
Status: .
Regat: Albastru
Caracter: Sura
Breaslă: Oskury

Lun Oct 15, 2018 2:33 pm

Pro
Avatar utilizator
Zeus.
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Iun 30, 2018 5:48 pm
Oraş: Iasi
Status: God, Godlike and Godless
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: StayDown

Lun Oct 15, 2018 2:42 pm

[SWAT]Galahad
Pro
Situatia GM-BT este cunoscuta de multa vreme, Lemon si Alexaa trecand cu vederea warurile ce s-au dat cu membri BT.
Fac referire mai ales la warurile Spartanss-BT, waruri care s-au incheiat desigur cu victoria BT, dar fara anumiti membri ce au facut breasla Spartanss pentru a se distra. Lemon a spus ca stie ca sunt ei si ca monitorizeaza, dar warurile nu au fost anulate iar liderii niciodata nu au fost sanctionati. Nicio interventie din partea GM in cazul warurilor de puncte din BT. Cemetery chiar era cu 2 conturi la waruri, in bresle diferite. Un caracter statea, un caracter juca.

In plus, warurile Oskury date de distractie au fost anulate instant iar Krouss a fost sanctionat.
Impartialitate si egalitate in decizii, 2 lucruri de care GM ce provin din BT (Achen, Lemon, Kenya, etc) nu au dat niciodata dovada.

Again, PRO la remove.
In this world I am the Wolf
And I welcome all, you sheep
!
Imagine
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Lun Oct 15, 2018 2:49 pm

CE PLÂNG ĂȘTIA:))).
PS Sunt din BT, deci am legătură cu topicul, cine da warn îi cade tavanu în cap
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Anfeliss.
Începător
Începător
Mesaje: 128
Membru din: Vin Iun 15, 2018 1:49 pm
Regat: Albastru
Caracter: Şaman
Breaslă: Oskury

Lun Oct 15, 2018 2:52 pm

[GM]Achen scrie:tot server-ul stie ca BT-ul isi face 2 bresle 10vs10 si da war dar ala nu e war de puncte cand toata lumea are iteme pe ei
Astea nu se numesc war uri de puncte? =))))))) daca se bat unii vs altii organizati in mod egal si toti fac puncte, dar apoi se lasa omorati sa castige breasla pe care o au mai sus in clasament nu inseamna ca nu e war de puncte, inseamna ca au tehnica si ca nimeni nu se implica. Cu faza asta ai zis tot. Ar insemna chiar sa fie prosti sa dea war de pe breasla din clasament cu una facuta de ei pe moment si sa faca pierdere de pe breasla mare numai la sa se distreze :)))
[GM]Achen scrie: cand ti-am spus sa imi dai filmare ca tu ai filmat BT-ul ca a dat war de puncte ai spus ca eu sunt un nimeni in Staff pe vremea aia eram [H] si ai spus ca ii dai filmarea lui [SA]MrBlue nici in zi de azi nu a ajuns nici o filmare cu BT-ul cu war de puncte
Filmare cu war de puncte data de pe Ma.tii pentru a o urca pe locul 2 :

[GM]Achen scrie:De ce tu ai ban pentru war de puncte si nu au cei din BT pentru ca ei nu au dat niciodata war de puncte dar tu ai fost prins de mai multe ori ca ai dat war de puncte si tot tu imi spui mie ca fac favorizari la waruri.
Pentru ca se fac favorizari exact cum a precizat, asta e raspunsul la intrebarea ta.
"War de puncte" nu inseamna numai o breasla sa aiba 0 puncte si alta sa ajunga la 100, dar le-ai spus tehnica mai sus, nu se mai pune problema sa ti argumentez
Ultima oară modificat Lun Oct 15, 2018 2:57 pm de către Anfeliss., modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Lun Oct 15, 2018 2:57 pm

Anfelis, warul de puncte este acela în care unii se lasă bătuți. Noi când dăm war 10 vs 10 nu dăm cu breasla noastră și nu se lasă nimeni bătut, e grele.
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Lun Oct 15, 2018 2:58 pm

Ai adus in vedere urmatoarele reclamatii:
- favorizeaza breasla BT
- nu le da ban celor din BT pentru waruri de puncte
- nu le da mute celor din BT
- sta in confe cu toti membrii breslei

Ai adus urmatoarea dovada:
- Achen postand 3 linkuri catre videoclipuri nefavorabile breslei tale

Prin urmare, unde sunt dovezile pentru reclamatiile aduse? Nu sunt.

Achen a fost avertizat sa nu se mai amestece in treburile jucatorilor.

t/c
Imagine
Imagine
Imagine
Închis