Reclamatie - Teodora

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
[Shamy]Odee
Jucător
Jucător
Mesaje: 27
Membru din: Dum Sep 30, 2018 11:15 am
Oraş: Roma
Status: Omg
Breaslă: Oskury

Dum Sep 30, 2018 11:25 am

Numele tău din joc:odee
Numele inculpatului:teodora
Motivul reclamaţiei: mi-a dat ban pentru injurii pe forum , Reaper a facut acelasi lucru + spam aiurea pe forum si a primit doar warn , dece ? :) astept sa vii cu scuza teodora , ca eu sunt user negativ pe forum sau ceva genul stim cu toti adevarul despre sanctionarea ta , acum astept sa vina si alti useri sa dea reply aiurea.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): As vrea sa stiu ce sunt cu diferentele astea intre useri facute de catre TEODORA .
AStept sa dai t/c ca achen la reclamatia ta cu o scuza.
Ultima oară modificat Dum Sep 30, 2018 12:19 pm de către [Shamy]Odee, modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
AlbertoSabieChiarEl
Jucător
Jucător
Mesaje: 48
Membru din: Dum Apr 29, 2018 7:27 pm
Oraş: Nu eşti
Status: Alexia
Breaslă: nu da mesaj

Dum Sep 30, 2018 11:29 am

Deja ne plictiseşti .
Ultima oară modificat Dum Sep 30, 2018 12:15 pm de către Metin2 Romania, modificat 1 dată în total.
Motiv: 5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Dum Sep 30, 2018 11:52 am

sper sa ti dea si pe asta
Ultima oară modificat Dum Sep 30, 2018 12:15 pm de către Metin2 Romania, modificat 1 dată în total.
Motiv: 5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Romania
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1325
Membru din: Vin Iun 02, 2017 6:53 pm
Status: 11.05

Dum Sep 30, 2018 12:11 pm

Te rog să vii cu o dovadă cum eu l-am sancționat pe Lemon cu warn.
Discord : .𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶𝔂#7875
Avatar utilizator
[Shamy]Odee
Jucător
Jucător
Mesaje: 27
Membru din: Dum Sep 30, 2018 11:15 am
Oraş: Roma
Status: Omg
Breaslă: Oskury

Dum Sep 30, 2018 12:16 pm

Teodora. scrie:Te rog să vii cu o dovadă cum eu l-am sancționat pe Lemon cu warn.
Ok, draca acum :) .
Imagine
o sa ma uit daca ai dat edit la ce ai scris in reclamatia mea facuta pentru lemon .
Eu dece am primit ban ?
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Romania
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1325
Membru din: Vin Iun 02, 2017 6:53 pm
Status: 11.05

Dum Sep 30, 2018 12:16 pm

Acea reclamație a fost adresată lui Reaper, nu lui Lemon. Citește încă odată numele, când dorești să faci o reclamație.
Discord : .𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶𝔂#7875
Avatar utilizator
[Shamy]Odee
Jucător
Jucător
Mesaje: 27
Membru din: Dum Sep 30, 2018 11:15 am
Oraş: Roma
Status: Omg
Breaslă: Oskury

Dum Sep 30, 2018 12:18 pm

[Shamy]Odee scrie:Numele tău din joc:odee
Numele inculpatului:teodora
Motivul reclamaţiei: mi-a dat ban pentru injurii pe forum , Reaper a facut acelasi lucru + spam aiurea pe forum si a primit doar warn , dece ? :) astept sa vii cu scuza teodora , ca eu sunt user negativ pe forum sau ceva genul stim cu toti adevarul despre sanctionarea ta , acum astept sa vina si alti useri sa dea reply aiurea.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional): As vrea sa stiu ce sunt cu diferentele astea intre useri facute de catre TEODORA .
AStept sa dai t/c ca achen la reclamatia ta cu o scuza.
Teodora. scrie:Acea reclamație a fost adresată lui Reaper, nu lui Lemon. Citește încă odată numele, când dorești să faci o reclamație.
Am dat edit :)
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Romania
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1325
Membru din: Vin Iun 02, 2017 6:53 pm
Status: 11.05

Dum Sep 30, 2018 12:23 pm

Tu ai mai avut antecedente, în schimb Reaper nu. De aceea el a fost sancționat cu warn și tu cu ban.
Știm cu toții când dai comentarii inutile și faci topicuri fără rost.
Discord : .𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶𝔂#7875
Avatar utilizator
[Shamy]Odee
Jucător
Jucător
Mesaje: 27
Membru din: Dum Sep 30, 2018 11:15 am
Oraş: Roma
Status: Omg
Breaslă: Oskury

Dum Sep 30, 2018 12:25 pm

Teodora. scrie:Tu ai mai avut antecedente, în schimb Reaper nu. De aceea el a fost sancționat cu warn și tu cu ban.
Știm cu toții când dai comentarii inutile și faci topicuri fără rost.
Serios ? , topicuri fara rost nu ? '' Ghid agatare shamance - Russo '' sau alte ghid-uri , si vrei sa iti arat cate antecedente are si Reaper , vrei sa vin cu dovezile clare in care injura in reclamatiile mai vechi si topic-urile mele vechi ? zi ca eu iti aduc toate dovezile , ori dai la amandoi ban permanent ori warn sau nici una .
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Sep 30, 2018 12:25 pm

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis