Reclamaţie - iBlast

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Joi Sep 06, 2018 11:04 pm

Numele tău din joc: Andrei.
Numele inculpatului: [H]iBlast.
Motivul reclamaţiei: Avertisment.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: http://prntscr.com/krgber
Alte detalii (Opţional): Nu e o reclamaţie, dar aş vrea să ştiu de ce am luat avertisment gen. :P
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Zeus.
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Iun 30, 2018 5:48 pm
Oraş: Iasi
Status: God, Godlike and Godless
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: StayDown

Vin Sep 07, 2018 12:28 am

Ca sa nu fac spam de reclamatii pe acelasi nume, am aceeasi intrebare.
https://i.gyazo.com/cbc11700a92fcee55be ... 0ffcee.png
Mesajul avertizat fiind
https://i.gyazo.com/bec02dc0677d44021ec ... a957da.png
Cu ce motiv?
In this world I am the Wolf
And I welcome all, you sheep
!
Imagine
Avatar utilizator
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 165
Membru din: Mar Iul 10, 2018 3:27 pm
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Vin Sep 07, 2018 1:27 am

Am vrut sa sterg topicurile ce nu aveau o noima cu acea propunere ,din greseala nu am vazut. ( toata lumea mai greseste).
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Vin Sep 07, 2018 1:37 am

[H]iBlast scrie:Am vrut sa sterg topicurile ce nu aveau o noima cu acea propunere ,din greseala nu am vazut. ( toata lumea mai greseste).
Stai ce ? Nu înţeleg nimic .. (:
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 165
Membru din: Mar Iul 10, 2018 3:27 pm
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Vin Sep 07, 2018 1:50 am

Deci sa intelegi , unii injurau spuneau alte cuvinte acel topic era pentru "DMG" il acel topic erau si alte raspunsuri ce nu trebuiau sa fie acolo si pe alea m-am uitat si le-am sters iar din greseala am dat si pe ale voastre.
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
Avatar utilizator
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 165
Membru din: Mar Iul 10, 2018 3:27 pm
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Vin Sep 07, 2018 1:50 am

Daca doresti maine iti spune pe voce mai exact partea aceasta cum s-a petrecut.
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Vin Sep 07, 2018 1:53 am

[H]iBlast scrie:Deci sa intelegi , unii injurau spuneau alte cuvinte acel topic era pentru "DMG" il acel topic erau si alte raspunsuri ce nu trebuiau sa fie acolo si pe alea m-am uitat si le-am sters iar din greseala am dat si pe ale voastre.
[H]iBlast scrie:Daca doresti maine iti spune pe voce mai exact partea aceasta cum s-a petrecut.
Nu stiu cum ai intrat ''again'' in staff, ma jur. Esti paralel frate, baiatu te intreaba de ce a primit avertisemnt si tu o dai in nu stiu ce. Raspunde-i frate la intrebare, de ce a primit avertisment de la tine.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 165
Membru din: Mar Iul 10, 2018 3:27 pm
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Vin Sep 07, 2018 1:55 am

Damon scrie:
[H]iBlast scrie:Deci sa intelegi , unii injurau spuneau alte cuvinte acel topic era pentru "DMG" il acel topic erau si alte raspunsuri ce nu trebuiau sa fie acolo si pe alea m-am uitat si le-am sters iar din greseala am dat si pe ale voastre.
[H]iBlast scrie:Daca doresti maine iti spune pe voce mai exact partea aceasta cum s-a petrecut.
Nu stiu cum ai intrat ''again'' in staff, ma jur. Esti paralel frate, baiatu te intreaba de ce a primit avertisemnt si tu o dai in nu stiu ce. Raspunde-i frate la intrebare, de ce a primit avertisment de la tine.
Daca nu stii cum este treaba , nu trebuie sa te bagi in seama , nu ai nici-o treaba cu acest topic.
I-am spus ca ii explic pe VOCE.
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Vin Sep 07, 2018 1:56 am

[H]iBlast scrie:
Damon scrie:
[H]iBlast scrie:Deci sa intelegi , unii injurau spuneau alte cuvinte acel topic era pentru "DMG" il acel topic erau si alte raspunsuri ce nu trebuiau sa fie acolo si pe alea m-am uitat si le-am sters iar din greseala am dat si pe ale voastre.
[H]iBlast scrie:Daca doresti maine iti spune pe voce mai exact partea aceasta cum s-a petrecut.
Nu stiu cum ai intrat ''again'' in staff, ma jur. Esti paralel frate, baiatu te intreaba de ce a primit avertisemnt si tu o dai in nu stiu ce. Raspunde-i frate la intrebare, de ce a primit avertisment de la tine.
Daca nu stii cum este treaba , nu trebuie sa te bagi in seama , nu ai nici-o treaba cu acest topic.
I-am spus ca ii explic pe VOCE.
Cand vorbesti cu el vorbesti cu mine, daca intelegi. Nu ma bagam daca nu observam cat de paralel esti cu forumul, frate. Explica-i in scris de ce a luat avertisment, daca poti daca nu, nu am ce sa-ti fac.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Vin Sep 07, 2018 11:33 am

Avertismentele vor fi scoase , am vorbit cu MrBlue.

A facut o greseala stergand niste mesaje.

Topic inchis.
Imagine
Închis