Reclamaţie [GM]Attero

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Andreii
Începător
Începător
Mesaje: 96
Membru din: Dum Ian 17, 2016 9:43 pm

Sâm Feb 27, 2016 5:34 pm

1. Numele tau din joc : qAndreii
2. Numele inculpatului: [GM]Attero
3. Motivul reclamatiei: Ne tratează cu indiferenţă, dacă pot spune în alt mod " se crede mai presus decât noi "
4. Postarea unei dovezi cat de cat incriminatiorii (Obligatoriu de tip video) :
5. Alte detalii(Optional) : Ştiu că dovada nu este de tip video dar chiar nu am avut de ce să fac video la această reclamaţie .. :lol: dacă era un membru al STAFF-ului care s-ar fi purtat cum a scris în cererea lui de GM nu ar mai fi vorbit aşa , eu în locul lui aş fi întrebat cine sunt acei care ţin de cerere adică numele liderului şi numele brezlei ;) Aştept şi un răspuns de la [GM]Attero
Avatar utilizator
Attero
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Mar Ian 26, 2016 4:33 pm

Dum Feb 28, 2016 2:28 am

Cu ce m-am crezut mai presus decat tine in ce am zis?Mi-ai dat un simplu pm cu mesajul "tin cererea".Multi imi trimit pm-uri de genul "sal" sau "Esti?" si multe altele cu forme de salut.Dar nu pot sa le raspund la salut ceea ce asa e frumos sa le raspund si eu inapoi dar nu pot pentru ca ori am negot ori duel ori multe pm-uri la care cel mai bine si cel mai repede raspund cu intrebarea pusa directa.Am asteptat raspuns din partea ta dupa expresia "tin cererea".Probabil daca n-as fi zis nimica ai fi zis ca nu te ajut sau ca nu-mi pasa si asa mai departe.Expresia pe care am adresato in print-ul tau este o observatie ca nu mi-ai zis numele si pur si simplu ai dat pm si ai zis doar atat"tin cererea".Daca ai fi dat pm spre exemplu cum multi fac "Breasla x tine cererea" eu unul as fi atentionat breasla respectiva si mi-as fi facut treaba.N-am tratat pe nimeni cu indiferenta sau sa ma cred mai presus de altii.Cei care cred ca nu le pot raspunde la salut sunt din cauzele mentionate mai sus.

Nu am dovezi in legatura cu reclamatia ta pentru ca nu ma gandeam ca o sa intampin o asa reclamatie.Sper ca te-am lamurit.O zi buna.
Avatar utilizator
Andreii
Începător
Începător
Mesaje: 96
Membru din: Dum Ian 17, 2016 9:43 pm

Dum Feb 28, 2016 11:34 am

[GM]Attero scrie:Cu ce m-am crezut mai presus decat tine in ce am zis?Mi-ai dat un simplu pm cu mesajul "tin cererea".Multi imi trimit pm-uri de genul "sal" sau "Esti?" si multe altele cu forme de salut.Dar nu pot sa le raspund la salut ceea ce asa e frumos sa le raspund si eu inapoi dar nu pot pentru ca ori am negot ori duel ori multe pm-uri la care cel mai bine si cel mai repede raspund cu intrebarea pusa directa.Am asteptat raspuns din partea ta dupa expresia "tin cererea".Probabil daca n-as fi zis nimica ai fi zis ca nu te ajut sau ca nu-mi pasa si asa mai departe.Expresia pe care am adresato in print-ul tau este o observatie ca nu mi-ai zis numele si pur si simplu ai dat pm si ai zis doar atat"tin cererea".Daca ai fi dat pm spre exemplu cum multi fac "Breasla x tine cererea" eu unul as fi atentionat breasla respectiva si mi-as fi facut treaba.N-am tratat pe nimeni cu indiferenta sau sa ma cred mai presus de altii.Cei care cred ca nu le pot raspunde la salut sunt din cauzele mentionate mai sus.

Nu am dovezi in legatura cu reclamatia ta pentru ca nu ma gandeam ca o sa intampin o asa reclamatie.Sper ca te-am lamurit.O zi buna.
Dacă ai fi spus "Ce breazlă ţine de cerere?" ar fi fost altfel dar tu m-ai luat peste picior. O zi bună . :D
Avatar utilizator
Attero
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Mar Ian 26, 2016 4:33 pm

Dum Feb 28, 2016 4:18 pm

Asta e doar parerea ta.
Avatar utilizator
Andreii
Începător
Începător
Mesaje: 96
Membru din: Dum Ian 17, 2016 9:43 pm

Dum Feb 28, 2016 4:36 pm

Acesta este adevăru. :lol: Cer T.C că nu am cu cine discuta :D
Avatar utilizator
NLA
Începător
Începător
Mesaje: 90
Membru din: Sâm Feb 20, 2016 3:24 pm

Dum Feb 28, 2016 8:54 pm

Ba, Andrei nu mai vorbi fara tine si nu te mai baga intr-un topic in care nu esti implicat.O zi buna.
Avatar utilizator
Andreii
Începător
Începător
Mesaje: 96
Membru din: Dum Ian 17, 2016 9:43 pm

Lun Feb 29, 2016 8:59 pm

NLA scrie:Ba, Andrei nu mai vorbi fara tine si nu te mai baga intr-un topic in care nu esti implicat.O zi buna.
Mă bag unde îmi vine mine şi unde vreau să îmi spun opinia :lol: O seară bună :D
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Mar 01, 2016 9:23 am

Am vorbit cu [GM]Attero si va raspunde respectuos.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis