Reclamatie MrBlue

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Rnk GodFather
Jucător
Jucător
Mesaje: 16
Membru din: Mie Iun 27, 2018 5:30 pm
Oraş: Oradea
Status: Fac aerobic cu ma-ta
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: Eduard

Sâm Iul 07, 2018 2:52 pm

Numele tău din joc: RnK
Numele inculpatului: [SA]MrBlue
Motivul reclamaţiei: Restrictie pe unele site-uri.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional):Pai ,eu am reinstalat sistemul de operare ca imi aparea erori de genu,am zis ca e de la pc... dupa ce l-am facut am intrat sa imi fac lf ca am vazut ca a venit un update nou. Dupa 2-3 zile vad ca nu mai merge nici 1 site+Ca vad multa lume ca se plange ca ne restrictionezi site-urile ... doar lf si alaska merg sau cum.......

Doar Blue sa imi raspunda,nu vreau sa vad shiro si kepe pe aici.

Succes .
Ultima oară modificat Sâm Iul 07, 2018 3:53 pm de către Rnk GodFather, modificat de 2 ori în total.
http://board.metin2lf.ro/memberlist.php ... file&u=663


Cf mary,mai stii cand imi cereai map2 red mie si lui [REGE]Eduard(Royal) iteme sa le joci la barbut???????? =)))))))))))) si dupa cand erai cu itm nici pm nu mi-ai dat. taran prost.
Avatar utilizator
GuessWh0
Începător
Începător
Mesaje: 138
Membru din: Vin Apr 28, 2017 5:07 pm
Oraş: de la tara
Status: probabil
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: frikifriki

Sâm Iul 07, 2018 3:09 pm

Da ba blue de ce umbli la baietii in pc ma ia sa vad =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Iul 07, 2018 3:55 pm

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis