Reclamaţie [GM]Nicolle

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mar Iul 03, 2018 10:18 pm

Numele tău din joc: GoguCapitaN
Numele inculpatului: [GM]Nicolle
Motivul reclamaţiei: Eram la 2vs2 pe war şi am dat duel, un player cu care trebuia să dăm duel nu a acceptat şi au făcut 2v1 gen, bun, nu l-a luat în considerare a zis că se repetă. Mi-am dat scutul jos, aşa din obişnuinţă, am anunţat-o pe [GM]Nicolle că mi-am dat scutul jos şi ca nu îl mai pot pune pe mine, dar nu a făcut nimic, nici măcar nu a fost atentă şi a zis direct G, eu şi cu partenerul meu n-am zis niciunul go şi ăia 2 au venit peste noi să ne bată. Am pierdut 1 duel şi ne-a trimis map1, parcă erau 2 dueluri nu 1 singur, în fine. Unul dintre adversari a fost spart, noi am aştept după el 10 minute să-şi facă toate itemele înapoi, dar Nicolle dă go când eu nu am scut? Unde e dreptatea în asta? :))
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: Imagine
Imagine
Imagine
Alte detalii (Opţional): Când administrezi un duel, nu mai dormii.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Mie Iul 04, 2018 11:52 am

Nu stiu exact dar nu cred ca dureaza 40-50 secunde sa pui un scut pe tine. Nicolle are partea ei de vina dar si tu o ai pe a ta. Daca chiar voiai sa joci calumea, puneai scutul chiar cand a zis Nicolle "go" , pana ca adversarul sa se poata apropia de tine. O sa vorbesc si cu Nicolle despre acest incident si nu se va mai repeta.

Topic closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis