Reclamatie [H]Nicolle

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Lun Iun 25, 2018 8:58 pm

Numele tău din joc: Lozano11
Numele inculpatului: [H]Nicolle
Motivul reclamaţiei: Mute 2 zile degeaba ( probabil pentru ca am folosit cuvantul ,,******,, , oricum sa vine ea cu dovada ce i-am spus , https://postimg.cc/image/wxw4h3ajv/ ) , si favorizare .
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: Nu am avut cum sa filmez pentru ca nu am program de filmat si nici nu puteam sa instalez repede din motivele de mai jos .
Alte detalii (Opţional): Bun . Vedeti in imagine ca am primit 2 zile mute , degeaba . Acum treaba cu favorizarea , poate nu o sa luati in considerare pentru ca nu am poze , dar totusi o sa spun . Astazi un player pe nume Zeus a facut la ora 7 un event pvp cu premiu 2 acc fii ,,ajutat,, de Nicole . Am facut duele etc , pana la un moment dat cand Zeus a spus ca trebuie sa plece undeva si o va lasa pe nicole sa continue ( nu stiu daca si el era mana in mana ) . Am mai ramas 5 playeri . M-a pus sa fac duel cu cineva , l-am batut . Credeam ca merg mai departe ca asa era normal ,dar m-a trimis in linie . M-a pus din nou sa fac duel cu altcineva ( ramanand inca 4 playeri ) . I-am zis de ce ca nu e corect , in fine . Am jucat , l-am batut . Acum era normal sa faca ceilalti doi playeri( acestia fiind favorizati de nicole , vorbindu-se probabil in pm , skype ) duel ca sa joc in finala cu unul dintre ei . In fine , am ramas 3 , eu ii spuneam incontinuu ca trebuie sa faca ei 2 duel . A zis sa mergem linie , si a spus sa alegem intre ceva si ceva pentru a vedea cine joaca si cine merge mai departe . Eu ii ziceam mereu , dar zicea sa trec in linie , ca daca nu ma trimite in map1. Cei doi playeri si ei ziceau mereu sa ma trimita map1 , ca eu sunt favorizat:)) . M-a pus sa fac duel cu unul dintre ei . Si aici imi era clar ca era vorbita treaba . Am facut duel , m-a batut , si am dat rapid sa vad daca are echipamentul deblocat . Il avea blocat . I-am zis sa repete pentru ca il avea blocat , si imediat ala l-a deblocat :)) Si ea a zis ca nu nu nu il avea deblocat :))) . Apoi am pierdut ca nu aveam ce sa mai fac , m-a trimis map1 rapid si mi-a dat si mute .. In fine , cand am vazut ca favorizeaza asa pe fata :)) ma ofticam ca nu aveam program de filmat .. In fine daca ei fac de astea pentru 2 acc treaba lor , dar 2 zile mute degeaba s-a facut singura :))
Avatar utilizator
Top Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 513
Membru din: Lun Apr 17, 2017 5:16 pm
Oraş: Am
Status: N-am
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Koei

Lun Iun 25, 2018 9:23 pm

Sanctiunea a fost modificata la 24h Mute.
I-am atras atentia asupra problemei cu mutele, pentru mai mult am nevoie de dovezi clare cum ca Nicolle a favorizat, cum spui tu, pe ceilalti jucatori. Si avand in vedere faptul ca evenimentul nu era unul official nu putem verifica ca a fost sau nu favorizare.
Topic inchis
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Închis