Reclamaţie [GM]SoulShadow

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
asdFlaviuSs
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Dum Ian 31, 2016 11:30 am

Sâm Feb 20, 2016 8:46 pm

Am început să facem un set de 10 pe site, eu am vorbit cu el să facem fără accesori şi l-am văzut că e de treabă.Când am început să facem setu' mi-am dat seama că are site-uri, am vrut să plec.Nu mi-a dat voie să plec " nu ai voie să pleci că ai început un duel,nu contează că are site" treacă meargă , i-am zis să tragă pe cineva să-mi dea site, nici aşa nu a vrut. Zicând domnul Soul " crezi că chem toată mapa pentru tine?", şi până atunci nu am chemat pe nimeni.De ce să pierd un site pe vina lui? Cer să-şi merite pedeapsa ! [PvP]RecordDOWN - Site-ul fiind Pet STR!
Avatar utilizator
Attero
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Mar Ian 26, 2016 4:33 pm

Sâm Feb 20, 2016 9:01 pm

Imagine

De limbaju tau nu ai zis nimica.Am zis de la inceput fara tras si fara relog.Cum sa-ti dau voie sa pleci?Asta ar insemna sa te trag la loc corect?.Noi suntem de vina cei din staff ca vi se zice de cel cu care vreti sa faceti duel fara site si va treziti pe la jumate ca are site.Trebuie ca tot noi sa ii luam toate itemele site ca noi suntem de vina ca asa ti-a zis el.

Edit:Respecta macar modelu te rog
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Sâm Feb 20, 2016 10:34 pm

Salut, după câte ştiu, pe GM nu îl interesează dacă faceţi cu acc sau cu inel şi acadea, deci, după părerea mea, reclamaţia e fără sens.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Feb 20, 2016 10:42 pm

Jawwad ai warn. Nu ai ce cauta in sectiunea asta.

asdFlaviuSs ai un model de respectat.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis