RECLAMATIE [TEH]LastFight

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
asus2014
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Vin Ian 22, 2016 9:27 pm

Dum Feb 14, 2016 11:24 pm

Mi-a dat ban pe caracterul TheStandBy pentru ca ma vazut cu acest nume pe un alt server de metin .Si sustine ca am fost implicat la spargerea bazei de date acum 2 luni , la care eu atunci aveam ban ip aici si nu puteam intra pe server sau pe site.Eu in perioada aia jucam Ro .Chiar nu inteleg motivul pentru care am fost banat , rog frumos sa-mi arate si mie dovada in care sustine dansul ca eu am fost implicat in asa ceva...Cer dovada !!!
Avatar utilizator
Simpathique
Jucător
Jucător
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Ian 30, 2016 12:42 pm

Dum Feb 14, 2016 11:55 pm

Scuzati-ma ca ma bag,adevarat a luat ban putin aiurea,insa nu-l condamn nici pe Blue,el a vrut sa se asigure ca nu o sa mai sparga baza de date indiferent ca a fost chiar el vinovatul (TheStandBy) sau doar i.a luat numele aluia care a spart...candva.
Daca ia unban..nu moare nimeni,totul e ok si nu va mai rupeti ma-ul unu..altuia,banuiesc ca asa ar fii cel mai corect.Repet scuzati.ma ca m.am bagat nu imi e prieten,nu mi.a spus sa.i las' comm,pur si simplu am vazut si m.am gandit sa.l ajut "oarecum".
Avatar utilizator
Scuipici
Începător
Începător
Mesaje: 60
Membru din: Joi Ian 07, 2016 1:43 pm

Lun Feb 15, 2016 7:18 am

Contra. Nu respecţi modelul de reclamaţie.
Avatar utilizator
ZoneHell
Jucător
Jucător
Mesaje: 16
Membru din: Joi Ian 14, 2016 6:52 pm

Lun Feb 15, 2016 7:54 am

Suntem curiosi sa aflam m-ai cu precizie banarea jucatorului si sa vedem dovada pentru care a fost banat jucatoru! :!:
Avatar utilizator
Easy Metin2 PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 303
Membru din: Sâm Noi 28, 2015 3:06 pm

Lun Feb 15, 2016 11:38 am

Daca nu respecti modelul de reclamatie , pe care il ai aici: viewtopic.php?f=25&t=21 aceasta reclamatie nu va fi luata in considerare, urmand sa fie inchisa.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Feb 16, 2016 4:59 pm

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis