Reclamatie [GM]Ionut

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Zapi10
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Dum Feb 07, 2016 5:51 pm

Sâm Feb 13, 2016 5:15 pm

1. Numele tau din joc :OKN
2. Numele inculpatului:[GM]Ionut
3. Motivul reclamatiei:Imi da mute ca am scris pe chat votati tabbie miss,si nu am stiut ca nu ai voie ,macar sa ma avertizeze.Cu asta da dovada ca s-a dus si srv asta ,cu incultii ca Ionut,Medeaa ala ,din cauza lu unor GM ca astia nu mai joaca majoritatea.
4. Postarea unei dovezi cat de cat incriminatiorii (Obligatoriu de tip video) :Nu am,ca am iesit de e srv.
5. Alte detalii(Optional) :...
Avatar utilizator
Ionuttt
Începător
Începător
Mesaje: 126
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:11 am

Sâm Feb 13, 2016 5:21 pm

Prietene, Medeea ţi-a dat mute atunci, nu eu, ai luat mute de la mine în momentul în care ţi-ai făcut alt cont ca să ne înjuri pe noi, mă înţelegi ? Nu vii tu şmecher să faci reclamaţie fără dovezi.

Kepe a zis CLAR că nu aveţi voie să discutaţi treburile astea pe joc, fiecare votează pe cine vrea, m-ai înţeles mă ? Uită-te în regulament cu ce se pedepseşte sfidarea staffului, luarea la mişto şi înjurăturile adresate acestora.
Avatar utilizator
lilsmoke
Jucător
Jucător
Mesaje: 32
Membru din: Lun Ian 11, 2016 1:33 pm

Sâm Feb 13, 2016 5:24 pm

De când îs " aşa zişii GM-ii " ăştia noi care nu-ţi plac ţie sv-ul progresează din ce în ce mai bine , se răspunde la probleme din ce în ce mai rapid şi des , se lucrează foarte repede la orice bug-uri , rezolvări ş.a aşa că nu mai comenta , dacă te laşi tu că nu ai bun simţ şi nu ştii să te integrezi într-o comunitate asta nu înseamnă că tu eşti " TOŢI " . mi-am spus părerea .
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Sâm Feb 13, 2016 5:42 pm

[GM]Ionut scrie:Prietene, Medeea ţi-a dat mute atunci, nu eu, ai luat mute de la mine în momentul în care ţi-ai făcut alt cont ca să ne înjuri pe noi, mă înţelegi ? Nu vii tu şmecher să faci reclamaţie fără dovezi.

Kepe a zis CLAR că nu aveţi voie să discutaţi treburile astea pe joc, fiecare votează pe cine vrea, m-ai înţeles mă ? Uită-te în regulament cu ce se pedepseşte sfidarea staffului, luarea la mişto şi înjurăturile adresate acestora.
Am spus-o si o mai repet inca o data. Evenimentul "Miss & Mister" se desfasoara pe FORUM, doar pe FORUM . Nu aveti voie sa spamati pe chat-ul din joc "votati x si votati y" . Pentru cei care nu respecta aceasta prevedere predeapsa incepe cu 1h mute si poate duce inclusiv la ban 24h in cazul in care acestia nu vor inceta.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis