reclamatie soulshadow

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
tomele12345
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Dum Ian 31, 2016 11:00 pm

Joi Feb 11, 2016 4:34 pm

1. Numele tau din joc : lukaku
2. Numele inculpatului: [GM]SoulShadow
3. Motivul reclamatiei: i-am dat mai multe dovezi impotriva lui aqustic ,aqustic fiind donator mi-a dat teapa de fata cu soul si rocsana iar shadow tot pe mine da vina si nu vrea sa ia nici o masura impotriva lui aqustic
4. Postarea unei dovezi cat de cat incriminatiorii (Obligatoriu de tip video) :
5. Alte detalii(Optional) : cer ca shadow sa fie exclus din functia de gm
Avatar utilizator
Attero
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Mar Ian 26, 2016 4:33 pm

Joi Feb 11, 2016 5:37 pm

Ce pot sa zic ti-am zis in reclamatia precedenta impotriva lui Aqustic si aici nu o mai zic ca ma repet.Ai e-mail-uri trimise in aceeasi zi cu 4 ore diferenta intre ele.Asta e.Asteapta decizia.
Avatar utilizator
Ionuttt
Începător
Începător
Mesaje: 126
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:11 am

Joi Feb 11, 2016 6:38 pm

Eu sincer nu văd nimic în videoul ăla, totul e neclar, nu ştiu dacă e de la mine sau nu, aşa că te rog să explici tot ce s-a întâmplat, nu că mi-a dat ţeapă x şi y cu gm de faţă, din câte ştiu eu negoţurile se fac cu partajare. Aştept reply.

EDIT : viewtopic.php?f=24&t=1374, ai răspunsul aici.
Avatar utilizator
tomele12345
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Dum Ian 31, 2016 11:00 pm

Joi Feb 11, 2016 11:12 pm

da ionut,o sa-ti explic tot am gasit pe aqustic map1 cu un anunt ca ar da site pe steam cs go,ok m-am oferit eu nea tras acolo in mapa lor si de aici incepe calvaru,i-am dat steamul cs go itemele i lea dat lui shadow,ok dupa o lunga pauza imi zice baiatu aqustic cum se vede si in video cum muta itemele de pe cs go,ok i-am spus ba nu stiu ai turuorial pe net te uiti el stiind ca e cs go pe cont apoi shadow imi zice ca nu e cs go pe cont,ok in decurs de 10 minute am primit 2 e-mail cum ca aqustic a schimbat e-mail si parola de la steam ok daca nu era nimica cum zic ei de ce ar schimba parola el stiind ca e cs go pe cont am venit cu 2 dovezi video+poza e-mail la pc meu cand am reinstalat windowsu imi apare cu nustiu cate ore in fata dar minutul e acelas doar orele difera cum se vede si in e-mail ca difera 10 minute unul de celalalt pana am primit e-mail de la cei de steam doar ca orele difera dar ora la pc meu cat si in e-mail cat si in poza sunt acelas iar shadow ma ia ca am fi editat ora nu e adevarat eu cer sa se faca dreptate am pierdut 80 de euro pe acele iteme de pe steam iar nu am primit nimica in schimb shadow spunand ca dupa ce vin cu proba video imi va da itemele si itemele raman la el insa el i le-a dat inapoi lui aqustic,consider ca intre donator si player normal se face o diferenta ma adus destule dovezi ca aqustic e vinovat si ca mi-a dat teapa fata de shadow insa shadow o tine tot pe a lui,mersi frumos ionut ca macar tu mi-ai oferit sansa sa explic tot si vreau sa mi se spuna pe fata daca mi-am luat la **** sau daca o sa se faca dreptate in acest caz ;)
Avatar utilizator
Attero
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Mar Ian 26, 2016 4:33 pm

Vin Feb 12, 2016 12:45 am

Pai cum ai e-mail-uri trimise intr-o singura zi cu diferenta intre ele de 4 ore?.Dar am explicat si ti-a dat si Ionut unde am explicat esti singurul care nu intelege.
Avatar utilizator
tomele12345
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Dum Ian 31, 2016 11:00 pm

Vin Feb 12, 2016 12:51 am

asa am eu ora setata cand am reinstalat windowsu dar defapt ora e care trebuie se vede si dupa minute,si vezi ca ai de dat 5 site shadow
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Feb 12, 2016 2:35 am

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis