Mute "sa zicem" degeaba...

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Quartzy1234
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Lun Ian 25, 2016 7:58 pm

Mie Feb 03, 2016 4:43 pm

[Numele in joc:Bazzy
Numele inculpatului : [GM]Eloise
Motivul reclamatiei: Astazi 2/3/2016 am luat mute in timpul unui duel deoarece inainte de ineperea acestuia am zis: "******** .... ca tu prinzi doar critice si eu dau doar normale.Logic ca nu trece mult timp si [GM]Eloise imi da mute.
Postarea unei dovezi cat de cat incriminatorii : NU am nici o dovada doar pe playerul Bl4ck din breasla Disneyland care facea duel cu mine cand am luat mute. Nu ma asteptam sa ajunga aici de aceea nu am dovezi.
Alte detalii: Singura data cand injur si eu si,si atunci cand o fac nu injur un player,imi iau mute.Si sunt altii care prin map1,2 desert,orici etc. se injura de mame si de sfinti si pe ei nu-I vede nimeni.
Avatar utilizator
MT2 Easy
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 294
Membru din: Mar Noi 10, 2015 5:29 pm

Mie Feb 03, 2016 5:00 pm

Cand aduci asemenea afirmatii adu si dovezi video .Noi nu putem fi in mai multe locuri odata.Ne impartim si noi dupa solicitarile din momentul respectiv.Iar cu mutele nu cred ca ai scris ``******** ....``.Este o vorba din batrana ''ce semeni aia culegi''.Ai folosit un limbaj licentios ai fost sanctionat conform regulamentului.

Avatar utilizator
Hammer Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 276
Membru din: Vin Ian 29, 2016 9:29 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: useyourbrain

Mie Feb 03, 2016 5:04 pm

De ce as da mute degeaba in primul rand? Intamplator eram in map1 red si am observat ca si tu erai printre cei ce aveau un limbaj necorespunzator serverului.Altadata poate iti vei baga banii pe card sau orice altceva! O zi faina!

Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Ionuttt
Începător
Începător
Mesaje: 126
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:11 am

Mie Feb 03, 2016 5:33 pm

Tu faci reclamaţie fără dovezi ? Ai şi log chat.
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Mie Feb 03, 2016 5:36 pm

EloiseIsHeree scrie:De ce as da mute degeaba in primul rand? Intamplator eram in map1 red si am observat ca si tu erai printre cei ce aveau un limbaj necorespunzator serverului.Altadata poate iti vei baga banii pe card sau orice altceva! O zi faina!

Imagine
Raspunsul a fost primit, colega mea si-a facut foarte bine treaba. Ea este la inceput si doreste sa isi faca treaba cat mai bine, din acest motiv sanctioneaza pe oricine care foloseste un limbaj inadcevat. De obicei sanctionam doar atacul la persoana, voi aduce la cunostinta acest lucru echipei.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis