Reclamatie Reme

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Swag
Începător
Începător
Mesaje: 63
Membru din: Lun Mai 22, 2017 9:49 pm

Lun Iul 24, 2017 8:03 pm

Numele tău din joc: swagDIVINhey
Numele inculpatului: [GM]Reme
Motivul reclamaţiei: Abuz
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: Nu este nevoie , pur si simplu mi-a dat 24h degeaba.
Alte detalii (Opţional): In primul rand , vreau sa raspunda blue sau kepe la acest topic , bun , as vrea si eu sa stiu de cand se da mute 24 ore ca i-am spus unui gm ca descurca mai bine cineva decat el , bineinteles eu am zis la misto , dar chiar daca nu ziceam la misto asta nu e jignire :)) e doar o opinie ;) si inca ceva , toata lumea stie ca , kidde si reme nu au ce cauta in staffu' asta ;) inainte furau ,injurau , bagau send pe lf si acum sunt si ei smecheri ma .. eu as zice sa ramana in staff doar blue , kepe , reaper ,medeea si jawwad.. eu zic ca in 5 oameni ar fii super ok si nu ar exista abuzuri pe server :)
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Iul 24, 2017 8:33 pm

Ai fost sanctionat cu 1 warn. Aici nu se fac topicuri aiurea, daca vrei sa faci mai multe mesaje fa in alta parte dar nu aici ca sa te aflii in treaba.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis