Cont banat degeaba?????

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
telina
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Ian 30, 2016 12:47 pm

Sâm Ian 30, 2016 3:23 pm

1. Numele tau din joc :Caliope
2. Numele inculpatului:Staff-ul Metin2 LF
3. Motivul reclamatiei: ban pentru ce ?
4. Postarea unei dovezi cat de cat incriminatiorii (Obligatoriu de tip video) :
5. Alte detalii(Optional) : Va salut cu respect, dupa o inactivitate de cateva saptamani ,inactivitate legata de probleme personal am vrut sa intru pe server si am vazut ca contul este blocat. Am luat legatura cu Blue el a spus ca sv nu mai depinde de el si sa vorbesc cu actualii membri ai staff-ului. Am vorbit cu Kepe iar el a spus ca trebuie sa stie Blue. Eu ce sa mai inteleg? Am vazut mai jos la fel o reclamatie de cont banat fara motiv. M-am uitat in toate reclamatiile respective nu e nici una contra mea. Nu am participat la nici un eveniment iar cu staff-ul astazi e prima oara cand port o discutie, deci exclus sa fi injurat pe cineva din staff. Oare aceasta sa fie adevarata fata a membrilor din LF? Mentionez ca pe cont aveam iteme in jur de 200-250 de lei . Rog sa mi se raspunda aici clar, sa se faca o analiza si daca se dovedeste ca nu sunt vinovat sa fie contul deblocat. Serverul este unul ok iar astfel de probleme nu cred ca da bine in fata jucatorilor si eu cred ca pateaza si imaginea. O zi minunata in cotinuare si un weekend placut.
Avatar utilizator
Ionuttt
Începător
Începător
Mesaje: 126
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:11 am

Sâm Ian 30, 2016 11:10 pm

Nu cred ca se da ban degeaba.
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Dum Ian 31, 2016 9:56 am

Imi pare rau, eu nu pot intervenii in situatia in care MrBlue a fost autorul banului. Nu ma amestesc in banurile date de el.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis