Reclamaţie [GM]Rocsana

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Lyse
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 3:32 pm

Lun Ian 25, 2016 5:40 pm

1. Numele tau din joc : Chasity
2. Numele inculpatului: [GM]Rocsana
3. Motivul reclamatiei: mute dat DEGEABA
4. Postarea unei dovezi cat de cat incriminatiorii (Obligatoriu de tip video) : Nu cred că are rost să fac video
5. Alte detalii(Optional) : Aşa cum se poate observa în imagine, EmyAdrEmi spune PRIMUL un cuvânt obscen, după care îl pun şi eu ÎNTRE GHILIMELE, *în spirit de glumă* pentru că e scris, aparent, GREŞIT. Nu cred că am jignit pe cineva cu asta, totodată nu văd motivul pentru care am mute. Nu mă doare de 30 de minute, dar nu mi se pare corect.
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Lun Ian 25, 2016 8:09 pm

2. Dovada prezentata trebuie sa fie NEAPARAT de tip video. NU acceptam dovada de tip poza!
Pe langa asta, tu ai folosit niste ghilimele destul de mici care se oserva mai greu, nu ai folosit semnul oficial al ghilimelelor " ci ai folosit ', Rocsana cel mai probabil nu le-a observat si oricum, limbajul e totul unul vulgar atata timp cat nu ai folosit cenzura. Te rog sa citesti regulamentul de la "Reclamatii Echipa"

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis