Reclamatie- Russo

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Sâm Mai 27, 2017 8:43 pm

Numele tău din joc:Chriss69
Numele inculpatului: Russo
Motivul reclamaţiei: Incalca regula:
► Regulament secţiune ◄
Mesajele de tip "UP" / "BUMP" se acceptă doar dacă au trecut cel puţin 24 de ore de la mesajul precedent.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: /// se poate observa orele in care a postat ''Primul up a fost postat in data de 26 mai ora 16:50 si celalalt la data 27 mai ora 11:47'' insa nu doar in topicul acesta viewtopic.php?f=42&t=9888&start=30 a incalcat aceasta regula, dar si in acest topic a incalcat regula : viewtopic.php?f=42&t=9606&start=70
Alte detalii (Opţional): Eu cand am facut aceeasi greseala am fost sanctionat imediat cu avertisment. viewtopic.php?f=24&t=9936 consider ca dupa aceasta reclamatie facuta mie, Russo, trebuia mai ales ca este BM sa nu o fii repetat. Nu este prima reclamatie adusa lui Russo, in care Blue, a zis ca i-a dat avertisment si i-a zis sa fie mai atent viewtopic.php?f=25&t=9344 . Sper ca macar acum sa treaca direct la sanctiune [remove]. Este BM trebuie sa cunoasca regulamentul la sange si + de asta, da, spuneai ca a gresit din neatentie, dar a mai fost o reclamatie adusa pe aceeasi cauza si a fost sanctionata iar el trebuia sa nu o mai repete. PS: Sa se faca dreptate. As prefera sa raspunda Blue sau Kepe.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 688
Membru din: Vin Oct 14, 2016 11:53 am

Sâm Mai 27, 2017 10:25 pm

Russo a primit avertisment in urma acelui "Up" dat cu 5 ore,3 minute si 47 de secunde mai devreme.O sa vorbesc cu el sa fie mai atent.

Topic inchis.
Închis