Interdicție

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
StefanX
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Mar Mar 14, 2017 7:18 pm

Sâm Apr 29, 2017 11:17 am

Numele tău din joc: T3hno
Numele inculpatului: Kepe și Blue.
Regula încălcată: Lingușiri
Durata banului: Interdicție​
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Sunt o persoană cât de cât.. nu știu cum să zic
Alte detalii (Opţional): Ori de câte ori intru primesc kick in secunda 2, pe alt caracter merge că nu știți cine sunt, dar pe T3HNO vă bateți joc... Îmi pare rău pentru ce am făcut.
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Sâm Apr 29, 2017 3:17 pm

StefanX scrie:Numele tău din joc: T3hno
Numele inculpatului: Kepe și Blue.
Regula încălcată: Lingușiri
Durata banului: Interdicție​
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Sunt o persoană cât de cât.. nu știu cum să zic
Alte detalii (Opţional): Ori de câte ori intru primesc kick in secunda 2, pe alt caracter merge că nu știți cine sunt, dar pe T3HNO vă bateți joc... Îmi pare rău pentru ce am făcut.
Ai incercat sa dai debug caracter? : )))
Ultima oară modificat Sâm Apr 29, 2017 3:41 pm de către Metin2 Top, modificat 1 dată în total.
Motiv: 5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Sâm Apr 29, 2017 3:44 pm

Interdicţie ar însemna să nu-ţi meargă deloc clientul :roll: , ai dat debugare caracter dupa site?
Avatar utilizator
StefanX
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Mar Mar 14, 2017 7:18 pm

Sâm Apr 29, 2017 3:44 pm

Shady scrie:
StefanX scrie:Numele tău din joc: T3hno
Numele inculpatului: Kepe și Blue.
Regula încălcată: Lingușiri
Durata banului: Interdicție​
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Sunt o persoană cât de cât.. nu știu cum să zic
Alte detalii (Opţional): Ori de câte ori intru primesc kick in secunda 2, pe alt caracter merge că nu știți cine sunt, dar pe T3HNO vă bateți joc... Îmi pare rău pentru ce am făcut.
Ai incercat sa dai debug caracter? : )))
Da.
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Sâm Apr 29, 2017 7:35 pm

Deci , sa recapitulam StefanX aka Dev. Adrian aka Opro , cel care ne-ai copiat forumul pentru a il pune pe serverul tau , tu de acuma inainte vei avea Interdictie pe server pentru ca ai copiat forumul dar absolut tot forumul , cuvant cu cuvant ,pentru asta nu vei mai avea voie pe serverul nostru. Ultimul cuvant il are [SA]MrBlue.
Imagine
Avatar utilizator
Gravity
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 163
Membru din: Sâm Dec 17, 2016 9:38 am

Sâm Apr 29, 2017 9:12 pm

Păi bun...Ultimul cuvânt il am eu de spus...
Stefan de acum ai voie pe server...Să nu vă prind că faceţi figuri că vă rup.
Mesaj moderator:
Ai fost sanctionat pentru ca ai incalcat regulamentul forumului
- Jawwad
Ultima oară modificat Sâm Apr 29, 2017 9:17 pm de către PvP Metin2, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
StefanX
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Mar Mar 14, 2017 7:18 pm

Sâm Apr 29, 2017 9:33 pm

Gravity scrie:Păi bun...Ultimul cuvânt il am eu de spus...
Stefan de acum ai voie pe server...Să nu vă prind că faceţi figuri că vă rup.
 ! Mesaj de la: Jawwad
Ai fost sanctionat pentru ca ai incalcat regulamentul forumului
Mersi Gravity.
[GM]Athero scrie:
pune-ti pofta în cui că pe fostul meu server ai venit să îți dau SA ti-e și lu Corina și tu ai făcut regulamentul acolo , l-ai copiat tu acolo, așa că taci.
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Sâm Apr 29, 2017 11:38 pm

[GM]Athero scrie:Deci , sa recapitulam StefanX aka Dev. Adrian aka Opro , cel care ne-ai copiat forumul pentru a il pune pe serverul tau , tu de acuma inainte vei avea Interdictie pe server pentru ca ai copiat forumul dar absolut tot forumul , cuvant cu cuvant ,pentru asta nu vei mai avea voie pe serverul nostru. Ultimul cuvant il are [SA]MrBlue.
Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis