Reclamație [SA]Kepe

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Lun Apr 10, 2017 6:09 pm

zTNN scrie:Aici nu mai este vorba despre intoarcerea deciziei fata de acea cerere. Este vorba despre caracterul si comportamentul pe care aceasta fetita il presteaza pe server. Sa fim serios acum , are 15 ani. E PRIMAAAAA , deci PRIMA cu gura mare de pe striga. Care se ia in gura cu toti. Pe langa asta, N-are nici o luna de joc, si ea doreste deja sa fie intermediar, sa fie si membru staff. Ba esti tu nebuna fata mea ? Aveti playeri care joaca de 2 ani la voi pe server. Playeri cu experienta, playeri maturi. Iar voi alegeti sa adaugati in staff o persoana care nu se poate controla ? Si nu indeplineste conditiile ? Prin acea cerere acceptat, serverul are doare de pierdut. Trebuie gasit un staff placut. Iubit de playeri. DE CE CAND S-A INTORS REAPER , NU S-A ZIS NIMIC ? Reaper are caracter, are demnitate, stie sa vorbeasca si sa se comporte. DE CE CAND S-A INTORS MEDEEA NU S-A ZIS NIMIC ? Din acelasi lucru ca si la Reaper. De ceee la altii niciodata nu le-a fost contestata decizia ? Si ei da ? De ce e singura persoana careaia ii se creeaza o asa numita "rascoala" , deoarece n-are comportamentul adecvat, si tot ce ii trebuie unui membru staff.
Mare adevăr :lol: Sunt unii care au 18+ şi vechime pe server cu cereri foarte bine puse la punct şi totuşi au fost respinşi. Ar trebui să o vedeţi pe Allexa care caută disperată să ajute ca intermediar la un barbut şi nu găseşte :lol:
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Lun Apr 10, 2017 6:11 pm

zTNN scrie:Aici nu mai este vorba despre intoarcerea deciziei fata de acea cerere. Este vorba despre caracterul si comportamentul pe care aceasta fetita il presteaza pe server. Sa fim serios acum , are 15 ani. E PRIMAAAAA , deci PRIMA cu gura mare de pe striga. Care se ia in gura cu toti. Pe langa asta, N-are nici o luna de joc, si ea doreste deja sa fie intermediar, sa fie si membru staff. Ba esti tu nebuna fata mea ? Aveti playeri care joaca de 2 ani la voi pe server. Playeri cu experienta, playeri maturi. Iar voi alegeti sa adaugati in staff o persoana care nu se poate controla ? Si nu indeplineste conditiile ? Prin acea cerere acceptat, serverul are doare de pierdut. Trebuie gasit un staff placut. Iubit de playeri. DE CE CAND S-A INTORS REAPER , NU S-A ZIS NIMIC ? Reaper are caracter, are demnitate, stie sa vorbeasca si sa se comporte. DE CE CAND S-A INTORS MEDEEA NU S-A ZIS NIMIC ? Din acelasi lucru ca si la Reaper. De ceee la altii niciodata nu le-a fost contestata decizia ? Si ei da ? De ce e singura persoana careaia ii se creeaza o asa numita "rascoala" , deoarece n-are comportamentul adecvat, si tot ce ii trebuie unui membru staff.

Nu e adevarat , corportamentul de player nu are legatura cu cel de STAFF , cum am zis in comentariul trecut , eu inainte sa intru in staff , aveam una dintre cele mai mari guri dupa server innjuram ca la usa cortului si acuma? Am un vocabular decent , nu mai sunt cum eram inainte , bun cu asta te-am lamurit . A doua parte minutele nu uita ca eu in STAFF prima oara am intrat cu 5006 Minute daca nu ma insel si acuma am printu' , deci nu are legatura daca fata se descurca si nu nu e din vina mea ca e in staff , asta s-a hotarat la nivel de STAFF.
Imagine
Avatar utilizator
StefanX
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Mar Mar 14, 2017 7:18 pm

Lun Apr 10, 2017 6:14 pm

Pai stai ma putin,care-i treaba daca nu are 16 ani?
Poate Allexa,aceasta fata care o vorbiti voi de rau e mult mai capabila decat o persoana de 20 de ani.Eu,dupa cum am vazut activitatea ei pe forum,raspunsurile care le-a scris unor topic-uri m-au lasat uimit,si am ajuns la concluzia ca e o fata descurcareata,si foarte bine ca a fost acceptata in echipa staff-ului.Kepe incalca regulamentul?Nu,nu-l incalca,nicaieri nu spune ca este obligatoriu ca persoana respectiva sa detina 16 ani,persoana respectiva poate avea si 15,consider eu,dar sa aiba o mentalitate cat de cat buna , si persoana respectiva sa indeplineasca conditiile.Am vazut ca unii au raspuns cu cuplurile pe server,da,ce sa zic,recunosc,chiar si eu am spus ca Diana are [TM] pentru ca e iubita lui Blue,dar am fost mai atent,si am vazuut ca datorita ei a ajuns la aceasta functie.
Sper ca am fost inteles.
P.S: La ce spun marea majoritate despre ea,nu conteaza ce s-a intamplat in trecut , ce a ispravit, i sa acordat o sansa,acum ceea ce conteaza e viitorul.
PvM Easy Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 601
Membru din: Mie Noi 11, 2015 10:31 pm
Oraş: Bucureşti
Status: El Pizdoso
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: TheAbyss

Lun Apr 10, 2017 6:14 pm

Bai , ati innebunit la cap ? Exista un regulament !!! De ce nu se respecta ? A fost facut special pentru a fi incalcat ? Ce sa caute pustoaica asta de 15 ani in staff ? Care sta seara de seara si se injura cu toti pe "striga" ?! Vai de ..
Avatar utilizator
zTN
Începător
Începător
Mesaje: 123
Membru din: Vin Dec 16, 2016 9:18 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Lun Apr 10, 2017 6:16 pm

[GM]David scrie:
zTNN scrie:Aici nu mai este vorba despre intoarcerea deciziei fata de acea cerere. Este vorba despre caracterul si comportamentul pe care aceasta fetita il presteaza pe server. Sa fim serios acum , are 15 ani. E PRIMAAAAA , deci PRIMA cu gura mare de pe striga. Care se ia in gura cu toti. Pe langa asta, N-are nici o luna de joc, si ea doreste deja sa fie intermediar, sa fie si membru staff. Ba esti tu nebuna fata mea ? Aveti playeri care joaca de 2 ani la voi pe server. Playeri cu experienta, playeri maturi. Iar voi alegeti sa adaugati in staff o persoana care nu se poate controla ? Si nu indeplineste conditiile ? Prin acea cerere acceptat, serverul are doare de pierdut. Trebuie gasit un staff placut. Iubit de playeri. DE CE CAND S-A INTORS REAPER , NU S-A ZIS NIMIC ? Reaper are caracter, are demnitate, stie sa vorbeasca si sa se comporte. DE CE CAND S-A INTORS MEDEEA NU S-A ZIS NIMIC ? Din acelasi lucru ca si la Reaper. De ceee la altii niciodata nu le-a fost contestata decizia ? Si ei da ? De ce e singura persoana careaia ii se creeaza o asa numita "rascoala" , deoarece n-are comportamentul adecvat, si tot ce ii trebuie unui membru staff.

Nu e adevarat , corportamentul de player nu are legatura cu cel de STAFF , cum am zis in comentariul trecut , eu inainte sa intru in staff , aveam una dintre cele mai mari guri dupa server innjuram ca la usa cortului si acuma? Am un vocabular decent , nu mai sunt cum eram inainte , bun cu asta te-am lamurit . A doua parte minutele nu uita ca eu in STAFF prima oara am intrat cu 5006 Minute daca nu ma insel si acuma am printu' , deci nu are legatura daca fata se descurca si nu nu e din vina mea ca e in staff , asta s-a hotarat la nivel de STAFF.
Ce mi-ai spus tu mie aseara pe PM ? Macar sa nu ai 2 fete ma. Macar atat iti cer. Ce mi-ai zis aseara in PM ? Am zis eu undeva ca-i vina ta sau ceva ? "Cat nu-s eu on poti sa-i faci ce vrei" , si acum ii iei apararea, de parca o cunosti de 15 ani ma. ( Scuza-ma.. varsta ei ). AU FOST N PLAYERI CU CERERI IMPECABILE. CU UN COMPORTAEMNT EXEMPLAR. Iar voi alegeti o copila care nu stie sa se controleze ? O copila care e PRIMA, DE PE TOT SERVERUL CARE SE IA IN GURA CU TOTI. E singuraaaa pe care o vezi mereu pe striga ca se ia in gura cu fiecare-n parte. Daca era asa "buna" cum o credeti, nu cred ca acest topic era creeat. NU MAI LUATI DECIZII LA NIVEL DE STAFF. LUATI DECIZII LA NIVEL DE SERVER, CA TOTI SUNTEM O FAMILIE. N-AI CUM SA URCI UN SERVER DOAR CU STAFFUL. SERVERUL SE URCA CU TOTI IMPREUNA. SUNTEM METIN2LF, NU ORICE CACAT DE PVP DIN ROMANIA OK ? TREZITI-VA LA REALITATE!
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Lun Apr 10, 2017 6:17 pm

Jared scrie:Bai , ati innebunit la cap ? Exista un regulament !!! De ce nu se respecta ? A fost facut special pentru a fi incalcat ? Ce sa caute pustoaica asta de 15 ani in staff ? Care sta seara de seara si se injura cu toti pe "striga" ?! Vai de ..


Sa repet amanuntul care vad ca nu il bagati de seama , nu conteaza comportamentul , deoarece si eu eram la fel cand eram player. Chestia asta degeaba e spusa.
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Lun Apr 10, 2017 6:21 pm

zTNN scrie:
[GM]David scrie:
zTNN scrie:Aici nu mai este vorba despre intoarcerea deciziei fata de acea cerere. Este vorba despre caracterul si comportamentul pe care aceasta fetita il presteaza pe server. Sa fim serios acum , are 15 ani. E PRIMAAAAA , deci PRIMA cu gura mare de pe striga. Care se ia in gura cu toti. Pe langa asta, N-are nici o luna de joc, si ea doreste deja sa fie intermediar, sa fie si membru staff. Ba esti tu nebuna fata mea ? Aveti playeri care joaca de 2 ani la voi pe server. Playeri cu experienta, playeri maturi. Iar voi alegeti sa adaugati in staff o persoana care nu se poate controla ? Si nu indeplineste conditiile ? Prin acea cerere acceptat, serverul are doare de pierdut. Trebuie gasit un staff placut. Iubit de playeri. DE CE CAND S-A INTORS REAPER , NU S-A ZIS NIMIC ? Reaper are caracter, are demnitate, stie sa vorbeasca si sa se comporte. DE CE CAND S-A INTORS MEDEEA NU S-A ZIS NIMIC ? Din acelasi lucru ca si la Reaper. De ceee la altii niciodata nu le-a fost contestata decizia ? Si ei da ? De ce e singura persoana careaia ii se creeaza o asa numita "rascoala" , deoarece n-are comportamentul adecvat, si tot ce ii trebuie unui membru staff.

Nu e adevarat , corportamentul de player nu are legatura cu cel de STAFF , cum am zis in comentariul trecut , eu inainte sa intru in staff , aveam una dintre cele mai mari guri dupa server innjuram ca la usa cortului si acuma? Am un vocabular decent , nu mai sunt cum eram inainte , bun cu asta te-am lamurit . A doua parte minutele nu uita ca eu in STAFF prima oara am intrat cu 5006 Minute daca nu ma insel si acuma am printu' , deci nu are legatura daca fata se descurca si nu nu e din vina mea ca e in staff , asta s-a hotarat la nivel de STAFF.
Ce mi-ai spus tu mie aseara pe PM ? Macar sa nu ai 2 fete ma. Macar atat iti cer. Ce mi-ai zis aseara in PM ? Am zis eu undeva ca-i vina ta sau ceva ? "Cat nu-s eu on poti sa-i faci ce vrei" , si acum ii iei apararea, de parca o cunosti de 15 ani ma. ( Scuza-ma.. varsta ei ). AU FOST N PLAYERI CU CERERI IMPECABILE. CU UN COMPORTAEMNT EXEMPLAR. Iar voi alegeti o copila care nu stie sa se controleze ? O copila care e PRIMA, DE PE TOT SERVERUL CARE SE IA IN GURA CU TOTI. E singuraaaa pe care o vezi mereu pe striga ca se ia in gura cu fiecare-n parte. Daca era asa "buna" cum o credeti, nu cred ca acest topic era creeat. NU MAI LUATI DECIZII LA NIVEL DE STAFF. LUATI DECIZII LA NIVEL DE SERVER, CA TOTI SUNTEM O FAMILIE. N-AI CUM SA URCI UN SERVER DOAR CU STAFFUL. SERVERUL SE URCA CU TOTI IMPREUNA. SUNTEM METIN2LF, NU ORICE CACAT DE PVP DIN ROMANIA OK ? TREZITI-VA LA REALITATE!

Stiu o fii Nr1 PvP Din Romania , dar are o mentalitate buna eu zic ca merita o sansa , nu are rost , voi a-ti facut acest topic o dezbatere deoarece aveti pica pe ea inca de ceva timp , voi a-ti fortato sa se comporte pe joc dupa cum ziceti voi , ca a-ti provocato dar nu are legatura comportamentul asta.
Imagine
PvM Easy Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 601
Membru din: Mie Noi 11, 2015 10:31 pm
Oraş: Bucureşti
Status: El Pizdoso
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: TheAbyss

Lun Apr 10, 2017 6:24 pm

[GM]David scrie:
Jared scrie:Bai , ati innebunit la cap ? Exista un regulament !!! De ce nu se respecta ? A fost facut special pentru a fi incalcat ? Ce sa caute pustoaica asta de 15 ani in staff ? Care sta seara de seara si se injura cu toti pe "striga" ?! Vai de ..


Sa repet amanuntul care vad ca nu il bagati de seama , nu conteaza comportamentul , deoarece si eu eram la fel cand eram player. Chestia asta degeaba e spusa.
Pai bine frate , si cu amabilitatea asta ce sa mai facem cu ea ? Hai sa dam tuturor cate-o sansa , ca sa nu mai fie atata tam-tam ca e favorizare si ca ... Altii care au fost "veterani" acestui server si au luat ban cu king uri pe cont si cand a fost vorba de unban nu a mai fost vorba de atata amabilitate dar cand se gaseste cineva d-abea aparut pe server care nici nu e un om "perfect" (ma refer la limbajul de pe joc) si pe langa faptul ca nu indeplineste cerintele necesare pentru a fi acceptata in staff i se ofera o sansa din senin , asta nu mai e favorizare ?
Ultima oară modificat Lun Apr 10, 2017 6:25 pm de către PvM Easy Metin2, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
StefanX
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Mar Mar 14, 2017 7:18 pm

Lun Apr 10, 2017 6:24 pm

StefanX scrie:Pai stai ma putin,care-i treaba daca nu are 16 ani?
Poate Allexa,aceasta fata care o vorbiti voi de rau e mult mai capabila decat o persoana de 20 de ani.Eu,dupa cum am vazut activitatea ei pe forum,raspunsurile care le-a scris unor topic-uri m-au lasat uimit,si am ajuns la concluzia ca e o fata descurcareata,si foarte bine ca a fost acceptata in echipa staff-ului.Kepe incalca regulamentul?Nu,nu-l incalca,nicaieri nu spune ca este obligatoriu ca persoana respectiva sa detina 16 ani,persoana respectiva poate avea si 15,consider eu,dar sa aiba o mentalitate cat de cat buna , si persoana respectiva sa indeplineasca conditiile.Am vazut ca unii au raspuns cu cuplurile pe server,da,ce sa zic,recunosc,chiar si eu am spus ca Diana are [TM] pentru ca e iubita lui Blue,dar am fost mai atent,si am vazuut ca datorita ei a ajuns la aceasta functie.
Sper ca am fost inteles.
P.S: La ce spun marea majoritate despre ea,nu conteaza ce s-a intamplat in trecut , ce a ispravit, i sa acordat o sansa,acum ceea ce conteaza e viitorul.
Mai am ceva de notat!
Nu judecati o carte dupa coperta!
Avatar utilizator
Ioanna
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 185
Membru din: Sâm Ian 09, 2016 12:12 am

Lun Apr 10, 2017 6:25 pm

[GM]David scrie:
zTNN scrie:
[GM]David scrie:

Nu e adevarat , corportamentul de player nu are legatura cu cel de STAFF , cum am zis in comentariul trecut , eu inainte sa intru in staff , aveam una dintre cele mai mari guri dupa server innjuram ca la usa cortului si acuma? Am un vocabular decent , nu mai sunt cum eram inainte , bun cu asta te-am lamurit . A doua parte minutele nu uita ca eu in STAFF prima oara am intrat cu 5006 Minute daca nu ma insel si acuma am printu' , deci nu are legatura daca fata se descurca si nu nu e din vina mea ca e in staff , asta s-a hotarat la nivel de STAFF.
Ce mi-ai spus tu mie aseara pe PM ? Macar sa nu ai 2 fete ma. Macar atat iti cer. Ce mi-ai zis aseara in PM ? Am zis eu undeva ca-i vina ta sau ceva ? "Cat nu-s eu on poti sa-i faci ce vrei" , si acum ii iei apararea, de parca o cunosti de 15 ani ma. ( Scuza-ma.. varsta ei ). AU FOST N PLAYERI CU CERERI IMPECABILE. CU UN COMPORTAEMNT EXEMPLAR. Iar voi alegeti o copila care nu stie sa se controleze ? O copila care e PRIMA, DE PE TOT SERVERUL CARE SE IA IN GURA CU TOTI. E singuraaaa pe care o vezi mereu pe striga ca se ia in gura cu fiecare-n parte. Daca era asa "buna" cum o credeti, nu cred ca acest topic era creeat. NU MAI LUATI DECIZII LA NIVEL DE STAFF. LUATI DECIZII LA NIVEL DE SERVER, CA TOTI SUNTEM O FAMILIE. N-AI CUM SA URCI UN SERVER DOAR CU STAFFUL. SERVERUL SE URCA CU TOTI IMPREUNA. SUNTEM METIN2LF, NU ORICE CACAT DE PVP DIN ROMANIA OK ? TREZITI-VA LA REALITATE!

Stiu o fii Nr1 PvP Din Romania , dar are o mentalitate buna eu zic ca merita o sansa , nu are rost , voi a-ti facut acet topic o dezbatere deoarece aveti pica pe ea inca de ceva timp , voi a-ti fortato sa se comporte pe joc dupa cum ziceti voi , ca a-ti provocato dar nu are legatura comportamentul asta.
Eu nu am nici o pică pe ea, chiar nu am avut nici un conflict cu ea şi nici nu mă interesează cum se comportă. Repet, poate că au mai fost şi alţii respinşi şi nu au mai avut nici o şansă, odată ce a fost respinsă să rămână aşa, nu să vă răzgândiţi dintr o dată. Până la urmă dacă voiaţi să îi oferiţi şansa aia vă gândeaţi mai mult înainte, vă spuneaţi părerile şi abia atunci acceptaţi sau nu cererea.
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Lun Apr 10, 2017 6:45 pm

Ce regulament ?! Usor bai nebunilor "ca este alta ora" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Lun Apr 10, 2017 8:10 pm

Am zis să comentez și eu la reclamația asta, că tot e vorba despre mine. În primul rând multă lume nu este de acord cu faptul că încă nu am 16 ani împliniți. Într-adevăr așa e, însă nu mai este mult timp până fac 16. Nu vreau să-l mai bag pe Kepe în discuție, dar am vorbit chiar și cu el înainte să fac cererea și nu a avut nimic împotrivă. Consider că 3 luni nu au o amprentă atât de mare asupra comportamentului și personalității mele. După părerea mea, nu te poți schimba radical în 3 luni, timp peste care fac eu 16 ani.
2. Mulți spun că cererea mi-a fost acceptată acum, deoarece sunt cu David. Țin să precizez că nu eram împreună cu el când am făcut cererea, nu aveam absolut nicio legătură. Mi s-a spus că a fost decizia întregului STAFF. Țin să precizez că eu nici nu știam ce au hotărât până să văd pe forum că Kepe a răspuns la topic. Pentru mine era un topic închis, și mă hotărâsem să fac cerere din nou, când voi împlini vârsta potrivită regulamentului. Nu am avut nici o intenție să încalc regulamentul, tocmai de accea mi-am spus vârsta reală, și am lasat la alegerea STAFF-ului dacă voi fi aleasă sau nu. Nu am contestat nimănui decizia.
3. Alte plângeri la compotramentul meu. După cum ați văzut sunt înjurată de foarte multă lume pe acest server, de majoritatea chiar și fără motiv. Îmi spuneți că nu mă port adecvat și potrivit. Recunosc. Tocmai de accea am spus asta si în cererea pentru helper. N-am avut absolut niciun motiv să mint, și am promis că îmi voi cizela comportamentul. Dacă nu eram înjurată, mă comportam exact cum trebuia, dar nu cred că v-ați pus în locul meu. N-am nimic personal cu nimeni. Spuneți că îl înjur pe Nebunaticus și că fac gură mare. Da. Nici cu el n-am nimic. Dacă nu mă înjura după ce am făcut un set și mi-a dat facebook-ul pe strigă la tot serverul, făcându-ma strâmbă, nu aveam absolut nimic nici cu el și-l lăsam în pace. Și probabil cred că mulți dintre voi ați văzut, că și după toate astea, am făcut topic pe forum unde i-am luat apărarea. După ce l-a văzut, m-a înjurat iar și a continuat cu lucrurile astea, și astfel și-a strâns amicii ca să mă înjure. Nu cred că voi efectiv stăteați ca cineva să vă înjure, fără niciun motiv întemeiat sau argument. Ca să lămuresc situația, dacă voi fi acceptată în funcția de helper, fiți sigur că nu mă voi mai purta așa cum am făcut-o până acum. Am făcut cererea pentru că, consider că mă voi descurca și că îmi voi tempera comportamentul. Am văzut multe persoane care mă critică datorită faptului că nu am avut un comportament ok pe chat, dar vă întreb un lucru. Ați încercat să vorbiți civilizat cu mine fără a mă înjura sau acuza? Dacă nu, vă asigur că nu aveți dreptul să comentați cu privire la asta. Rămâne la alegerea STAFF-ului dacă sunt sau nu potrivită pentru această funcție, și fiți siguri că dacă nu mă voi descruca, voi cere singură remove, pentru că decât să fac un lucru și să-l fac prost, mai bine nu-l mai fac deloc. Vă rog doar să mă înțelegeți și să-mi acordați o șansă. Dacă voi deveni helper și nu mă voi descurca, vă voi respecta decizia, nu așa, având acuzații nefondate cu privire la viitorul meu comportament. Mulțumesc că ați citit și sper că m-am făcut înțeleasă.
Imagine
Avatar utilizator
Server Metin2 PvP
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Vin Iul 08, 2016 1:20 pm

Lun Apr 10, 2017 8:26 pm

Avand in vedere ca toti si-au spus parerea , deci ,voi spune si eu deoarece este legat si de mine intr-un fel .
Azi a fost dat afara din staff din cauza unor "Chestii banale'' care putea fii rezolvate doar prin cuvinte si printr-o schimbare dar nu , trebuie sa elibereze un loc pentru Allexa si avand in vedere numarul mare de persoane pe care-l aveau in staff au decis sa mai raduca un prost "eu" dupa ce stateam cate 17 ore pe metin si imi "futeam nervii" (scuzati expresia) cu toti si toate , si nu mai faceti "mici exceptii" cu regulamentele pentru ca o faceti cam des si de aceea toata lumea comenteaza , nu cred ati fii morti fara Allexa , cand face 16 ani sa fie binevenita si avand in vedere ca se injura cu tot serverul nu cred ca are calitatiile necesare unei helper , Va multumesc si scuzati-ma daca v-am suparat cu ceva !
Avatar utilizator
zTN
Începător
Începător
Mesaje: 123
Membru din: Vin Dec 16, 2016 9:18 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Lun Apr 10, 2017 8:33 pm

Nu te mai da atata de nevinovată. Ca nu avea nimeni nimic cu tine daca nu erai cu gura mare. De ce fix tu si nu altcineva ? Pentru ca ai gura mare si vorbești prost. D aia. Esti prima care de baga peste tot. Prima care face gura si sare la scandal. Nu mai te da atat victima. Esti prea imatura pentru acest post. Prea mahalagioaica. Prea cu gura mare. Prima care sare la scandal. Barfa si ceartă. Cu asta am spus tot.
Avatar utilizator
StefanX
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Mar Mar 14, 2017 7:18 pm

Lun Apr 10, 2017 9:13 pm

Și eu tind să judec oamenii. Câteodată mă pripesc și îmi vine în minte „Hmm, ce arogant, ce nesimțit, ce prost” sau orice altceva. Însă am noroc să fiu curios și interesat să văd și după cortină, așa că bucuria mea nu este să am dreptate cu scenariul meu, ci să văd întreg filmul, deci sunt realmente interesat să înțeleg omul dincolo de ce pare a fi (poate o fi defect profesional…).Am stat un timp să calculez comportamentul lui Alexa și am relatat că este o fire cat de cat calmă și respectuoasă.Nu am vazut-o înjurând sau făcând chestii anormale,intr-un fel îmi convine că a intrat în staff.
Avatar utilizator
Genie
Jucător
Jucător
Mesaje: 42
Membru din: Joi Sep 22, 2016 12:00 pm

Lun Apr 10, 2017 9:35 pm

Ce tot aveţi mă cu Allexa, e o fată faină şi de treabă
Ultima oară modificat Lun Apr 10, 2017 10:59 pm de către Genie, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
StefanX
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Mar Mar 14, 2017 7:18 pm

Lun Apr 10, 2017 9:40 pm

Genie scrie:Ce tot aveţi mă cu Allexa, e o fată de faină şi de treabă.
E adevărat,e de treabă,dar aici nu contează frumusețea,ci contează originalitatea,profesionalismul.
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Lun Apr 10, 2017 11:41 pm

Marş dracu, după ce că eşti fată ai un limbaj de băiat * bine , te cred şi eu .. la ce corp de băjat ai , e k . se vede că eşti cu athero , cred că* de fapt nu cred , aşa e * athero e fata şi alexxa băiatu. Ne strică tot sv u o fetita de 15 ani care face cerere de helper şi ea n are 16 ani , hai sa fim seriosi deja ati inceput sa o dati in altele * Staffu * . dati mute 12h dati ban PE JOC că injurăm pe forum , etc . să mai aştepte 3 luni şi să facă cererea aia de helper . * in iulie , o să număr zi cu zi să fiu sigur că faci in iulie * .

mai bn te laşi alexxa si aşa eşti pf , crecă te bate şi nebunaticus la 1v1 dă vă n pl m de amatori . pt o fată joci destul de slab , bn tu nu eşti fată , tu eşti gen Anne poate chiar tu eşti că voi 2 ce semănaţi cu băieţi cu păr lung hai salpa
Imagine
Avatar utilizator
PaipherX
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Mar 25, 2017 9:04 am

Mar Apr 11, 2017 12:31 am

Takumi scrie:Marş dracu, după ce că eşti fată ai un limbaj de băiat * bine , te cred şi eu .. la ce corp de băjat ai , e k . se vede că eşti cu athero , cred că* de fapt nu cred , aşa e * athero e fata şi alexxa băiatu. Ne strică tot sv u o fetita de 15 ani care face cerere de helper şi ea n are 16 ani , hai sa fim seriosi deja ati inceput sa o dati in altele * Staffu * . dati mute 12h dati ban PE JOC că injurăm pe forum , etc . să mai aştepte 3 luni şi să facă cererea aia de helper . * in iulie , o să număr zi cu zi să fiu sigur că faci in iulie * .

mai bn te laşi alexxa si aşa eşti pf , crecă te bate şi nebunaticus la 1v1 dă vă n pl m de amatori . pt o fată joci destul de slab , bn tu nu eşti fată , tu eşti gen Anne poate chiar tu eşti că voi 2 ce semănaţi cu băieţi cu păr lung hai salpa
Takumi baiatu cu lindic in forma de petunie
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Mar Apr 11, 2017 12:38 am

Takumi scrie:Marş dracu, după ce că eşti fată ai un limbaj de băiat * bine , te cred şi eu .. la ce corp de băjat ai , e k . se vede că eşti cu athero , cred că* de fapt nu cred , aşa e * athero e fata şi alexxa băiatu. Ne strică tot sv u o fetita de 15 ani care face cerere de helper şi ea n are 16 ani , hai sa fim seriosi deja ati inceput sa o dati in altele * Staffu * . dati mute 12h dati ban PE JOC că injurăm pe forum , etc . să mai aştepte 3 luni şi să facă cererea aia de helper . * in iulie , o să număr zi cu zi să fiu sigur că faci in iulie * .

mai bn te laşi alexxa si aşa eşti pf , crecă te bate şi nebunaticus la 1v1 dă vă n pl m de amatori . pt o fată joci destul de slab , bn tu nu eşti fată , tu eşti gen Anne poate chiar tu eşti că voi 2 ce semănaţi cu băieţi cu păr lung hai salpa


Takumi , realizezi ca tocmai te-ai facut de ras in modul de a scrie nu ? Nu vad rostul la ce ai mai scris despre mine atat cat si despre Allexa.
Imagine
Închis