Fura + Injura copilu asta .

În această secţiune veţi putea reclama un jucător pentru încălcarea regulamentului.
Închis
Avatar utilizator
Faywder
Începător
Începător
Mesaje: 122
Membru din: Joi Ian 12, 2017 11:46 pm

Mie Mar 01, 2017 4:27 pm

Numele meu : Faywder
Numele reclamatului : iFlorentin
Motiv : Da tepe cu iteme pe LF ptr unele pe D.w , si nu sunt singuru tepuit , in stanga acel player mi-a dat Pm si m-a intrebat daca si pe mine m-a tepuit .Deci am si dovada , creaturile astea de copii care fura exagerat merita ban .
Dovada incriminatorie :
Alte adaugari : Copii virtuali care traiesc din pixeli . Jalnic . A venit primavara mai iesiti si voi pe afara ca e soare .
Avatar utilizator
AlmightyThor
Jucător
Jucător
Mesaje: 33
Membru din: Mar Ian 17, 2017 11:57 am

Mie Mar 01, 2017 4:50 pm

"Topic closed" . Serverul are de pierdut în urma acestor "lucruri mărunte" considerate de staff . O să ajungă 1 player să aibe site cât juma' de server , dacă nu deja există aşa specimene ( desigur , site obținut în urma unor acte imorale ) . Să nu luați în considerare Blue , Diana , Kepe . Chiar nu observați că uşor uşor serverul se duce la capitolul playeri , chiar nu vă puneți întrebări ? =) ... O să ajungă serverul să fie populat de 5 playeri ( aceştia fiind membrii staff ) . Chiar dacă poate nu trebuia să comentez la acest post dar nu mă pot abține .
Avatar utilizator
iSzekeli
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 167
Membru din: Mie Dec 14, 2016 6:44 pm

Mie Mar 01, 2017 7:01 pm

"2. Echipa nu răspunde de itemele pierdute sau furate decât în cazul în care este implicat o armură rege (King)."
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Joi Mar 02, 2017 11:40 am

DEOCAMDATA nu intervenim in astfel de situatii. Ne vom gandi foarte bine daca sa intervenim sau nu iar atunci va vom anunta.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis